Sydney Metro League #4

Runner Club Class Points
Alastair GeorgeBFDiv 11333
James McQuillanWHDiv 11288
Cooper HorleyGODiv 11278
Melissa ThomasBNDiv 11275
Nea ShinglerBFDiv 11269
Ant NolanURDiv 21256
Emily SorensenTTDiv 11255
Richard MorrisBNDiv 11228
Bart VonhoffBFDiv 11225
Rebecca GeorgeBFDiv 11221
Richard PattisonBNDiv 11217
Arpad KocsikGODiv 21215
Riley GraingerGODiv 11213
Douglas JaySHDiv 21199
Angus SheddenSHDiv 21197
Paula ShinglerBFDiv 21196
Jake EvansBFDiv 21192
Michael Ridley-SmithGODiv 11192
Shane DoyleURDiv 21190
Clyde McGheeBNDiv 11184
Lee CoadyWHDiv 31180
Nick StanleyGODiv 31176
Serena DoyleURDiv 21170
Peter AnnettsGODiv 31168
Curtis PepperBNDiv 21168
Mark ShinglerBFDiv 21149
Adam HorleyGODiv 31148
Tom KennedyGODiv 31141
Ken MillsIKDiv 31139
Michael WarltersURDiv 21135
Miles EllisBFDiv 31132
Dan SmithWHDiv 11131
John BulmanGODiv 41128
Melissa AnnettsGODiv 31126
Cameron WillIKDiv 21126
Sheralee BaileyBNDiv 21126
Dave DorlingUGDiv 41125
Andrew Mac DonaldBFDiv 31124
Nick DentCCDiv 41119
Wayne EliotWODiv 21117
Nick BarlowGODiv 21115
Ryan ArmstrongBNDiv 11112
Ori GudesURDiv 41105
Jamie KennedyGODiv 31091
David GreenIKDiv 31089
Niamh CassarWHDiv 31088
Paul SweeneyWHDiv 31088
Cesar da RosaSHDiv 31087
Saffron SweeneyWHDiv 41086
Gordon WilsonBNDiv 41086
Kelvin MengURDiv 21085
Wayne PepperBNDiv 41080
Rodney ParkinBNDiv 41078
Andrea LuxGODiv 31078
Carolyn HauptGODiv 31077
Ian FroudeIKDiv 31077
Ben CumminsSHDiv 31076
Anthony SaundersWHDiv 41073
Shiona WillIKDiv 31073
Michael HalmyBNDiv 41071
Ian McKenzieURDiv 11069
Emmanuelle ConvertWHDiv 31067
John FitzsimmonsSHDiv 31066
Joshua BraidwoodWHDiv 31065
John BrayanGODiv 21060
Alitia DougallBNDiv 41054
Maggie MackayURDiv 41051
Jim MackayURDiv 41048
Ross BarrGODiv 31045
Craig RoachURDiv 21040
Mark LusherGODiv 51036
Hilary WoodCCDiv 41036
Andrew LumsdenBFDiv 51035
Lachlan CoadyWHDiv 51035
Andy SimpsonBFDiv 21032
Helen GolderSHDiv 31027
Darren SlatteryBNDiv 21024
Tim PerryWHDiv 11024
Keith JayIKDiv 41022
Stefan KuehnBNDiv 41020
Brian BranniganBNDiv 21020
Peter ThomasonBNDiv 51018
Tshinta HopperBNDiv 21015
Dmitry StukovWHDiv 41013
Dom PitotBNDiv 51009
Lyra SimpsonBFDiv 31008
Terry BluettBNDiv 51004
Tania KennedyGODiv 41000
Rory SheddenSHDiv 6994
Savanna SweeneyWHDiv 5989
Mitchell DelamotteSHDiv 3989
Lena BaracsiGODiv 5987
Bob MorganBNDiv 4986
Karen LanganWHDiv 4983
Dan RedfernGODiv 3982
Airdrie LongGODiv 5980
Samuel TsangBNDiv 5979
Fergus DixonGODiv 2977
Jay SeehoWHDiv 4973
Jonathan NolanURDiv 5973
Peter HopperBNDiv 4954
David BrayGODiv 2953
Jim MerchantGODiv 4949
Matilda SaundersWHDiv 5949
Sharon LambertBNDiv 4943
Carol JacobsonGODiv 4943
David McGheeBNDiv 4942
Christopher FrainGODiv 1938
Luca BaracsiGODiv 5925
Stephan WagnerSHDiv 4910
Warren BaxWHDiv 3909
Sandra StewartSODiv 5907
Arthur LusherGODiv 6907
Robert SprySODiv 4903
Rod EckelsGODiv 6902
Ken JacobsonGODiv 6867
Michael SmithWRTDiv 2864
William NolanURDiv 5859
Maria StankovaWHDiv 5856
Helen MillsIKDiv 6852
Ron PallasURDiv 5850
Barbara DawsonGODiv 6846
Robert NewmanGODiv 6840
Gayle ShepherdURDiv 5839
Stephen HollowayWHDiv 6836
Ron JunghansGODiv 5832
Elizabeth BulmanGODiv 6829
Jane BolandURDiv 5809
Elizabeth LewisSHDiv 4801
Zoe MellingURDiv 2796
John HodsdonSODiv 5792
Kevin CurbyIKDiv 5782
Jacinta BraidwoodWHDiv 5775
Stephanie NichollsGODiv 6768
Ian MillerWHDiv 4761
Sue FroudeIKDiv 5721
Simone JaySHDiv 6682
Barry HanlonWHDiv 4679
Louise BrooksSHDiv 6676
Dennis SparlingGODiv 6652
Janet MorrisWHDiv 6638
Michael RoylanceBFDiv 5600
Martin CroninSHDiv 5592
Shay SweeneyWHDiv 6551
Levi CoadyWHDiv 6519
Keith GoodeBFDiv 5475