2018 Metro league #6 - Lansdowne (Final)

Runner Club Class Points
Alastair GeorgeBFDivision 11303
Karl BicevskisALDivision 11294
Ewan ShinglerBFDivision 11291
Toby WilsonGODivision 11291
James McQuillanWHDivision 11278
Jock DavisBFDivision 11258
Simon LouisIKDivision 11256
Richard MorrisBNDivision 11256
Ant NolanURDivision 21253
Andy SimpsonBFDivision 11244
Aniko Fozo-KerteszGODivision 11242
Clyde McGheeBNDivision 21237
Peter AnnettsGODivision 11235
Benjamin HanleyBFDivision 11231
Michael Ridley-SmithGODivision 21226
Shane DoyleURDivision 21226
Mark ShinglerBFDivision 11220
Michael WarltersURDivision 21217
Douglas JaySHDivision 11211
Ross MorrisonGODivision 11211
Istvan KerteszGODivision 11208
Barbara HillGODivision 21205
Alexander KaravaevIKDivision 11205
Lee CoadyWHDivision 11204
Paula ShinglerBFDivision 21203
Tony HillGODivision 21202
Simon GeorgeBFDivision 21199
Miles EllisBFDivision 21196
Hamish MackieBFDivision 21190
Riley GraingerGODivision 31190
Tom KennedyGODivision 21187
Dean WilliamsonSHDivision 11186
Phillip RyanURDivision 11185
Nikolett HalmaiGODivision 21183
Benjamin FehlbergWHDivision 11183
Joel PutnamBNDivision 21182
Rebecca GeorgeBFDivision 21182
Tshinta HopperBNDivision 21174
John BrayanGODivision 21173
Joshua BraidwoodWHDivision 31165
Simon NashBNDivision 31165
Ian McKenzieURDivision 11163
Bob MorganBNDivision 31162
Jamie KennedyGODivision 21160
Niamh CassarWHDivision 31160
Ellen CurrieGODivision 11157
Michael HalmyBNDivision 31156
Brett SewellBNDivision 21152
David GreenIKDivision 31151
Dan SmithWHDivision 21141
Ruth SheddenSHDivision 31139
Natalya FilippovaIKDivision 31136
Melissa AnnettsGODivision 31135
Sharon LambertBNDivision 21134
John BulmanGODivision 31133
Matt HackettWHDivision 21129
Serena DoyleURDivision 21129
Joanna ParrBFDivision 41128
Angus LeungGODivision 21126
Terry BluettBNDivision 41123
Salme FullerIKDivision 41120
Nea ShinglerBFDivision 41119
Ian JessupGODivision 41118
Stuart ButlerBNDivision 21118
Benny HolmgrenWHDivision 21117
Rodney ParkinBNDivision 31116
John Le CarpentierSHDivision 31115
Andrew Mac DonaldBFDivision 41115
Johnny PetersenGODivision 41110
Robert HerkesGODivision 41110
Tania KennedyGODivision 31110
David McGheeBNDivision 21110
Keith JayIKDivision 31110
Tim PerryWHDivision 31110
Julian LedgerBNDivision 31104
Emmanuelle ConvertWHDivision 31104
Dick OgilvieURDivision 21098
Mark BrindleyGODivision 21096
Rod EckelsGODivision 41095
Garry StewartSHDivision 41090
Peter HopperBNDivision 21090
Jay SeehoWHDivision 31089
Colin BurnettGODivision 31088
Andra LeungGODivision 31082
Uri GudesURDivision 51078
Jim MerchantGODivision 31075
Dmitry StukovWHDivision 41074
Ron JunghansGODivision 41060
Amanda MackieBFDivision 41060
Ian MillerWHDivision 41056
Ted MulherinWHDivision 41054
Anette LarssonWHDivision 41053
Jim ForbesGODivision 41052
Robert SprySHDivision 41052
Craig RoachURDivision 31050
James StuartIKDivision 41049
Carolyn DaviesGODivision 41047
Karen LanganWHDivision 51047
Rachael PovahBNDivision 41045
Stefan KuehnBNDivision 21043
Kevin CurbyIKDivision 51033
Sandra StewartSHDivision 41031
Melanie ChristieURDivision 51031
Ellis LeungGODivision 31031
Nicola NyghBFDivision 31030
Karla BurnettGODivision 31030
Keith GoodeBFDivision 41020
Michael RoylanceBFDivision 41018
John GilesGODivision 41017
Stephen HollowayWHDivision 41008
Jane BolandURDivision 51008
Peter MeyerSHDivision 51001
Nerise McQuillanWHDivision 5992
Robert NewmanGODivision 4991
Vicki WilmottIKDivision 5980
Barbara DawsonGODivision 5973
Maria StankovaWHDivision 5970
Gayle ShepherdURDivision 5965
Elizabeth LewisSHDivision 5956
Yelena FiloppovaIKDivision 4931
Margaret DuguidIKDivision 5923
Terry MurphyURDivision 5923
Helen MurphyURDivision 5922
Koby PhillipsGODivision 5919
Lyn MalmgronSHDivision 5916
Dennis SparlingGODivision 5915
Ross DukerGODivision 5907
William NolanURDivision 5904
Yc LeeGODivision 4902
Elizabeth BulmanGODivision 5891
Barry HanlonWHDivision 3889
Janet MorrisWHDivision 5873
Cheryl BluettBNDivision 4784
Justine BrindleyGODivision 5753
Sylvie ValaisWHDivision 5706
Maureen OgilvieURDivision 5580