Melbourne Sprint Weekend Race 5

Runner Club Class Points
Fryderyk PryjmaPOM21E1303
Martin DentRRM21E1294
Aston KeyMFM21E1292
Simon UppillOHM21E1291
Patrick MillerBSM20E1288
Dante AfnanYAM20E1286
Matt DoyleAOM21E1283
Alastair GeorgeBFM20E1278
Bruce ArthurMFM21E1278
Daniel GrayUGM20E1271
Robert BennettNCM21E1270
Samuel GarbelliniENM20E1269
Tommy HayesAKM21E1268
Mason ArthurMFM20E1267
Alex MasseyNCM21E1267
Grant BluettAOM21E1267
Thomas GarbelliniENM20E1265
David StocksBSM20E1264
Ricky ThackrayBOM21E1264
Angus HainesOHM20E1263
Joseph DickinsonEVM21E1262
Kerrin RattrayMFM21E1260
Jensen KeyMFM20E1255
Ethan PenckYAM20E1253
Craig FeuerherdtBGM21E1247
Toby LangBSM20E1243
Torren ArthurMFM20E1243
Mikayla CooperALW20E1235
Matthew CraneAOM21E1235
Kilian LiljeSHM21E1235
Callum WhiteYVM20E1229
Eric MorrisBNM21E1227
Jack WickhamEVM20E1226
Toby CooperYVM21E1226
Iida LehtonenGOW20E1225
Natasha KeyMFW21E1225
Joanna GeorgeTTW20E1224
Sam WoolfordBBSenior Boys1224
James MellorSHM21E1223
Max GrivellTTM20E1222
Ryan GrayUGM20E1222
Liis JohansonMFW21E1222
Jack MarschallTTM20E1221
Toby CazzolatoTJM20E1221
Atte LahtinenGSM21E1221
Peter HobbsDRM21E1218
Caitlin YoungBSW20E1214
Milla KeyMFJunior Girls1214
Cameron DuncanKOM21E1212
Abigail GeorgeTTW20E1212
Wayne EliotWOM21E1210
Niko StonerALSenior Boys1208
Kathie DentAOW21E1208
Shannon JonesAOW21E1204
Olivia SprodTTW21E1203
Warren KeyMFM601200
Emily SorensenTTW20E1199
Oscar WoolfordBBSenior Boys1199
Ella CuthbertPOW20E1198
Matthew StocksBSM401198
Nick DaleLOM21E1194
Tim HatleyBKM601193
Arabella PhillipsEVW20E1190
Gavin BennetteYVM Open1189
Tate NeedhamRRM401186
Shane DoyleURM501186
David BrownridgeBGM21E1184
James LoveDRSenior Boys1183
Steve CooperYAM501182
Sophie ArthurMFJunior Girls1182
Clare HawthorneMFW401182
Conan PrendergastEUM Open1177
Aislinn PrendergastEUW21E1177
Andrew RowanBKM21E1175
Penelope SalmonAKW20E1173
Cathy McCombALW401171
Lanita SteerDRW21E1170
Jett McCombALSenior Boys1169
Bayley FisherEVM20E1168
Elye DentRRJunior Boys1167
Leith SodenOHM20E1166
Bridget UppillOHW21E1165
Jordi FigarolaTJM501165
Matt Van Der PeetBKM21E1161
Andrew SlatteryRRM Open1155
Remi AfnanYAM20E1155
Sophie TavernaCHW20E1154
Warwick DavisTKM601152
Bruce PatersonARM501148
Thomas WhiteheadNCM20E1146
Jonathan McCombALM21E1146
Evalin BrautigamTJW21E1144
Stephen DunbarBKM501143
Jamie WoolfordBBJunior Boys1139
Paula ShinglerBFW501135
Alicia McGivernCMJunior Girls1134
Stephen CollinsBKM601132
Marie HerrnholdDRW21E1132
Su Yan TayUGW501132
Llewellyn McGivernCMM401129
Emily HayesAKW20E1129
Heather O'DonnellYVW401127
Mick CooperALM501126
