Melbourne Sprint Weekend Race 1

Runner Club Class Points
Ewan ShinglerBFM20E1357
Martin DentRRM21E1342
Brodie NankervisEVM21E1339
Joseph DickinsonEVM21E1336
Callum WhiteYVM20E1335
Sam WoolfordBBM20E1335
Brody McCarthyYVM21E1321
Cooper HorleyGOM20E1319
David StocksBSM20E1317
Ethan PenckYAM20E1316
Alastair GeorgeBFM21E1313
Patrick JaffeMFM21E1310
Grant BluettAOM21E1307
James RobertsonBGM21E1306
Simon UppillOHM21E1304
Niko StonerALM20E1301
Simeon BurrillBBM21E1298
Max GrivellTTM20E1297
Ricky ThackrayBOM21E1295
Torren ArthurMFM20E1295
Samuel GarbelliniENM20E1287
Jensen KeyMFM20E1287
Bruce ArthurMFM21E1286
Toby WilsonGOM21E1284
Toby LangBSM20E1284
Nea ShinglerBFW20E1281
Mason ArthurMFM20E1276
Euan BestEVM20E1275
Jack MarschallTTM20E1270
Riley de JongRRM21E1267
Mikayla CooperALW20E1265
Toby CazzolatoTJM20E1262
Caitlin YoungBSW21E1260
Grace CraneAOW21E1260
Toby CooperYVM21E1258
Remi AfnanYAM20E1258
James LoveDRM20E1256
Andrew RowanBKM21E1256
Joanna GeorgeTTW20E1256
Daniel GrayUGM21E1256
Shannon JonesAOW21E1255
Lanita SteerDRW21E1254
Belinda LawfordAOW21E1254
Erika EnderbyNCW20E1251
Owen RadajewskiPOM20E1251
Leith SodenOHM20E1247
Bridget UppillOHW21E1245
Angus HainesOHM21E1242
Asha SteerDRW21E1241
Gavin BennetteYVM401240
Eric MorrisBNM21E1239
Aston KeyMFM21E1239
Oskar MellaNCM20E1239
Ryan GrayUGM20E1239
Lachlan CherryBGM21E1238
Oscar WoolfordBBM20E1237
Jett McCombALM20E1234
Oskar BucirdeEVM21E1234
Elye DentRRJunior Boys1234
Ellie de JongRRW21E1234
Matthew StocksBSM501233
Abigail GeorgeTTW20E1230
Kathie DentRRW401229
Tim HatleyBKM501229
Thomas WhiteheadNCM Open1226
Simon RouseDRM401220
Sophie TavernaCHW20E1218
Winnie OakhillUGW21E1218
David BrownridgeBGM21E1218
Shane DoyleURM501217
Tony WoolfordBBM401217
Alexander IkinBKM401217
Emily SorensenTTW21E1215
Mikayla EnderbyNCW20E1209
Jonathan McCombALM21E1208
Arabella PhillipsEVW21E1207
Briohny SeamanWRW21E1207
Julia GannonRRW20E1206
Natasha KeyMFW21E1206
Jamie WoolfordBBM20E1205
Justine HobsonBSW20E1203
Maya BennetteNEW20E1202
Chris NorwoodEUM601200
Evalin BrautigamTJW21E1198
Hayden DentRRJunior Boys1196
Paula ShinglerBFW501196
Anna SheldonUGW21E1196
Damian SpencerDRM401195
Mikaela GrayUGW20E1192
Tim WardropYVM401191
Cathy McCombALW401190
Nigel DobsonYAM501189
Nicola DalheimMFW501188
Rebecca GeorgeBFW21E1188
Andrew SlatteryRRM Open1187
Mark ShinglerBFM501186
Liana StubbsEVW20E1184
Serena DoyleURW20E1184
Heather O'DonnellYVW401184
Anna DowlingWRTW21E1180
Ben MarschallTTJunior Boys1180
Simon PhillipsEVM601180
Clare BrownridgeBGW21E1179
Lucas KentYVJunior Boys1177
Rhys EddyDRM Open1176
Milla KeyMFW20E1175
Tara PowellFRW20E1173
Glen WhiteYVM401172
Andrew McCarthyMFM401171
Geoff ArmstrongNEM601171
Martin SteerDRM501171
Natalie MillerBSW20E1171
David PolandBSM601166
Mark BaxterNEM601164
Sarah LoveDRW501163
Chris AndersenBSM501161
Jennifer EnderbyNCW21E1161
Cian O'ReillyMFM401160
Michael GregoryMFM Open1157
John Shelton AgarAOM501154
Lilja LehtonenGGW20E1149
Alex DaveyWRM601147
Ben CazzolatoTJM501145
