Melbourne Sprint Weekend Race 4

Runner Club Class Points
Peter HodkinsonMFM21E1361
William GardnerMFM21E1360
Simon UppillOHM21E1359
Aston KeyMFM20E1359
Patrick JaffeMFM20E1339
Brodie NankervisEVM21E1338
Jarrah DayALM21E1332
Joseph DickinsonEVM20E1331
Todd NeveMFM21E1324
Aidan DawsonGOM21E1324
Konsta VanhanenGSM21E1324
Jed FlemingEVM20E1323
Bruce ArthurMFM21E1318
Simeon BurrillBBM20E1318
Matthew SchepisiBGM21E1317
Krystal NeumannENW21E1317
Karl BicevskisALM21E1315
Dante AfnanYAM20E1308
Alvin CraigNCJunior Boys1304
Patrick MillerBSM20E1301
Robin MennetBSM20E1296
Brody McCarthyYVM20E1296
Liis JohansonMFW21E1293
Jack NeumannENM21E1291
Christopher NauntonBGM21E1288
Tara MelhuishPOW20E1288
Nicholas CongediOHM20E1282
Craig FeuerherdtBGM21E1282
Tristan MillerBSM20E1279
Nicholas CollinsBKM21E1274
Michele DawsonGOW21E1274
Noah PolandBSM20E1271
Lanita SteerDRW21E1267
Tuve MoellerSHM20E1267
Jonathan McCombALM21E1259
David BrownridgeBGM21E1259
Asha SteerDRW20E1259
Peter CollinsBKM21E1258
Shannon JonesAOW21E1257
Rachel AllenALW20E1257
Zoe MelhuishPOW20E1257
Jaiden FidgeBBM20E1250
Tim HatleyBKM501250
Ryan StocksBSM20E1249
Olivia SprodTTW21E1249
Thomas GarbelliniENM20E1246
David StocksBSSenior Boys1245
Mason ArthurMFSenior Boys1245
Tamsin MoranBSW21E1245
Torren ArthurMFJunior Boys1245
Natasha KeyMFW21E1244
Anna SheldonUGW21E1244
Jensen KeyMFSenior Boys1244
Ryan GrayUGM20E1244
Ethan PenckYASenior Boys1243
Zoe DowlingWRTW20E1241
Shane DoyleURM501239
Caitlin YoungBSW20E1236
Riley MartinSWM20E1235
Matthew StocksBSM401235
Archie NeylonBGSenior Boys1235
Nicola BlatchfordNCW21E1232
Warren KeyMFM501229
Ruhi AfnanYAM501228
Anna DowlingWRTW21E1228
Chris NorwoodEUM601226
Caroline PigerreUGW20E1223
Dion KeechMFM401223
Clare BrownridgeBGW21E1223
Geoff LawfordEUM21E1223
Abigail GeorgeTTW20E1222
Daniel GrayUGM20E1220
Jo Anna MaynardBOW20E1220
Toby CazzolatoTJJunior Boys1220
Emily SorensenTTW20E1218
Warwick DavisTKM601212
Su Yan TayUGW501211
Winnie OakhillUGW20E1208
Leith SodenOHJunior Boys1208
Adrian JäGgiBKM20E1207
Joanna GeorgeTTW20E1205
Philip EelesSOM601204
Max DalheimMFM20E1203
Callum WhiteYVJunior Boys1201
Bruce PatersonARM501201
Nicola DalheimMFW501199
Ana HercegPOW501197
Michael LoughnanBGM20E1195
David PolandBSM501194
Riley McFarlaneBOJunior Boys1193
Tony RadfordBGM701193
Warwick WilliamsBGM401192
Meredith NormanTJW20E1191
Stephen CollinsBKM601191
Gordon WilsonBNM601190
Sue HancockWRTW501189
Carolyn JacksonBKW501187
Andras BogdanovitsDRM401186
Ross BarrGOM701186
Justine HobsonBSJunior Girls1186
Cathy McCombALW401183
Remi AfnanYAJunior Boys1183
Jett McCombALJunior Boys1183
Arabella PhillipsEVW20E1180
Peter DalwoodDRM701175
Andrew HobsonBSM401173
Serryn EenjesBGW20E1173
Zali McCombALJunior Girls1169
Sophie TavernaCHJunior Girls1169
Nick DentCCM601169
Bill VandendoolBKM601167
Tara SutherlandBSW501164
Joseph WilsonBSJunior Boys1164
Greg WilsonBSM401164
Lachlan FeuerherdtBGJunior Boys1162
Sarah LimTJW20E1162
Janine SteerDRW501157
Dennis MewsBKM701153
Rod GrayEUM601153
Eric WainwrightRRM701153
Sue KeyMFW501151
Vic SedunaryBKM601148
Bec ButlerALW21E1148
Graeme DawsonGOM501148
Zara SodenOHW501148
Jacquie RandUGW601146
Julia PrudhoeCCW601146
Paul BensonBKM401145
Stuart McWilliamDRM601144
Alison RadfordBGW601143
Joanna ParrBFW501139
Rebecca GeorgeBFW20E1138
Heather O'DonnellYVW401138
Prue DobbinBKW601136
Colin CurrieGOM501136
Bill JonesRRM601134
David JaffeMFM501132
Paul ElamTKM701130
Hilary WoodCCW601128
Maree DoyleURW21E1128
Susan GeorgeTTW501127
Carol HardingBSW501126
Robert PrestonNCM601126
Cormac McCarthyYVM501123
Claire AdamsBKJunior Girls1123
Russell CandyKOM601122
David GeorgeTTM501120
Michael BurtBKM601110
Kathie DentRRW Open1106
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601103
Peter YeatesDRM701100
Greg TamblynBKM601098
Barbara DawsonGOW501096
Wendy TavernaCHW401092
Don FellNEM601090
Barry McCraeYVM701088
Wayne LoveDRM401086
Jan CandyKOW601085
Paul PrudhoeCCM601077
Melanie ChristieURW401075
Geoff AdamsBKM401075
Rosemary KullmannLOW701074
Chris StocksBSW401066
Peter GroverDRM701063
Dave LottyURM701062
Kathy LileyYVW701060
Pamela KingDRW601060
Denise PikeDRW601060
Debbie DoddDRW501059
Dirk NankervisEVM501057
Fiona CaristoYVW401053
Amber LouwDRJunior Girls1052
Eric LouwDRM501051
Sophie ArthurMFW121040
James LoveDRJunior Boys1039
Judy PrendergastEUW601023
Elye DentRRM121019
Elizabeth HatleyBKW501012
Luke FeuerherdtBGM121006
Ashley WhiteYVM121005
Erdenetsetseg ChoijinsurenEUW40984
Helen AlexanderBKW70978
Susan HallissyBSW40972
Michael HubbertBKM70965
Michael DowlingWRTM50963
Pat MiethkePOW Open960
Jocelyn WattsYVW50958
Rosie SalvarisBKW70940
Ilze YeatesDRW60937
Luca BogdanovitsDRJunior Girls917
Milla KeyMFW12910
Eleanor WilliamsBGW12867
Margaret KerteszBGW40851
Joshua FeuerherdtBGM12820
Hayden DentRRM12813
Arika BogdanovitsDRSenior Girls800
Hannah AdamsBKM/W Novice Open780
Brooke AyresBKW40731
Henry NeylonBGM/W Novice Open706
Thomas CaristoYVM/W Novice Open616
Clementine NeylonBGM/W Novice Open605
Tom LangmaidCHM/W Novice Open545
Connor DentRRM12324