Sydney Sprint Weekend Race 1:Public Sprint

Runner Club Class Points
Liming ZhengGOSenior Boys1282
Warren KeyMFM601282
Geoff LawfordEUM601267
Tate NeedhamRRM401266
Ian ProsserAOM601265
Ricky ThackrayBOM401252
Ben RattrayOHM401247
Michael HalmyBNM601234
Robert VincentNCM601232
Nick StanleyGOSenior Boys1232
Angus SheddenSHM401232
Andrew SlatteryRRM Open1225
Ted Van GeldermalsenYVM601225
Jonathan NolanURSenior Boys1211
Matthew PurcellBSM401210
Jock DavisBFM401200
Jim MackayURM601200
Simon GeorgeBFM601198
Fredrik JohanssonMFM501196
Ant NolanURM501194
Kathie DentRRW401189
Ken MansellBSM501185
Barbara HillGOW501185
Mark SchaeferCCM401180
Rory SheddenSHJunior Boys1180
Deirdre SharkeyPOW501178
Catherine BilmonURW401178
Stephen CraigNCM501177
Matthew StocksBSM501176
Felicity BrownCCW Open1176
Carolyn MatthewsNCW601173
Joshua MansellBSSenior Boys1171
Linda SestaURW501168
Aniko Fozo-KerteszGOW Open1168
Istvan KerteszGOM401168
Martina CraigNCW501168
Melissa JosephGOW501167
Alan GardeBFM501166
Jordan GriffithsNWNZM Open1165
Shane DoyleURM501164
Donovan RobertsGOSenior Boys1164
Peter GarranBFM601162
Ariadna IskhakovaRRJunior Girls1161
Alton FreemanBFJunior Boys1159
Ori GudesURM401157
Debbie DaveyWRW601156
Heather O'DonnellYVW401154
Bjorn MellaNCM601154
Marina IskhakovaRRW401152
Warwick SelbyGOM70+1151
Dirk NankervisEVM601149
Ana HercegPOW501148
Adam HorleyGOM401148
Jamie KennedyGOM501145
Lyra SimpsonBFSenior Girls1144
Savanna SweeneyWHSenior Girls1144
Colin PriceCCM70+1144
Colin CurrieGOEOD C41142
Andrew HobsonBSM501139
Carolyn HauptGOW401139
Paul SweeneyWHM501138
Grant McDonaldAOM501137
Mark OvertonWAM501136
Ruth SheddenSHW401134
Marguerite O'RourkeBFW401134
Dan MartinCCM401134
Steve FlickBNM70+1133
Kieran JosephGOSenior Boys1133
Monika LeeGOW Open1132
Michael RadajewskiPOM501131
Baxter PeelNCJunior Boys1130
Nikolett HalmaiGOW401126
Michael WarltersURM501125
Carolyn JacksonBKW501125
Wendy TavernaCHW401125
Miles EllisBFM501122
Jenny BourneEUW501121
James LithgowGOM601117
Heidi MillisBNEOD C41117
Vicky MansellBSW401117
Cathy McCombALW401116
Brigitta Hembrow GerseyOHW Open1116
Karin HefftnerGOW601114
Emmanuelle ConvertWHW401114
Rachael PovahBNW401114
Vickie SayeAOW401113
Ian FroudeIKM601113
Sharon LambertBNW501113
Bill VandendoolBKM601112
Alison StubbsEVW501112
David GreenIKM501110
Alexandra RiddleHVW Open1109
Rodney ParkinBNM601108
Tony HillGOM501106
John Shelton AgarAOM501104
Stephen CollinsBKM601103
Alex DaveyWRM601103
Ian JessupGOM501103
Ian McKenzieURM501103
Wendy McConaghyGOW501101
Adrian UppillOHM70+1101
Julia PrudhoeCCW601099
Peter AnnettsGOM501098
Malcolm RobertsNCM601098
Jessica JarvisWASenior Girls1092
Tania KennedyGOW501092
Warwick DavisTKM601091
