Melbourne Sprint Weekend Race 2 - WRE

Runner Club Class Points
Aston KeyMFM21E1374
Ewan ShinglerBFM20E1352
Patrick JaffeMFM21E1351
Brodie NankervisEVM21E1347
Martin DentRRM21E1336
Angus HainesOHM21E1332
Alvin CraigNCM20E1328
David StocksBSM20E1327
Alastair GeorgeBFM21E1327
Duncan CurrieGOM21E1322
Simon UppillOHM21E1321
Joseph DickinsonEVM21E1320
Jensen KeyMFM20E1318
Callum WhiteYVM20E1312
Daniel GrayUGM21E1312
Ethan PenckYAM20E1302
Cooper HorleyGOM20E1301
Grant BluettAOM21E1298
Toby CazzolatoTJM20E1298
Sam WoolfordBBM20E1298
James RobertsonBGM21E1298
Torren ArthurMFM20E1296
Kerrin RattrayMFM21E1296
Ryan GrayUGM20E1294
Andrew KerrPOM20E1293
Simeon BurrillBBM21E1292
Max GrivellTTM20E1291
Oskar MellaNCM20E1286
Toby WilsonGOM21E1283
Nea ShinglerBFW20E1282
Niko StonerALM20E1281
Oskar BucirdeEVM21E1281
Mason ArthurMFM20E1276
Bruce ArthurMFM21E1275
Riley de JongRRM21E1274
Toby LangBSM20E1274
Owen RadajewskiPOM20E1270
Jack MarschallTTM20E1268
Remi AfnanYAM20E1268
Oscar WoolfordBBM20E1267
Toby CooperYVM21E1267
Elye DentRRJunior Boys1264
Evalin BrautigamTJW21E1261
Euan BestEVM20E1261
Jonathan McCombALM21E1258
Samuel GarbelliniENM20E1257
Andrew SlatteryRRM Open1256
Stephen CraigNCM501256
Gavin BennetteYVM401255
Mikayla CooperALW20E1255
Belinda LawfordAOW21E1254
Erika EnderbyNCW20E1253
Hayden DentRRJunior Boys1252
Shannon JonesAOW21E1252
Ellie de JongRRW21E1251
Eric MorrisBNM21E1247
Asha SteerDRW21E1246
Kelvin MengURM20E1246
Caitlin YoungBSW21E1246
Andrew RowanBKM21E1242
Thomas WhiteheadNCM Open1240
Sophie TavernaCHW20E1239
David BrownridgeBGM21E1239
Warren KeyMFM601235
Emily SorensenTTW21E1234
Tim HatleyBKM501233
Simon RouseDRM401230
Jett McCombALM20E1229
Tony WoolfordBBM401228
Leith SodenOHM20E1227
Grace CraneAOW21E1226
Lanita SteerDRW21E1225
Mikaela GrayUGW20E1224
Justine HobsonBSW20E1224
Damien EnderbyNCM401224
Shane DoyleURM501215
Bridget UppillOHW21E1215
Julia GannonRRW20E1213
Winnie OakhillUGW21E1210
Arabella PhillipsEVW21E1208
Anna SheldonUGW21E1207
Abigail GeorgeTTW20E1206
Kathie DentRRW401206
Liana StubbsEVW20E1204
Aislinn PrendergastEUW21E1200
Briohny SeamanWRW21E1197
Paula ShinglerBFW501197
Alexander IkinBKM401196
Mark ShinglerBFM501193
Serena DoyleURW20E1193
Damian SpencerDRM401191
Lilja LehtonenGGW20E1191
Ben MarschallTTJunior Boys1186
Lachlan CherryBGM21E1186
Cathy McCombALW401182
Warwick WilliamsEUM501179
Marcus CazzolatoTJJunior Boys1176
Chris NorwoodEUM601171
Clare BrownridgeBGW21E1170
Warwick DavisTKM601169
Sue HancockWRTW501169
Mikayla EnderbyNCW20E1168
Natalie MillerBSW20E1167
Lucas KentYVM20E1167
Geoff ArmstrongNEM601166
Jamie WoolfordBBM20E1163
Chris AndersenBSM501163
Natasha KeyMFW21E1163
Sarah LoveDRW501161
Stephen BirdBKM601161
James LoveDRM20E1160
Ben CazzolatoTJM501159
Jennifer EnderbyNCW21E1159
Ashley WhiteYVJunior Boys1153
Ana PenckYAW20E1149
