Sydney Sprint Weekend Race 2: Public Sprint

Runner Club Class Points
Ian ProsserAOM601303
Liming ZhengGOSenior Boys1299
Ricky ThackrayBOM401299
Ted Van GeldermalsenYVM601290
Nick StanleyGOSenior Boys1285
Hamish ProsserAOM Open1277
Ben RattrayOHM401267
Tate NeedhamRRM401243
Angus SheddenSHM401242
Andrew SlatteryRRM Open1241
Warren KeyMFM601225
Geoff LawfordEUM601225
Michael HalmyBNM601222
Matthew StocksBSM501211
Matthew PurcellBSM401210
James LithgowGOM601209
Matty MaundrellBSJunior Boys1209
Ant NolanURM501209
Jonathan NolanURSenior Boys1207
Joshua MansellBSSenior Boys1206
Antonio WoodDNW501200
Fredrik JohanssonMFM501198
Carolyn MatthewsNCW601196
Ken MansellBSM501196
Felicity BrownCCW Open1196
Heather O'DonnellYVW401196
Kathie DentRRW401195
Jim MackayURM601189
Alan GardeBFM501188
Michael RadajewskiPOM501188
Robert VincentNCM601185
Alex DaveyWRM601185
Callum WalandBFSenior Boys1185
Chris AndersenBSM601182
Alton FreemanBFJunior Boys1180
Mark FreemanBFM501180
Marina IskhakovaRRW401177
Simon GeorgeBFM601176
Ana HercegPOW501174
Aniko Fozo-KerteszGOW Open1174
Owen ShepherdUREOD C21168
Michael WarltersURM501168
Linda SestaURW501168
Rory SheddenSHJunior Boys1167
Istvan KerteszGOM401166
Stephen CollinsBKM601165
Mark SchaeferCCM401165
Jordan GriffithsNWNZM Open1164
Ariadna IskhakovaRRJunior Girls1157
Andrew HobsonBSM501157
Marguerite O'RourkeBFW401155
Malcolm RobertsNCM601151
Grant McDonaldAOM501149
Savanna SweeneyWHSenior Girls1149
Paul SweeneyWHM501148
Warwick SelbyGOM70+1148
Jamie KennedyGOM501148
Miles EllisBFM501145
Nikolett HalmaiGOW401144
Ross BarrGOM70+1139
Adam HorleyGOM401139
Warwick DavisTKM601139
David GreenIKM501139
Adrian UppillOHM70+1139
Monika LeeGOW Open1136
Ian FroudeIKM601135
Tony HillGOM501133
Wayne EliotWOEOD C21129
Paul MarshBFM501128
Jenny BourneEUW501125
Carolyn JacksonBKW501123
Emmanuelle ConvertWHW401123
Peter DalwoodDRM70+1122
Wendy TavernaCHW401119
Mark OvertonWAM501118
Alex WoolfordBBSenior Boys1117
Julia PrudhoeCCW601117
Bill VandendoolBKM601114
Larry WeissGOM601114
Ian JessupGOM501114
Debbie DaveyWRW601113
Colin PriceCCM70+1113
Rodney ParkinBNM601113
Alison StubbsEVW501111
Kieran JosephGOSenior Boys1110
Rachael PovahBNW401110
Robin UppillOHW601110
Donovan RobertsGOSenior Boys1103
Wendy McConaghyGOW501103
Melissa JosephGOW501103
Catherine BilmonURM Open1103
Peter AnnettsGOM501102
Greg WilsonBSM501101
Karin HefftnerGOW601101
Karen BlatchfordNCEOD C41101
Jane BarnettBSW601099
Brigitta Hembrow GerseyOHW Open1099
Andrew Cumming ThomPOM601099
Baxter PeelNCJunior Boys1098
Ian McKenzieURM501098
Rohan HyslopPOM501095
Chris StocksBSW501095
Bjorn MellaNCM601092
Alexandra RiddleHVW Open1092
Vickie SayeAOW401091
Peter McConaghyGOM501090
Hilary WoodCCW601087
Dan MartinCCM401082
Jessica JarvisWASenior Girls1080
Steve FlickBNM70+1079
Andrea LuxGOW401079
Dirk NankervisEVM601074
Sharon LambertBNW501072
Mary McDonaldAOW501071
Glen WhiteYVM501071
William NolanUREOD C21066
Matilda SaundersWHJunior Girls1061
Russell BlatchfordNCM601058
Sandra StewartSHW601052
Eric WainwrightRRM70+1046
Tania KennedyGOW501044
Michael BurtRRM601041
Anthony SaundersWHM501039
Meredith RaschWAW601036
Heidi MillissBNEOD C21036
Robert HembrowOHM Open1032
Ellis LeungGOM501031
Ron JunghansGOM70+1030
Barbara DawsonGOW601026
Jo HobsonBSW501026
Amy TingRRW Open1016
Carol JacobsonGOW70+1014
Jim MerchantGOM70+1013
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601007
Stephan WagnerSHM601002
Geoff PeelNCM601000
Maria OrrNCW60989
Terry BluettBNM70+988
Helen MurphyURW70+983
Deirdre SharkeyPOW50974
Peter OrrNCM60974
Naomi ScoullerNCW40969
Patrick MaundrellBSM12969
Francis MeischkeSOJunior Boys967
Val HodsdonSHW70+964
Shay SweeneyWHJunior Boys958
Tash ThackrayBKW Open948
Keith GoodeBFM70+943
Kevin RobertsGOM50940
Ken Strupitis-HaddrickGOM60935
Garry StewartSHM60934
Stephanie NichollsGOW50934
Ori GudesURM40933
Pamela KingDRW70+933
Carolyn RigbyNCW70+932
John HodsdonSHM70+915
Peter YeatesDRM70+913
Ted MulherinWHM70+908
Amanda MackieBFEOD C4907
Kathy LileyYVW70+906
Gayle ShepherdURW60900
Ken JacobsonGOM70+890
Axel TkatchewNCEOD C4888
Natalie RobertsGOW Open886
Presley Scouller-EvansNCM12877
Zaf Bluett-JonesAOM12867
Miriam MeischkeSOW50864
Bryony CoxGOW70+855
Nicola NyghBFW50854
Robert PrestonNCM Open848
Rui Bluett-JonesAOM/W Novice Open846
Tessa RadajewskiPOW12840
Layla DentRRW12835
Barbara JunghansGOW70+835
Susan HallissyBSW50810
Veronika IskhakovaRRW12803
Michael HanrattyGOM60800
Martin CroninSHM50791
Sue FroudeIKW60784
Monica BrockmyreUREOD C6781
Louise BrooksSHW60779
Alon Bar GudesURM12777
Tim CoxGOM70+776
Aiden McQuillanWHM12754
Maxwell PovahBNM/W Novice Open748
Hind NeedhamRRW50744
John HardingPOM70+738
Cheryl BluettBNW70+720
Sue ThomsonGOW70+720
Dave LottyURM70+713
Elliott McQuillanWHM/W Novice Open710
Banjo Bluett-JonesAOW12707
Ilze YeatesDRW70+705
Keith FifieldRRM60702
Jane SayeAOW70+699
Euan SheddenSHM12670
Dennis SparlingGOM70+650
Freja DentCCM/W Novice Open645
Stacey BryceGOW60638
Zachary HillWHM/W Novice Open638
Maja DentCCM/W Novice Open557
Emily ZhengGOM/W Novice Open526
Ryan PattisonBNM/W Novice Open497
Alice BrockmyreUREOD C6275
Nicola McConaghyGOW12226