Melbourne Sprint Weekend Race 3

Runner Club Class Points
Simon UppillOHM21E1386
William GardnerMFM21E1383
Patrick JaffeMFM20E1370
Aston KeyMFM20E1365
Brodie NankervisEVM21E1365
Peter HodkinsonMFM21E1358
Aidan DawsonGOM21E1346
Joseph DickinsonEVM20E1330
Matthew SchepisiBGM21E1320
Jarrah DayALM21E1314
Konsta VanhanenGSM21E1310
Simeon BurrillBBM20E1307
Patrick MillerBSM20E1301
Todd NeveMFM21E1299
Dante AfnanYAM20E1297
Craig FeuerherdtBGM21E1284
Jed FlemingEVM20E1284
Lanita SteerDRW21E1276
Natasha KeyMFW21E1276
Krystal NeumannENW21E1275
Liis JohansonMFW21E1273
Noah PolandBSM20E1268
Tamsin MoranBSW21E1259
Tara MelhuishPOW20E1256
Karl BicevskisALM21E1255
Daniel GrayUGM20E1252
Zoe MelhuishPOW20E1252
Brody McCarthyYVM20E1249
Michele DawsonGOW21E1246
Shane DoyleURM501241
Olivia SprodTTW21E1233
Gareth CandyAOM21E1229
Joanna GeorgeTTW20E1229
Adrian JäGgiBKM Open1222
Jack NeumannENM21E1222
Mason ArthurMFSenior Boys1222
Callum WhiteYVJunior Boys1222
David StocksBSSenior Boys1221
Torren ArthurMFJunior Boys1221
Philip EelesSOM601218
Asha SteerDRW20E1218
Tuve MoellerSHM20E1217
Clare BrownridgeBGW21E1217
Tim HatleyBKM501217
Caroline PigerreUGW20E1217
Archie NeylonBGSenior Boys1216
Meredith NormanTJW20E1215
Jensen KeyMFSenior Boys1215
Zoe DowlingWRTW20E1214
Nick MaddockDRM Open1211
Anna SheldonUGW21E1211
Dion KeechMFM401210
Matthew StocksBSM401210
Jonathan McCombALM21E1205
Hadyn TangMFJunior Boys1204
Ian DaviesDRM601201
Zac NeedhamRRM20E1196
Caitlin YoungBSW20E1196
Nicola BlatchfordNCW21E1195
Gavin BennetteYVM Open1195
Briohny SeamanWRW21E1191
Anna DowlingWRTW21E1191
Su Yan TayUGW501189
Thomas GarbelliniENM20E1182
Ryan StocksBSM20E1180
Warwick DavisTKM601180
Gordon WilsonBNM601180
David BrownridgeBGM21E1176
James LithgowGOM601173
Winnie OakhillUGW20E1173
Carolyn JacksonBKW501170
Nicola DalheimMFW501168
Lucy McGarvaWRW Open1167
David PolandBSM501167
Bill VandendoolBKM601166
Tristan MillerBSM20E1166
Jo Anna MaynardBOW20E1162
Cathy McCombALW401162
Jenny BourneEUW601161
Graeme DawsonGOM501161
Riley McFarlaneBOJunior Boys1158
Bruce PatersonARM501157
Sophie TavernaCHJunior Girls1157
Riley MartinSWM20E1157
Martin KozmaBKM401156
Sue HancockWRTW501155
Justine HobsonBSJunior Girls1155
Janine SteerDRW501151
Tony RadfordBGM701151
Rebecca GeorgeBFW20E1151
Bruce BowenPOM601151
Kelly CandyAOW Open1150
Geoff LawfordEUM21E1150
John Shelton AgarAOM501150
Stephen CollinsBKM601146
Max DalheimMFM20E1144
Ryan GrayUGM20E1143
Ana HercegPOW501141
Ethan PenckYAM20E1141
Jett McCombALJunior Boys1139
Ross BarrGOM701139
Nicholas CollinsBKM21E1139
Peter DalwoodDRM701139
Zali McCombALJunior Girls1139
Nick DentCCM601137
Abigail GeorgeTTW20E1136
Ella JohnsonEVW21E1133
Kathie DentRRW Open1133
Andrew HobsonBSM401131
Greg WilsonBSM401130
Peter CollinsBKM21E1129
Sarah LimTJW20E1129
Andras BogdanovitsDRM401129
Colin CurrieGOM501127
Nicholas CongediOHM20E1125
Arabella PhillipsEVW20E1125