Alex WoolfordBBJunior Boys1147
Krystal NeumannENW21E1144
David PolandBSM601144
Andrew McCarthyMFM401144
Martin KozmaBKM601144
Rhys EddyDRM Open1142
Tara PowellFRW20E1142
Stephen CollinsBKM601142
Nigel DobsonYAM501142
Anna DowlingWRTW21E1141
Alistair SteeleVIM Open1141
Andrew HobsonBSM501141
Matthew LaytonNEJunior Boys1135
Phil BestEVM401135
Paul PrudhoeCCM601134
Victoria GreenhanNEW Open1133
Edith GrayAOW501132
Bill VandendoolBKM601129
James LithgowGOM601123
John Shelton AgarAOM501122
Simon PhillipsEVM601117
Jenny BourneEUW501113
Blair TrewinYVM21E1112
Bruce PatersonARM501111
Sussan BestEVW401111
Alison StubbsEVW501110
David GeorgeTTM601110
Debbie DaveyWRW601106
Mick CooperALM501106
Alex DaveyWRM601105
Maya BennetteNEW20E1105
Chris StocksBSW501102
Carolyn JacksonBKW501101
Kate MarschallTTW401094
Andrew LumsdenBFM601094
Zara SodenOHW501093
Janine SteerDRW501092
Greg WilsonBSM501089
Geoff PowellALM501089
Matt DownieVIM Open1085
Ross BarrGOM701084
Russell BlatchfordNCM601083
Sophie BestEVSenior Girls1082
Warwick SelbyGOM701081
Adrian UppillOHM701081
Ingrid Shelton AgarAOSenior Girls1079
Hania LadaYVW401079
Virpi KomulainenLOW21E1077
Michael RadajewskiPOM501074
Leila HendersonYAW601073
David JaffeMFM501071
Roch PrendergastEUM601067
Ron ScholesYVM601066
Helen WalpoleDRW401066
Jo HobsonBSW501065
Wendy TavernaCHW401065
Nick DentCCM701060
Aeon GreenhanNEJunior Boys1059
Nicola DalheimMFW501059
Heather O'DonnellYVW401058
Hilary WoodCCW601058
Stuart McWilliamDRM601056
Robin UppillOHW601053
Bronwyn HolcombeAKW601049
Jane BarnettBSW601048
Colin PriceCCM601048
Airdrie LongGOW601045
Clive ArthurTTM701045
David ScottAKM701041
Sally BarlowDRW20E1041
Ian GrivellTTM501041
Steven O'ConnellBKM501037
Carolyn LaytonNEW401028
Julia PrudhoeCCW601027
John GavensBKM601025
Susan GeorgeTTW501025
Jacqui WhiteDRW Open1020
Robert EdmondsNEM701014
Zali McCombALW20E1003
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601002
Julie FrancisMFW401000
Greg PalmerNEM601000
Eric LouwDRM50997
Peter DalwoodDRM70994
Wayne LoveDRM50994
Ian DaviesDRM60994
Hannah AdamsBKW20E989
Deirdre SharkeyPOW50989
Debbie DoddDRW60989
Dennis TrewinYVM70987
Geoff AdamsBKM60977
Andrew Cumming ThomPOM60973
Heather LeslieBKW60971
Meisha AustinALW40970
Helen EdmondsNEW60964
Helen O'CallaghanBBW50958
Peter YeatesDRM70948
Robyn PallasCCW60946
Alice RadajewskiPOJunior Girls939
Christopher KentYVM50939
Susan HallissyBSW50934
Melanie KentYVW40930
Amber LouwDRW20E925
Marian ArthurTTW70918
Sandi PowellALW50914
Pamela KingDRW70911
Elizabeth HatleyBKW50906
Michael DowlingWRTM60895
Kathy LileyYVW70893
Eleanor WilliamsBGJunior Girls891
Peter GroverDRM70886
Bjorn MellaNCM60883
Lan KellyTJW50881
Judy PrendergastEUW60796
Ilze YeatesDRW70793
Margaret KerteszBGW50774
Barbara McCraeYVW70741
Helen AlexanderBKW70679
Denise PikeDRW70646
Rosie SalvarisBKW70631