Rohan HyslopPOM501091
Andrea LuxGOW401083
Matilda SaundersWHJunior Girls1081
Nick MelhuishPOM601079
Zara SodenOHW501074
Peter McConaghyGOM501070
Geoff PeelNCM601070
Hilary WoodCCW601070
Robin UppillOHW601070
Kevin RobertsGOM501069
Jim MerchantGOM70+1068
Natalie RobertsGOW Open1062
Chris AndersenBSM601061
Robert HembrowOHM Open1061
Helen MurphyURW70+1061
Stephan WagnerSHM601060
Ian CameronGOM70+1059
Saffron SweeneyWHW501052
Peter DalwoodDRM70+1049
Chris StocksBSW501049
Samuel TsangBNM501047
Francis MeischkeSOJunior Boys1046
Iona HorleyGOJunior Girls1045
Julian LedgerBNM601042
Sue FroudeIKW601036
Greg WilsonBSM501035
Shay SweeneyWHJunior Boys1033
Michael BurtRRM601032
Jo HobsonBSW501031
Larry WeissGOM601030
Nicola NyghBFW501027
Mary McDonaldAOW501024
Barbara DawsonGOW601022
Eric WainwrightRRM70+1022
Anthony SaundersWHM501016
Ellis LeungGOM501016
Meredith RaschWAW601014
Andrew Cumming ThomPOM601005
Terry BluettBNM70+1001
Naomi ScoullerNCW401000
Carol JacobsonGOW70+999
Garry StewartSHM60998
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW60992
Robert PrestonNCM70+980
Sandra StewartSHW60978
Patrick MaundrellBSM12978
Maria OrrNCW60974
Hind NeedhamRRW50974
Layla DentRRW12974
Ian BilmonURM40957
Bryony CoxGOW70+955
Russell BlatchfordNCM60948
Tessa RadajewskiPOW12927
Keith GoodeBFM70+918
Ken JacobsonGOM70+918
Ben MansellBSM12915
Peter OrrNCM60903
Nerise McQuillanWHW40900
Tash ThackrayBKW Open899
John GilesGOM70+894
Stephanie NichollsGOW50894
Gayle ShepherdURW60891
John HodsdonSHM70+884
Carolyn RigbyNCW70+883
Val HodsdonSHW70+881
Keith FifieldRRM60878
Zaf Bluett-JonesAOM12868
Trent SeamanWRM40860
Veronika IskhakovaRRW12841
Jane SayeAOW70+839
Mary Jane MahonyURW70+831
John AndersonGOM70+824
Barbara JunghansGOW70+795
Pamela KingDRW70+787
Euan SheddenSHM12783
Miriam MeischkeSOW50783
Sue ThomsonGOW70+780
Ron JunghansGOM70+775
Cheryl BluettBNW70+773
Susan HallissyBSW50773
Michael HanrattyGOM60770
Elizabeth LeungIKM/W Novice Open770
John HardingPOM70+766
Dennis SparlingGOM70+757
Ted MulherinWHM70+728
Tim CoxGOM70+719
Janet MorrisWHW70+712
Kathy LileyYVW70+701
Peter YeatesDRM70+661
Alon Bar GudesURM12651
Dave LottyURM70+632
Connor DentRRJunior Boys628
Zachary HillWHM/W Novice Open621
Ryder SeamanWRM12618
Freja DentCCM/W Novice Open617
Banjo Bluett-JonesAOW12612
Presley Scouller-EvansNCM12600
Aiden HorleyGOM/W Novice Open590
Stacey BryceGOW60558
Louise BrooksSHW60542
Maja DentCCM/W Novice Open527
Logan SeamanWRM12503
Emily ZhengGOM/W Novice Open494
Rui Bluett-JonesAOM/W Novice Open478
Nicole GallaharGOW50466
Ilze YeatesDRW70+436
Margi FreemantleYVW60398
Maxwell PovahBNM/W Novice Open390
Ryan PattisonBNM/W Novice Open332
Sharon ClynickBFEOD C6146