2018 Metro League #1

Runner Club Class Points
Alastair GeorgeBFDivision 11333
Toby WilsonGODivision 11310
Greg BarbourBFDivision 11308
Richard MorrisBNDivision 11305
Glenn HorrocksGODivision 11297
Michele DawsonGODivision 11290
Ewan ShinglerBFDivision 11285
Istvan KerteszGODivision 11273
Andrew BrownBFDivision 11269
Keelan BirchGODivision 11260
Doug JayIKDivision 11259
Mark ShinglerBFDivision 11259
Benjamin FehlbergWHDivision 11253
John HavranekGODivision 11245
Alexander KaravaevIKDivision 11244
Aniko Fozo-KerteszGODivision 21242
Shane DoyleURDivision 21242
James DunlopWHDivision 11240
James McQuillanWHDivision 11238
Ross MorrisonGODivision 21233
Dean WilliamsonSHDivision 11229
Simon GeorgeBFDivision 21229
Peter HopperBNDivision 21219
Tony HillGODivision 21216
David GreenIKDivision 31215
Rebecca GeorgeBFDivision 21214
Angus SheddenSHDivision 11212
Stuart ButlerBNDivision 21204
Andrewwizniewski BFDivision 21203
Gordon WilsonBNDivision 21202
Nikolett HalmaiGODivision 21202
Barbara HillGODivision 21201
Hamish MackieBFDivision 21200
Finn MackayURDivision 21198
Clyde McGheeBNDivision 21196
Ross BarrGODivision 31194
Michael WarltersURDivision 21194
Bart VonhoffBFDivision 11194
Dan SmithWHDivision 21190
Stuart DeaneGODivision 21187
John BulmanGODivision 31184
Jamie KennedyGODivision 21184
Brett SewellBNDivision 21182
Carolyn HauptGODivision 31181
Darren SlatteryBNDivision 21177
Joshua BraidwoodWHDivision 31175
David McGheeBNDivision 21169
Huon WilsonGODivision 21167
Rodney ParkinBNDivision 31166
Melissa AnnettsGODivision 31165
Riley GraingerGODivision 31165
Robert HerkesGODivision 41163
Jay SeehoWHDivision 31160
Ian McKenzieURDivision 11157
David BrayGODivision 21157
Angus LeungGODivision 31153
Joanna HillGODivision 31151
Michael HalmyBNDivision 31151
Sharon LambertBNDivision 21151
Joanna ParrBFDivision 41149
Joel PutnamBNDivision 21146
Airdrie LongGODivision 41144
Colin PriceCCDivision 31143
Nea ShinglerBFDivision 41143
Stefan KuehnBNDivision 21142
Tania KennedyGODivision 41141
Helen ParkerWHDivision 21133
Tom KennedyGODivision 21133
Jim ForbesGODivision 41132
Phillip HardingBNDivision 41132
Ian JessupGODivision 41127
Ted MulherinWHDivision 41127
Andy PovahBNDivision 41122
Natalya FilippovaIKDivision 31121
Salme FullerIKDivision 41120
Ben CumminsSHDivision 31119
Serje RobidouxURDivision 21118
Ruth SheddenSHDivision 31114
Tshinta HopperBNDivision 21112
Peter ThomasonBNDivision 41110
Stephan WagnerSHDivision 31110
Tim PerryWHDivision 31109
Johnny PetersenGODivision 41107
Garry StewartSHDivision 41107
Andra LeungGODivision 31107
Colin BurnettGODivision 31103
Ken JacobsonGODivision 41103
Ellis LeungGODivision 41097
Rachael PovahBNDivision 41097
Dmitry StukovWHDivision 41095
Anette LarssonWHDivision 41090
Benny HolmgrenWHDivision 21081
Rochelle CoxGODivision 31079
Warwick SelbyGODivision 31074
Julia BarbourBFDivision 51072
Niamh CassarWHDivision 31067
Julian LedgerBNDivision 31067
Robert SprySHDivision 41064
James StuartIKDivision 41060
Carol JacobsonGODivision 41060
Melanie ChristieURDivision 51058
Carolyn DaviesGODivision 41049
John GilesGODivision 51048
Amanda MackieBFDivision 41047
Vicki WilmottIKDivision 51045
Stephen HollowayWHDivision 51039
Margaret DuguidIKDivision 51039
Ron PallasURDivision 51039
Karen LanganWHDivision 51033
Sandra StewartSHDivision 41031
Robert NewmanGODivision 51022
Sue FroudeIKDivision 51019
Ian MillerWHDivision 41019
Dave LottyURDivision 51012
Katie RobinsonGODivision 51009
Louise BarbourBFDivision 51005
Gayle ShepherdURDivision 51005
Peter MeyerSHDivision 51003
Elizabeth BulmanGODivision 51001
Janet MorrisWHDivision 5994
Adrienne KirbyURDivision 5994
Martine JalaisWHDivision 5991
Robyn PallassCCDivision 4985
Yc LeeGODivision 5981
Hester SladeGODivision 5974
Dennis SparlingGODivision 5971
Tim CoxGODivision 4959
Margaret WaughGODivision 5943
Ross DukerGODivision 5933
Barbara JunghansGODivision 4911
Elizabeth LewisSHDivision 5892
Lyn MalmgronSHDivision 5886
Sue ThomsonGODivision 5884