2019 Metro League #5 - Wianamatta

Runner Club Class Points
Toby WilsonGODiv.11265
Ewan ShinglerBFDiv.11263
Andy SimpsonBFDiv.11231
Clyde McGheeBNDiv.11230
Greg BarbourBFDiv.11230
Ant BurnettBFDiv.11223
Melissa ThomasBNDiv.21215
Douglas JaySHDiv.21213
Michael Ridley-SmithGODiv.21210
James McQuillanWHDiv.11208
Simon GeorgeBFDiv.21206
Michael WarltersURDiv.21201
Matt SherlockBFDiv.11194
Brian BlackBNDiv.11192
Tom KennedyGODiv.21184
Peter AnnettsGODiv.11183
Craig RoachURDiv.21182
Barbara HillGODiv.21181
Richard PattisonBNDiv.21181
Dean WilliamsonSHDiv.21181
Shane DoyleURDiv.21180
Andrew SmithGODiv.11180
Alexander KaravaevIKDiv.21175
Hamish MackieBFDiv.11174
Tony HillGODiv.11162
David GreenIKDiv.31158
Colin CurrieGODiv.21150
Andrew WisniewskiBFDiv.41150
Istvan KerteszGODiv.11149
Paula ShinglerBFDiv.21149
Gordon WilsonBNDiv.31144
Nea ShinglerBFDiv.21143
Nikolett HalmaiGODiv.21141
Rebecca GeorgeBFDiv.21139
Hilary WoodCCDiv.21137
Cameron WillIKDiv.21134
Rodney ParkinBNDiv.31133
Andrew Mac DonaldBFDiv.21131
John BulmanGODiv.31131
Natalya FilippovaIKDiv.31128
Bob MorganBNDiv.31126
Shiona WillIKDiv.41125
Keith JayIKDiv.31124
Selwyn SweeneyWHDiv.11121
Emmanuelle ConvertWHDiv.31117
Robert BradleyWHDiv.21116
Terry BluettBNDiv.41115
Toni BachvarovaGODiv.31113
Benny HolmgrenWHDiv.21111
Stephan WagnerSHDiv.31110
Seth SweeneyWHDiv.31107
Colin BurnettGODiv.31106
Peter HopperBNDiv.11105
Jamie KennedyGODiv.21103
Darren SlatteryBNDiv.11103
Ian McKenzieURDiv.11103
Jim MerchantGODiv.31103
Melissa AnnettsGODiv.31103
Tshinta HopperBNDiv.21102
Carol OsborneBFDiv.41100
Jay SeehoWHDiv.31098
Ian JessupGODiv.31097
Lyra SimpsonBFDiv.41097
Ellen CurrieGODiv.21097
Julian LedgerBNDiv.31095
John BrayanGODiv.21094
Dan SmithWHDiv.11094
Cameron OsborneBFDiv.41092
Belinda KinneallyWHDiv.31090
Kathryn VaughanWHDiv.41083
Serje RobidouxURDiv.21083
Michael HalmyBNDiv.21080
Jim MackayURDiv.31075
Simon NashBNDiv.31075
Ben CumminsSHDiv.41064
Serena DoyleURDiv.31063
Dick OgilvieURDiv.31062
Peter ThomasonBNDiv.41061
David McGheeBNDiv.21061
Melissa JosephGODiv.31061
Andra LeungGODiv.31055
Amanda MackieBFDiv.41048
Brett SewellBNDiv.11048
Tim PerryWHDiv.31047
Ellis LeungGODiv.31043
Robert SprySODiv.41024
Sharon LambertBNDiv.41012
Tara DougallTFDiv.41003
Karen LanganWHDiv.41000
Val HodsdonSODiv.4993
Dan RedfernGODiv.4991
James StuartIKDiv.4986
Paul SweeneyWHDiv.4984
Sylvie LamborelleWHDiv.5983
Michael RoylanceBFDiv.5980
Kieran JosephGODiv.5980
Ian BlaydenGODiv.5978
Elaine MurdochGODiv.3973
John HodsdonSODiv.5973
Dmitry StukovWHDiv.4969
John GilesGODiv.5967
Zoe MellingURDiv.2966
Margaret DuguidIKDiv.4964
Melanie ChristieURDiv.5964
Maria StankovaWHDiv.5960
Joshua BraidwoodWHDiv.2959
Ori GudesURDiv.3958
Ian MillerWHDiv.2956
Alitia DougallBNDiv.4938
Vicki WilmottIKDiv.5934
Peter MeyerSODiv.4922
Jane BolandURDiv.5904
Dave LottyURDiv.5900
Saffron SweeneyWHDiv.5898
Lyn MalmgronSHDiv.5897
Mary Jane MahonyURDiv.5895
Janet MorrisWHDiv.5859
Elizabeth LewisSHDiv.4856
Ross DukerGODiv.5841
Yc LeeGODiv.5837
Elizabeth BulmanGODiv.5832
Kwok Wai WanGODiv.5824
Margaret WaughGODiv.5794
Maureen OgilvieURDiv.5696
Cheryl BluettBNDiv.4696
Eunice WilsonIKDiv.4632
Jacinta BraidwoodWHDiv.5587