Metro League #4 + Sydney Junior League #4

Runner Club Class Points
Andrew HillWHDivision 11416
Dave MeyerSHDivision 21413
Toby WilsonGODivision 11413
Greg BarbourBFDivision 11391
James McQuillanWHDivision 11355
Andrew BrownBFDivision 11345
Simon GeorgeBFDivision 11339
Alastair GeorgeBFDivision 21339
Patrik GunnarssonBFDivision 11335
Ian JonesURDivision 11332
Angus SheddenSHDivision 21331
Lawrence JonesURDivision 11331
Peter AnnettsGODivision 11318
Matt HackettWHDivision 11302
Duncan CurrieGODivision 11293
Istvan KerteszGODivision 11289
Miles EllisBFDivision 21289
Darius CartwrightWHDivision 21289
Jamie KennedyGODivision 21289
Benny HolmgrenWHDivision 21288
Wayne PepperBNDivision 21276
James LithgowGODivision 21270
Simon LouisIKDivision 31270
Georgia JonesURDivision 31260
Ross BarrGODivision 21251
Andrew WisniewskiBFDivision 21251
Linda SestaURDivision 31246
Michael HalmyBNDivision 21245
Joshua BraidwoodWHDivision 21245
Ruth SheddenSHDivision 21243
Douglas JaySHDivision 21240
Nick DentCCDivision 31240
Dan SmithWHDivision 11240
David GreenIKDivision 31235
Tania KennedyGODivision 31234
Darren SlatteryBNDivision 11234
Peter HopperBNDivision 31228
Warwick SelbyGODivision 21227
Hilary WoodCCDivision 31226
Stephan WagnerSHDivision 31225
Terry BluettBNDivision 31225
John BrayanGODivision 21221
Jim MackayURDivision 31221
Jim MerchantGODivision 31220
Belinda KinneallyWHDivision 41220
Joanna ParrBFDivision 21220
Salme FullerIKDivision 51220
Dan RedfernGODivision 31219
Chris CunninghamBNDivision 21218
Margaret JonesURDivision 41214
Nicole SellinGODivision 31214
Ken JacobsonGODivision 31214
Ron JunghansGODivision 31214
Marie RingerWHDivision 41214
Graeme HillWHDivision 21214
Kel RankinSHDivision 21214
Rebecca GeorgeBFDivision 31212
Ben CumminsSHDivision 51212
Brett SewellBNDivision 31211
Julian LedgerBNDivision 41207
Sharon LambertBNDivision 31206
Melissa AnnettsGODivision 31205
Clyde McGheeBNDivision 41204
Jan SeehoWHDivision 51201
Bob MorganBNDivision 31201
Stephen DunlopWHDivision 51200
Finn MackayURDivision 41200
Sophie JonesURDivision 41200
David McGheeBNDivision 21200
Brian BranniganBNDivision 41199
Carol JacobsonGODivision 31199
Garry StewartSHDivision 51199
Jim ForbesGODivision 31199
Michael RoylanceBFDivision 31199
Stuart McWilliamGODivision 31198
Ian MillerWHDivision 41197
Ellen CurrieGODivision 41193
Dick OgilvieURDivision 41192
Airdrie LongGODivision 41186
Roger MailGODivision 41183
John RussellSHDivision 51182
Robert HerkesGODivision 21182
Robert SprySHDivision 51177
Gayle ShepherdURDivision 51177
Johnny PetersenGODivision 41176
John AndersonGODivision 21175
Keith GoodeBFDivision 31175
Angus LeungGODivision 41175
Tom KennedyGODivision 41175
Ian JessupGODivision 51171
John GilesGODivision 41164
John HodsdonSHDivision 51163
James WellsGODivision 51153
Vicki WilmottIKDivision 51152
James StuartIKDivision 31152
Dave LottyURDivision 51152
Val HodsdonSHDivision 51142
Sue FroudeIKDivision 51135
Ted MulherinWHDivision 41126
Peter MeyerSHDivision 51125
Sandra StewartSHDivision 51124
Barry HanlonWHDivision 21116
Lyn MalmgronSHDivision 51100
Dennis SparlingGODivision 51099
Riley GraingerGODivision 51099
Ron PallasURDivision 41098
Janet MorrisWHDivision 51079
Tim PerryWHDivision 21072
Stephen HollowayWHDivision 41067
Adrienne KirbyURDivision 51056
Heidi Van SchaikGODivision 51054
Serje RobidouxURDivision 31050
Simone JaySHDivision 5994
Sue ThomsonGODivision 5941
Neville FathersSHDivision 5913