Geoff LawfordEUM21E1123
Carolyn MatthewsNCW501119
Mark BaxterNEM501116
Martin KozmaBKM21E1115
Juliet FraterAKW20E1113
Damian SpencerDRM401111
Geoff ArmstrongNEM601109
Alex WoolfordBBJunior Boys1107
Charlie CooperALJunior Boys1107
David GeorgeTTM501104
Sue HancockWRTW501104
Adrian UppillOHM601103
Warwick SelbyGOM701103
Ross BarrGOM701102
Darryl ErbacherPOM701102
Sarah LoveDRW401101
Bill VandendoolBKM601099
Lilja LehtonenGGJunior Girls1097
Janine SteerDRW501096
Serena DoyleURW20E1095
John Shelton AgarAOM501093
Jenny BourneEUW401093
Helen WalpoleDRW401091
Peter DalwoodDRM701090
Malcolm RobertsNCM601090
Carolyn JacksonBKW501090
Maya BennetteYVJunior Girls1089
Kate MarschallTTW401089
Zara SodenOHW501086
Hilary WoodCCW601085
Cormac McCarthyYVM501080
Dale TavernaCHM401079
Paul SalmonAKM501078
Maria DeptulskaRRW20E1075
Todd NeveMFM21E1074
Paul PrudhoeCCM601071
Clare BrownridgeBGW21E1070
Julia PrudhoeCCW601069
Susan GeorgeTTW501067
Victoria GreenhanNEW Open1066
Wendy TavernaCHW401066
Bronwyn HolcombeAKW601064
Carol HardingBSW601063
Tara SutherlandBSW501061
Ewen TempletonBKM701055
Prue DobbinBKW601053
Ron ScholesYVM601050
Max DalheimMFM21E1050
Ingrid Shelton AgarAOJunior Girls1049
Roch PrendergastEUM601048
Judi HerkesBKW701045
Robyn PallasCCW601044
David ScottAKM701043
Robin UppillOHW601043
Paul JarrettKOM501036
Edith GrayAOW501035
Carolyn LaytonNEW401027
Lucas KentYVJunior Boys1027
Lucy JarrettKOW20E1024
Hannah AdamsBKJunior Girls1024
Eleanor WilliamsBGJunior Girls1023
Colin PriceCCM601021
Susan KeyMFW401019
Ian GrivellTTM401017
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601016
Melanie ChristieURW401015
Sandra AfnanYAW501013
Claire AdamsBKJunior Girls1011
Nick DentCCM601009
Meisha AustinALW401005
Denise PikeDRW601000
Peter YeatesDRM70994
Stuart McWilliamDRM60986
Libby MeekingYVW70985
Matthew MaunderDRM Open984
Hania LadaYVW40984
Anna HasanPOW40981
Peter GroverDRM70977
Rebecca GeorgeBFW21E972
Susan HallissyBSW50960
Anna DowlingWRTW21E956
Sammy LoveDRJunior Girls954
Jane BarnettBSW50954
Michael BurtBKM60953
Helen AlexanderBKW70953
Zoe FlemingBKW Open952
Greg PalmerNEM60951
Elizabeth HatleyBKW60950
Rodney PhillipsMFM50941
Judy PrendergastEUW60939
Barbara DawsonGOW50937
Ilze YeatesDRW70935
Ashley WhiteYVJunior Boys933
Pamela KingDRW60928
Debbie DoddDRW60922
Wayne LoveDRM50916
Greg WilsonBSM50912
Rosie SalvarisBKW70893
Zali McCombALW20E869
Hind NeedhamRRW50856
Kate FrancisMFW Open850
Ian BakerBKM70845
Jocelyn WattsYVW50772
Sarah DaviesDRW20E768
Michael HubbertBKM70758
Margaret KerteszBGW50716
John HardingPOM60677
Libby McLeayAKW50598