2021 NSW State League #1 (NSW Sprint Championships)

Runner Club Class Points
Angus SheddenSHM45A1373
Alastair GeorgeBFM21A1371
Greg BarbourBFM55A1345
Nea ShinglerBFW18A1336
Sam WoolfordBBM18A1333
Ewan ShinglerBFM20A1331
Andrew BrownBFM21A1309
Grant BluettAOM21A1308
Toby WilsonGOM21A1304
Dave MeyerSHM21A1297
Erika EnderbyNCW16A1287
Shannon JonesAOW21A1283
Michael Ridley-SmithGOM50A1280
Cooper HorleyGOM16A1276
Melissa ThomasBNW21A1270
Jock DavisBFM55A1254
Emily SorensenTTW20A1245
Barbara HillGOW50A1238
Andrew SmithGOM35A1237
Tony WoolfordBBM55A1225
James McQuillanWHM40A1221
Riley GraingerGOM20A1215
Paula ShinglerBFW55A1213
Nicola BlatchfordNCW21A1212
Peter AnnettsGOM50A1205
Selwyn SweeneyWHM18A1204
Fedor IskhakovRRM40A1202
Ian MeyerSHM21A1200
Mark ShinglerBFM55A1199
Jamie WoolfordBBM16A1191
Serena DoyleURW20A1191
Istvan KerteszGOM35A1186
Eoin RotheryBFM65A1181
Lee CoadyWHM40A1181
Clyde McGheeBNM18A1171
Rebecca GeorgeBFW21A1169
Will KayWHM16A1166
Paul SweeneyWHM45AS1162
Rachael PovahBNW45AS1157
Tom KennedyGOM20A1157
Debbie DaveyWRW60A1154
Andrew WisniewskiBFM55AS1141
Tshinta HopperBNW20A1139
Jennifer EnderbyNCW21A1138
Steve FlickBNM70A1136
Jo ParrBFW55A1132
Carolyn MatthewsNCW55A1132
Aniko Fozo-KerteszGOW35A1124
Colin BaileyNCM55AS1124
Shane DoyleURM50A1119
David McGheeBNM45AS1112
Ian JessupGOM55AS1112
Marko SimicSOM16A1107
Tania KennedyGOW50A1097
Gordon WilsonBNM70A1094
Sharon LambertBNW55A1093
Andrew Mac DonaldBFM55AS1091
Julia PrudhoeCCW65A1089
Airdrie LongGOW55A1088
Shane JenkinsNCM45AS1084
Hilary WoodCCW65A1081
Shane TrotterNCM50A1079
Richard PattisonBNM21A1077
Peter FozoGOM40A1068
Curtis PepperBNM14A1055
Alex WoolfordBBM14A1052
Anneke CorryGOW16A1048
Savanna SweeneyWHW14A1042
Maggie MackayURW14A1038
Sandra StewartSOW55AS1037
John FitzsimmonsSHM Open B1032
Warwick SelbyGOM70A1030
Douglas JaySHM45A1024
Jenny CasanovaWAW40A1022
Terry BluettBNM75A1022
Jane BarnettBSW55AS1014
Clare NethertonGOW50A1012
Mikayla EnderbyNCW18A1000
Mary McDonaldAOW60A999
Jim MerchantGOM75A995
Jamie KennedyGOM55A995
Wendy McConaghyGOW45AS992
Ben JohnsonSOM Open B991
Toni BachvarovaGOW45A991
Gayle ShepherdURW55AS991
Robyn PallasCCW65A980
Melvyn CoxBNM65A978
Kristie CarrollSHW45AS965
Wayne PepperBNM50A960
Elizabeth LewisSHW Open B960
Saffron SweeneyWHW45AS952
Grant McDonaldAOM60A952
Eric WainwrightRRM75A944
Barbara DawsonGOW55AS943
David PolandBSM60A942
Nicole MealingBFW21A940
Ellis LeungGOM55AS936
Nick DentCCM65A932
Viola O'ConnorNCW55AS930
Sue FroudeIKW55AS927
Lachlan CoadyWHM14A919
Karen LanganWHW50A916
Glenn BurgessNCM55A903
Kirsten HorleyGOW Open B897
Francis MeischkeSOM14A886
Robert PrenticeNCM65A878
Luka SimicSOM14A876
Ron PallasURM55AS876
Jim MackayURM60A868
Ruth SheddenSHW40A863
Peter ShepherdIKM70A859
Paul PrudhoeCCM65A858
Samantha HoweNCW40A858
Tony HillGOM55A851
Martin CroninSHM Open B850
Sharon BurgessNCW55A843
Constance ValaisWHW Junior B835
Dick OgilvieURM75A834
Geoff TodkillNCM60A767
Melissa AnnettsGOW21A732
John McGannSHM50A713
Melanie ChristieURW45A709
Russell BlatchfordNCM60A684
Nicola NyghBFW55A671
Malcolm RobertsNCM60A639
Melissa JosephGOW45A627
Peter HopperBNM55A616
Virpi KomulainenLOW40A612
Aurelie ValaisWHW20A573
Colin PriceCCM65A573
Val HodsdonSOW70A541
Andrew LumsdenBFM60A500
Vicki WilmottIKW65A461
Helen GolderSHW21A435
Tim PerryWHM60A417
Martine ValaisWHW18A321
Nikolett HalmaiGOW35A194