Sydney Sprint Weekend Race 3: Public Sprint

Runner Club Class Points
Ricky ThackrayBOM401284
Liming ZhengGOSenior Boys1280
Angus SheddenSHM401266
Jonathan NolanURSenior Boys1253
Ted Van GeldermalsenYVM601251
Nick StanleyGOSenior Boys1247
Barbara HillGOW501246
Andrew SlatteryRRM Open1245
Geoff LawfordEUM601245
Matthew StocksBSM501244
Richard MountstephensBFEOD C21242
Stephen CraigNCM501242
Matty MaundrellBSJunior Boys1237
Tate NeedhamRRM401230
Martina CraigNCW501230
Alton FreemanBFJunior Boys1220
Michael RadajewskiPOM501216
Alex WoolfordBBSenior Boys1216
Robert VincentNCM601213
Rory SheddenSHJunior Boys1213
Kathie DentRRW401210
Heather O'DonnellYVW401206
Ken MansellBSM501206
Catherine BilmonURW401203
Savanna SweeneyWHSenior Girls1203
Alan GardeBFM501203
Shane DoyleURM501202
Warren KeyMFM601194
Istvan KerteszGOM401193
James LithgowGOM601191
Simon GeorgeBFM601191
Fredrik JohanssonMFM501189
Felicity BrownCCW Open1188
Briohny SeamanWRW401188
Nick MelhuishPOM601188
Carolyn MatthewsNCW601179
Jim MackayURM601179
Cathy McCombALW401176
Jordan GriffithsNWNZM Open1174
Michael WarltersURM501172
Linda SestaURW501172
Ant NolanURM501171
Ana HercegPOW501171
Ariadna IskhakovaRRJunior Girls1170
Marina IskhakovaRRW401170
Malcolm RobertsNCM601167
Adrian UppillOHM70+1167
Ori GudesURM401163
Melissa JosephGOW501160
Paul SweeneyWHM501157
Karin HefftnerGOW601154
Robert PrenticeNCM601152
Debbie DaveyWRW601152
Bill VandendoolBKM601151
Jenny BourneEUW501145
Stephen CollinsBKM601145
Deirdre SharkeyPOW501144
David GreenIKM501143
Chris StocksBSW501141
Peter AnnettsGOM501140
Shay SweeneyWHJunior Boys1139
Miles EllisBFM501139
Zara SodenOHW501136
Grant McDonaldAOM501136
Bjorn MellaNCM601135
Andrew HobsonBSM501133
Tania KennedyGOW501130
Alison StubbsEVW501130
Nikolett HalmaiGOW401129
Warwick DavisTKM601128
Carolyn JacksonBKW501123
Hilary WoodCCW601123
Mark OvertonWAM501121
Ian FroudeIKM601117
Monika LeeGOW Open1117
Warwick SelbyGOM70+1115
Sharon LambertBNW501113
Dan MartinCCM401112
Ross BarrGOM70+1110
Joshua MansellBSSenior Boys1110
Robert HembrowOHM Open1110
Emmanuelle ConvertWHW401110
Rachael PovahBNW401110
Jamie KennedyGOM501107
Airdrie LongGOW601107
Nick DentCCM70+1105
Glen WhiteYVM501105
Rohan HyslopPOM501105
John Le CarpentierSHM70+1101
Jane BarnettBSW601099
Marguerite O'RourkeBFW401099
Dirk NankervisEVM601098
Robin UppillOHW601095
Wendy TavernaCHW401094
Julia PrudhoeCCW601092
Ian McKenzieURM501088
Vicky MansellBSW401079
Garry StewartSHM601079
Stephan WagnerSHM601075
Tony HillGOM501073
Francis MeischkeSOJunior Boys1071
Geoff PeelNCM601070
Sandra StewartSHW601068
Peter DalwoodDRM70+1063
Andrew Cumming ThomPOM601056
Jo HobsonBSW501054
Amy TingRRW Open1053
Meredith RaschWAW601050
Mary McDonaldAOW501047
Michael BurtRRM601046
Anthony SaundersWHM501039
Nicola NyghBFW501039
Michael HalmyBNM601039
Matilda SaundersWHJunior Girls1038
Patrick MaundrellBSM121033
Maria OrrNCW601028
Stephanie NichollsGOW501024
Brigitta Hembrow GerseyOHW Open1020
Alex DaveyWRM601018
Larry WeissGOM601018
Helen MurphyURW70+1016
Alexandra RiddleHVW Open1009
Wendy McConaghyGOW501000
Stephen HollowayWHM70+997
Jessica JarvisWASenior Girls995
Barbara DawsonGOW60989
Sue FroudeIKW60989
Stacey BryceGOW60988
Eric WainwrightRRM70+986
Natalie RobertsGOW Open976
Colin PriceCCM70+975
Jim MerchantGOM70+968
Peter OrrNCM60967
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW60966
Michael RoylanceBFM70+956
Ian BilmonURM40943
Layla DentRRW12943
Ted MulherinWHM70+938
Peter MeyerSHM70+928
Ron JunghansGOM70+926
Val HodsdonSHW70+926
Zaf Bluett-JonesAOM12921
Trent SeamanWRM40921
Tash ThackrayBKW Open908
Miriam MeischkeSOW50903
Tessa RadajewskiPOW12900
Keith FifieldRRM60895
John HodsdonSHM70+890
Presley Scouller-EvansNCM12881
Mark FreemanBFM50875
Carolyn RigbyNCW70+868
Kathy LileyYVW70+853
Hind NeedhamRRW50851
Murdoch ElaineGOEOD C4831
Gayle ShepherdURW60827
Rui Bluett-JonesAOM/W Novice Open826
Michael HanrattyGOM60819
Barbara JunghansGOW70+806
Banjo Bluett-JonesAOW12801
Martin CroninSHM50786
Veronika IskhakovaRRW12770
Dennis SparlingGOM70+731
John HardingPOM70+675
Zachary HillWHM/W Novice Open641
Logan SeamanWRM12615
Pamela KingDRW70+610
Emily ZhengGOM/W Novice Open577
Alon Bar GudesURM12541
Nicola McConaghyGOW12487
Ryan PattisonBNM/W Novice Open405
Freja DentCCM/W Novice Open293
Ryder SeamanWRM12157
Maja DentCCM/W Novice Open117