2018 State League #12 (NSW Sprint Champs)

Runner Club Class Points
Rob BennettNCM21A1345
Duncan CurrieGOM20A1313
Toby WilsonGOM21A1302
Bart VonhoffBFM21A1296
Alastair GeorgeBFM20A1289
James McQuillanWHM35A1273
Hamish ProsserAOM21A1266
Jock DavisBFM45A1232
Angus SheddenSHM40A1231
Eoin RotheryBFM60A1225
Andy SimpsonBFM50A1224
Peter AnnettsGOM50A1209
Mark FreemanBFM50A1208
Andrew KennedyWAM50A1207
Hamish MackieBFM50A1205
Aniko Fozo-KerteszGOW21A1205
Stephen MelhuishPOM21A1204
Douglas JaySHM40A1200
Ewan ShinglerBFM16A1200
Glenn BurgessNCM55A1199
Miles EllisBFM45A1196
Simon LouisIKM35A1195
Scott SimsonNCM45A1194
Michael Ridley-SmithGOM50A1193
Tony HillGOM50A1192
Clyde McGheeBNM16A1190
Anna FitzgeraldGSW21A1189
Damien EnderbyNCM40A1188
Gordon WilsonBNM65A1185
Mark ShinglerBFM55A1181
Daniel HillGOM21A1181
Wayne PepperBNM45A1181
Samantha HoweNCW35A1179
David GreenIKM50A1174
Ewan BarnettBSM20A1173
Geoff TodkillNCM60A1173
Malcolm RobertsNCM60A1173
Matt HackettWHM40A1167
Jennifer EnderbyNCW50A1167
Tshinta HopperBNW20A1166
Istvan KerteszGOM35A1164
Joshua BraidwoodWHM45A1160
Peter HopperBNM55A1160
Melvyn CoxBNM60A1160
Rebecca GeorgeBFW20A1156
Tom KennedyGOM20A1156
Simon GeorgeBFM55A1154
Riley GraingerGOM16A1152
Nikolett HalmaiGOW35A1150
Peter CharltonNCM55A1150
Serje RobidouxURM35AS1147
Bjorn MellaNCM55A1145
Warwick SelbyGOM65A1144
Peter FozoGOM35AS1144
Paula ShinglerBFW55A1144
Carolyn MatthewsNCW55A1142
Huon WilsonGOM21A1138
Ruth SheddenSHW40A1136
Angus LeungGOM20A1133
Gayle QuantockNCW55A1130
Sharon LambertBNW50A1130
Natalya FilippovaIKW35A1128
Melanie ChristieURW45A1127
Ellen CurrieGOW20A1127
Joanna HillGOW20A1125
Karla BurnettGOW21A1125
Johnny PetersenGOM65A1122
Selwyn SweeneyWHM16A1121
Larry WeissGOM60A1121
Tania KennedyGOW50A1121
Michael HalmyBNM45AS1119
Peter ShepherdIKM65A1118
Geoff PeelNCM60A1117
Andrew WisniewskiBFM45AS1117
Niamh CassarWHW16A1115
Joanna ParrBFW55A1115
Jim MackayURM55A1114
Karin HefftnerGOW45A1111
Michael BurtRRM60A1108
Airdrie LongGOW55A1108
John Le CarpentierSHM75A1108
Margaret PeelNCW50A1108
Jim LeeNCM70A1107
Jim MerchantGOM70A1107
Rod EckelsGOM55A1106
Terry BluettBNM70A1104
Ian JessupGOM45AS1104
Tim PerryWHM55A1100
Amanda MackieBFW50A1100
Andra LeungGOW16A1099
Jim ForbesGOM65A1096
David McGheeBNM45AS1093
Oskar MellaNCM14A1092
Ellis LeungGOM45AS1090
Ted MulherinWHM75A1086
William ThompsonNCM35AS1086
Robyn PallasCCW65A1084
Nea ShinglerBFW14A1084
Seth SweeneyWHM14A1083
Colin PriceCCM65A1083
Dick OgilvieURM70A1080
David BowermanCCM65A1079
Shane JenkinsNCM35AS1079
Ron JunghansGOM75A1068
Mikayla EnderbyNCW14A1067
Mark BrindleyGOM35AS1066
Matthew HillGOM21A1062
Ken JacobsonGOM75A1054
Peter MeyerSHM75A1047
Sue FroudeIKW60A1046
Cassandra ThompsonNCW35AS1046
Robert BradleyWHM45AS1033
Saacha DonaldsonBFW35AS1031
Brett SewellBNEOD Moderate1030
Barbara HillGOW50A1029
Garry StewartSHM55AS1028
John BulmanGOEOD Moderate1025
Helen MurphyURW65A1024
Brett SewellBNM35A1023
Nicola NyghBFW45AS1012
Sandra StewartSHW55AS1003
Nerise McQuillanWHW35AS991
Sharon BurgessNCW45AS991
Ian FroudeIKM60A986
Alex KennedyGOM20A977
Oliver FreemanBFM14A975
Ori GudesUREOD Moderate971
Elaine MurdochGOW55A962
Paul SweeneyWHM Open B960
Robert SprySHM55AS948
Erika EnderbyNCW12A948
Tommy MellaNCM12A946
Kristie CarrollSHW45AS940
Curtis PepperBNM12A934
Michael HanrattyGOM55AS921
Carolyn DaviesGOEOD Moderate917
Dmitry StukovWHM45AS917
Nat CarrollSHM12A909
Viola O'ConnorNCW55AS908
Diana CharltonNCW55AS904
Karen LanganWHW Open B903
Gayle ShepherdURW55AS844
Ron PallasURM55AS842
Yekatrina StukovWHW14A828
Abigail McGheeBNW12A826
Elizabeth LewisSHEOD Moderate825
Terry MurphyURM70A810
Julie ShepherdIKW55AS808
Maggie MackayURW12A800
Ross DukerGOM65A783
Saffron SweeneyWHW45A760
Alton FreemanBFM10A721
Savanna SweeneyWHW10A700
Rupert RoperUREOD Moderate677
Jacinta BraidwoodWHEOD Easy674
Dayle GreenIKW45AS626
Rory SheddenSHM10A591
Kev CurbyIKEOD Hard 3561
Lorna McGheeBNW45AS521
Ivan StukovWHM12A466
Lachlan GraingerGOEOD Easy390
Joe RoperUREOD Easy347
Tane BrindleyGOEOD Easy274
Lucy BrindleyGOM/W10N99