Tara SutherlandBSW501124
James GrayEUM Open1123
Liz AbbottPOW601122
Eric WainwrightRRM701121
Samuel GarbelliniENJunior Boys1121
Robert PrestonNCM601120
Helen WalpoleDRW21E1119
Bec ButlerALW21E1118
Vic SedunaryBKM601116
Lachlan FeuerherdtBGJunior Boys1116
Dennis MewsBKM701113
Ewen TempletonBKM701112
Paul ElamTKM701110
Sue KeyMFW501110
Hilary WoodCCW601108
Maree DoyleURW21E1107
James LoveDRJunior Boys1106
Julia PrudhoeCCW601103
Heather O'DonnellYVW401102
Prue DobbinBKW601101
Carol HardingBSW501101
Darryl ErbacherPOM701098
Susan GeorgeTTW501098
Stuart McWilliamDRM601098
Barry McCraeYVM701096
David KnightBKM601095
Jenelle TempletonNEW601093
David JaffeMFM501092
Russell CandyKOM601090
Zara SodenOHW21E1089
Murray HannaBKM701087
Joseph WilsonBSJunior Boys1087
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601083
Alison RadfordBGW601083
Joanna ParrBFW501083
Ian DiasDRM Open1082
Peter YeatesDRM701080
Peter CusworthBKM601073
Sarah LoveDRW401070
Stephen BirdBKM501070
Judi HerkesBKW701067
Martina CraigNCW401067
Cassandra DuttonDRW21E1066
Jacquie RandUGW601066
Wendy TavernaCHW401063
Andrea SchiwyALW501061
Michael BurtBKM601060
Sonia AliYVW21E1057
Edith GrayAOW401053
Wayne LoveDRM401052
Patrick Shelton AgarAOJunior Boys1052
Don FellNEM601050
Ashley NankervisEVM21E1048
Ruhi AfnanYAM21E1046
Peter GroverDRM701045
Caitlyn SteerBGSenior Girls1044
Denise PikeDRW601036
Toby CazzolatoTJM20E1035
Michael LoughnanBGM20E1033
Sheila CollsYVW601032
Fiona CaristoYVW401030
Claire AdamsBKJunior Girls1029
Melanie ChristieURW401029
Sarah DaviesDRW20E1025
Greg TamblynBKM601024
Dirk NankervisEVM501021
Leith SodenOHM20E1021
Jan CandyKOW601020
Dennis TrewinYVM701018
Barbara DawsonGOW501017
Carolyn LaytonNEW401011
Geoff AdamsBKM401007
Paul PrudhoeCCM601005
Dave LottyURM70983
Kathy LileyYVW70973
Elye DentRRM12973
Debbie DoddDRW50957
Chris StocksBSW40957
Sophie ArthurMFW12955
Ben CazzolatoTJM21E952
David NeylonBGM40949
Rosie SalvarisBKW70938
Ilze YeatesDRW60937
Elizabeth HatleyBKW50935
Milla KeyMFW12931
Pamela KingDRW60920
Dianne ShaldersARW70913
John SteerBGJunior Boys904
Luca BogdanovitsDRJunior Girls902
Luke FeuerherdtBGM12895
Helen AlexanderBKW70884
Ashley WhiteYVM12877
Michael DowlingWRTM50877
Judy PrendergastEUW60863
Pat MiethkePOW Open857
Suzanne O'CallaghanBKW50839
Maya BennetteYVW12832
Desmond GregoryBKM70814
Erdenetsetseg ChoijinsurenEUW40809
Michael HubbertBKM70802
Joshua FeuerherdtBGM12793
Susan HallissyBSW40791
Ingrid Shelton AgarAOW12791
Hayden DentRRM12768
Brooke AyresBKW40761
Connor DentRRM12756
Sue HealyNEW70752
Gary BuchanEUM21E746
Henry NeylonBGM/W Novice Open705
Henk DejongARM60678
Hannah AdamsBKM/W Novice Open646
Osama AliYVM21E645
Anne GarveyTKW60607
Angelina KozmaBKM/W Novice Open537
Arika BogdanovitsDRSenior Girls510
Thomas CaristoYVM/W Novice Open500
Clementine NeylonBGM/W Novice Open407
Neo KozmaBKM/W Novice Open354
Matthew LaytonNEM12259