2017 NSW Middle Championships SL3 (Badge Event)

Runner Club Class Points
Itay ManorURM21A1347
Stephen CraigNCM35A1340
Robert BennettNCM21A1332
Greg BarbourBFM21A1316
Toby WilsonGOM20A1304
Atte LahtinenGSM21A1302
Aidan DawsonGOM21A1301
Alastair GeorgeBFM20A1297
Jock DavisBFM35A1286
Simon RouseDRM21A1283
Scott SimsonNCM45A1283
Istvan KerteszGOM35A1282
Alex MasseyNCM21A1281
Blair TrewinYVM21A1276
Simon LouisIKM35A1266
Bjorn MellaNCM55A1266
James McQuillanWHM35A1266
Nicola BlatchfordNCW21A1266
Simon GeorgeBFM55A1261
Anna FitzgeraldGSW21A1245
Robert VincentNCM55A1245
Mark FreemanBFM50A1239
Andrew MorrisNCM21A1238
Thomas GordonBFM20A1236
Miles EllisBFM40A1234
Peter AnnettsGOM50A1228
Glenn BurgessNCM55A1226
Briohny SeamanWRW21A1224
David GreenIKM50A1220
Ewan ShinglerBFM16A1214
Brenton GrayUGM45A1214
Alvin CraigNCM16A1213
Ant NolanURM45A1210
Jennifer EnderbyNCW21A1210
Wayne PepperBNM45A1210
Aniko Fozo-KerteszGOW21A1207
Paula ShinglerBFW50A1204
Lachlan BillettWRM16A1202
Malcolm RobertsNCM55A1201
Andy SimpsonBFM50A1198
Tony HillGOM50A1197
Ross MorrisonGOM45A1196
Martina CraigNCW45A1194
Eoin RotheryBFM60A1194
Douglas JaySHM40A1191
James DunlopWHM21A1190
Karen BlatchfordNCW50A1190
Peter CharltonNCM50A1190
Steve FlickBNM70A1189
Ryan GrayUGM16A1189
Andrew WisniewskiBFM50A1189
Alex DaveyWRM60A1188
Rebecca GeorgeBFW20A1188
John ScownAOM60A1188
Nick DentCCM65A1188
Finn MackayURM16A1188
Linda SestaURW50A1188
Melvyn CoxBNM60A1187
Warwick DavisTKM60A1187
Carolyn MatthewsNCW55A1185
Cath ChalmersBFW45A1184
Geoff PeelNCM55A1179
Jason RutkowskiGSM21A1179
Ross BarrGOM70A1179
Nikolett HalmaiGOW21A1176
Samuel WilsonRRM35A1175
Oscar WoolfordBBM16A1173
Robert PrenticeNCM60A1171
Melissa AnnettsGOW20A1165
Samantha HoweNCW35A1164
Gayle QuantockNCW55A1164
Jim MerchantGOM70A1164
Angus LeungGOM16A1163
Jim LeeNCM65A1163
Hugh MooreRRM65A1160
Debbie DaveyWRW60A1160
Carolyn HauptGOW40A1159
Bill JonesRRM65A1159
Caitlin YoungBSW16A1158
Peter ShepherdIKM65A1157
Tania KennedyGOW50A1155
Ruth SheddenSHW40A1148
Airdrie LongGOW55A1145
Rod EckelsGOM55A1143
Claire BurgessNCW16A1143
Joanna ParrBFW55A1142
Damien EnderbyNCM40A1142
Jamie KennedyGOM50A1142
Rudi LandsiedelNCM60A1142
John Le CarpentierSHM75A1142
Ron JunghansGOM70A1139
Gordon WilsonBNM65A1138
Hilary WoodCCW60A1135
Michael ClaydenGOM20A1134
Paul PrudhoeCCM60A1134
Stuart McWilliamDRM60A1134
Ben CumminsSHM40A1134
Keith JayIKM65A1126
Dan RedfernGOM55A1122
Darryl ErbacherPOM75A1120
Kevin WilliamsWHM70A1116
Bob MorganBNM55A1113
Jim ForbesGOM65A1112
Jim MackayURM55A1111
Ted MulherinWHM75A1109
Kelly YoungBSW45A1102
Joanna HillGOW16A1098
Samuel TsangCCM45A1097
John SuttonRRM75A1097
Margaret PeelNCW45A1092
John HodsdonSHM75A1085
Salme FullerIKW45AS1081
Kate AlboroughNCW21AS1078
Johnny PetersenGOM60A1078
Stephen DunlopWHM55AS1075
Ian MillerWHM70A1074
Michael HalmyBNM55AS1074
Bruce DawkinsBNM75A1074
Ken JacobsonGOM70A1071
Robert SprySHM65A1071
Sally DevenishWPW45AS1069
Eric WainwrightRRM70A1065
Carolyn DaviesGOW55AS1063
Ian JessupGOM45AS1057
Peter KreminskiWAM75A1052
Gayle ShepherdURW55AS1045
Helen OcallaghanBBW45A1039
Sharon BurgessNCW45AS1038
Maureen FitzpatrickWHW55AS1038
Michael RoylanceBFM65A1037
Diana CharltonNCW45AS1036
Sandra StewartSHW55AS1030
Peter ThomasonBNM55A1027
Nicola NyghBFW45AS1026
Barry HanlonWHM80A1023
Ann IngwersenPOW75A1017
Kieran HarrisonBNEOD Hard 41015
Steve HollowayWHM55AS1004
John HardingPOM60A1002
Kevin CurbyIKM70A988
Frank IngwersenPOM75A965
Dayle GreenIKW45AS963
Christa SchaferGOW75A951
Maureen OgilvieURW80A943
Tim CoxGOM75A926
Janet MorrisWHW75A901
Julie MannIKW55AS890
Ross DukerGOM65A873