Sydney Metro League #1

Runner Club Class Points
Alastair GeorgeBFDivision 11305
Greg BarbourBFDivision 11277
Richard MorrisBNDivision 11275
Melissa ThomasBNDivision 11249
Selwyn SweeneyWHDivision 11242
Dean WilliamsonSHDivision 21241
Riley GraingerGODivision 11239
Angus SheddenSHDivision 21227
James McQuillanWHDivision 11225
Peter AnnettsGODivision 11225
Paula ShinglerBFDivision 21225
Rebecca GeorgeBFDivision 21221
Hamish MackieBFDivision 21217
Jake EvansBFDivision 21208
Richard PattisonBNDivision 11206
Lee CoadyWHDivision 31204
Bart VonhoffBFDivision 11204
Simon GeorgeBFDivision 21203
Clyde McGheeBNDivision 11203
Nea ShinglerBFDivision 11200
Julia BarbourBFDivision 31197
David BrayGODivision 21189
Craig RoachURDivision 21188
Karla BurnettGODivision 31186
Andy SimpsonBFDivision 21181
Wayne PepperBNDivision 41180
Alan GardeNCDivision 11176
James LithgowGODivision 11173
Douglas JaySHDivision 21170
Arpad KocsikGODivision 21167
Barbara HillGODivision 21164
Tony HillGODivision 21164
Melvyn CoxBNDivision 11159
Cameron WillIKDivision 21156
Sheralee BaileyBNDivision 21154
Dan SmithWHDivision 11145
David GreenIKDivision 31130
Shaun DevineGODivision 11129
Darren SlatteryBNDivision 21128
Tshinta HopperBNDivision 21127
Andrew MacdonaldBFDivision 31123
Dave DorlingUGDivision 41123
Jay SeehoWHDivision 41120
David StanleyGODivision 21119
John BulmanGODivision 51119
Ross BarrGODivision 31114
Paul PrudhoeCCDivision 21112
Peter FozoGODivision 31112
Aniko Fozo-KereszGODivision 11111
Andrea LuxGODivision 41093
Shiona WillIKDivision 31088
Sharon LambertBNDivision 41086
Terry BluettBNDivision 51082
Ben CumminsSHDivision 31081
Niamh CassarWHDivision 11081
Ian JessupGODivision 51080
Gordon WilsonBNDivision 21075
Rodney ParkinBNDivision 41074
Curtis PepperBNDivision 21073
John BrayanGODivision 21068
David McGheeBNDivision 41059
Alitia DougallBNDivision 41059
Rachael PovahBNDivision 31054
Dmitry StukovWHDivision 41050
Warwick SelbyGODivision 31049
Lyra SimpsonBFDivision 31041
Larry WeissGODivision 31038
Anthony SaundersWHDivision 41037
Tania KennedyGODivision 41027
Julian LedgerBNDivision 51026
Dan RedfernGODivision 41023
Joanna ParrBFDivision 31018
Mitchell DelamotteSHDivision 31001
Mellissa JosephGODivision 31001
Ken MillsIKDivision 3999
John FitzsimmonsSHDivision 3993
Dom PitotBNDivision 5992
Samuel TsangBNDivision 4991
Luca BaracsiGODivision 4990
Emmanuelle ConvertGODivision 3990
Rory SheddenSHDivision 6989
John Le CarpentierSHDivision 4985
Stephanie ChanWHDivision 6980
Peter ShepherdIKDivision 3978
Mark ShinglerBFDivision 5978
Kieran JosephGODivision 3969
Gary StewartSHDivision 4967
Nick StanleyGODivision 3966
Lena BaracsiGODivision 4960
Stefan KuehnBNDivision 4957
Robert NewmanGODivision 6956
Ellis LeungGODivision 6954
Cesar da RosaSHDivision 3954
Angela HaynesBFDivision 5937
Airdrie LeungGODivision 6937
Rochelle CoxGODivision 3936
Cameron JosephGODivision 6936
Nick BarlowGODivision 3936
Ron JunghansGODivision 5936
Janice SeehoWHDivision 5929
Karen LanganWHDivision 5929
Ken JacobsonGODivision 5914
Andrew LumsdenBFDivision 5909
Stephan WagnerSHDivision 4900
Elizabeth BulmanGODivision 6894
Maria StankovaWHDivision 5894
Stuart FordIKDivision 3890
Elizabeth LewisSHDivision 6888
Stephanie NichollsGODivision 6887
Warren BaxWHDivision 3884
Robert SprySHDivision 5881
Savanna SweeneyWHDivision 5880
Peter ThomasonBNDivision 5880
Lachlan CoadyWHDivision 6872
Barbara DawsonGODivision 6871
John HodsdonSHDivision 5869
Helen GolderSHDivision 3868
Hugh JorgensenRRDivision 3861
Joshua BraidwoodWHDivision 3858
Michael RoylanceBFDivision 5854
Bob MorganBNDivision 4847
Rod EckelsGODivision 6846
Val HodsdonSHDivision 4845
Ian MillerWHDivision 4838
Helen MillsIKDivision 6827
Keith GoodeBFDivision 5824
Sandra StewartSHDivision 5809
Amanda MackieBFDivision 3802
Paul SweeneyWHDivision 3789
Louise BrooksSHDivision 6783
Ted MulherinWHDivision 5781
Matilda SaundersWHDivision 5779
Carol JacobsonGODivision 4773
Saffron SweeneyWHDivision 4768
Peter HopperBNDivision 4755
Sue FroudeIKDivision 4752
Jacinta BraidwoodWHDivision 6745
Dick OgilvieURDivision 5740
Lyn MalmgronSHDivision 6730
Dennis SparlingGODivision 6716
Keith JayIKDivision 3715
Dave LottyURDivision 5711
Louise BarbourBFDivision 3699
Maureen OgilvieURDivision 6659
Jim MerchantGODivision 5653
James StuartIKDivision 5636
Andrew GoddardGODivision 3611
Kirsten PitotBNDivision 6599
Janet TarrYVDivision 5564
Sara JafferIKDivision 6542
Constance ValaisWHDivision 5532
Kwok Wei WanGODivision 3426
Linda ChanWHDivision 6421
Cheryl BluettBNDivision 6417
Martin CroninSHDivision 5403
Becco BoydeSHDivision 6382
Gwen SewellBNDivision 5363
Barry HanlonWHDivision 4215