Andrew PerkinsDRM601144
Stephen CollinsBKM601144
Victoria GreenhanNEW Open1144
Sue HancockWRTW501142
Wendy TavernaCHW401142
Sophie BestEVSenior Girls1134
Debbie DaveyWRW601134
Alison StubbsEVW501131
Jenny BourneEUW501130
Bruce PatersonARM501124
Carolyn JacksonBKW501121
Melissa GangemiYVW21E1121
Warwick DavisTKM601121
Sussan BestEVW401120
Zali McCombALW20E1118
Paul PrudhoeCCM601116
Blair TrewinYVM21E1115
Warwick WilliamsEUM501115
Steve CooperYAM501114
Geoff PowellALM501114
Ross BarrGOM701114
Martin KozmaBKM601110
Leila HendersonYAW601109
Janine SteerDRW501109
Helen WalpoleDRW401108
Mick CooperALM501108
Marcus CazzolatoTJJunior Boys1105
Ingrid Shelton AgarAOSenior Girls1104
Zara SodenOHW501101
Greg WilsonBSM501101
Virpi KomulainenLOW401101
Warwick SelbyGOM701101
Adrian UppillOHM701101
Andrew HobsonBSM501100
Kate MarschallTTW401097
Hannah AdamsBKW20E1090
Russell BlatchfordNCM601089
Chris StocksBSW501089
Stuart McWilliamDRM601087
Rosie DalheimMFW Open1087
Hania LadaYVW401086
Peter DalwoodDRM701082
Airdrie LongGOW601080
Alice RadajewskiPOJunior Girls1078
Ana PenckYAW20E1076
Nick DentCCM701072
David JaffeMFM501072
Roch PrendergastEUM601068
Claire AdamsBKW20E1068
Julia PrudhoeCCW601067
Ron ScholesYVM601064
Edith GrayAOW501060
Hilary WoodCCW601058
John GavensBKM601056
Robin UppillOHW601053
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601048
Ralph KochYVM701045
Laura de JongRRW20E1044
Andrew Cumming ThomPOM601044
Ashley WhiteYVJunior Boys1040
Ian DaviesDRM601037
Steven O'ConnellBKM501031
Wayne LoveDRM501028
Carolyn LaytonNEW401028
Bill VandendoolBKM601023
Robert EdmondsNEM701017
Toni BrownBSW501017
David KnightBKM601016
Eleanor WilliamsBGJunior Girls1014
Bronwyn HolcombeAKW601014
Matthew LaytonNEJunior Boys1009
Jane BarnettBSW601008
Geoff AdamsBKM601008
Ewen TempletonBKM701006
Melanie KentYVW401006
Christopher KentYVM50999
Phil BestEVM40995
Debbie DoddDRW60995
Matthew MaunderDRM Open990
Ray ScaddanDRM50990
Jo HobsonBSW50988
Deirdre SharkeyPOW50982
Julie FrancisMFW40964
Denise PikeDRW70956
Peter YeatesDRM70946
Michael DowlingWRTM60944
Sandi PowellALW50941
Ruth GoddardYVW70941
Heather LeslieBKW60939
David ScottAKM70938
Ian GrivellTTM50938
Meisha AustinALW40931
Susan GeorgeTTW50928
Clive ArthurTTM70926
Sue KeyMFW40915
Helen O'CallaghanBBW50913
Robyn PallasCCW60913
Marian ArthurTTW70911
Bjorn MellaNCM60910
Alex WoolfordBBJunior Boys906
Jacqui WhiteDRW Open902
Anne ArthurMFW50902
David GoddardYVM70896
Murray HannaBKM50895
Aeon GreenhanNEJunior Boys892
Bill BorrieEUM50889
Susan HallissyBSW50885
Krystal NeumannENW21E883
Dennis TrewinYVM70881
Eric WainwrightRRM70879
Helen EdmondsNEW60877
Helen AlexanderBKW70875
Greg PalmerNEM60872
Sheila CollsYVW70870
Elizabeth HatleyBKW50861
Colin PriceCCM60827
Judy PrendergastEUW60822
Margaret KerteszBGW50821
Pamela KingDRW70782
Barbara McCraeYVW70757
Ilze YeatesDRW70742
Jeff HughesNEM70711
Rosie SalvarisBKW70525
Amy TingRRW Open434
Michael HubbertBKM70406
Sue CollardBKW60358
Lisa DraperYVW Open92