2022 NSW State League #5

Runner Club Class Points
Sam WoolfordBBM20A1346
Alvin CraigNCM20A1343
Oskar MellaNCM20A1343
Cooper HorleyGOM18A1337
Tony WoolfordBBM50A1309
Stephen CraigNCM50A1307
Ben RattrayOHM45A1303
Angus SheddenSHM45A1297
Briohny SeamanWRW21A1293
Eric MorrisBNM50A1290
Arpad KocsikGOM45A1284
Owen RadajewskiPOM18A1284
Jamie WoolfordBBM18A1284
Oliver FreemanBFM18A1284
Eszter KocsikGOW20A1283
James McQuillanWHM40A1279
Erika EnderbyNCW20A1279
Andy SimpsonBFM55A1278
Lee CoadyWHM40A1270
Mark FreemanBFM55A1269
Ant NolanURM50A1265
Michael WarltersURM55A1265
Seth SweeneyWHM18A1264
Nick StanleyGOM16A1261
Steve DoyleCHM55A1253
Selwyn SweeneyWHM20A1242
Alex WoolfordBBM16A1229
Bjorn MellaNCM60A1229
Dan SmithWHM45A1229
Michael RadajewskiPOM50A1227
Jennifer EnderbyNCW50A1215
Martina CraigNCW50A1214
David GreenIKM55A1213
Stuart DeaneGOM45A1212
Roger BourneBFM60A1211
Will KayWHM16A1207
Grant McDonaldAOM65A1207
Alex DaveyWRM65A1205
Simon GeorgeBFM60A1203
Melvyn CoxBNM65A1196
Debbie DaveyWRW60A1192
Phil WalkerPOM60A1192
Malcolm RobertsNCM60A1188
Peter CharltonNCM55A1188
Maggie MackayURW16A1188
Mace NeveRRW35A1185
Linda SestaURW55A1184
Jo ParrBFW60A1184
David BrayGOM55A1184
Emmanuelle ConvertWHW45A1182
Colin PriceCCM65A1179
Nick DentCCM70A1179
Rebecca CraigNCW16A1179
Mikayla EnderbyNCW20A1179
Paul PrudhoeCCM65A1173
Jamie KennedyGOM55A1172
Alice MartinCCW35A1171
Matt BellHOM40A1166
Steve FlickBNM75A1165
Nicole MealingBFW21A1164
Geoff PeelNCM60A1162
Jenny BourneEUW35A1157
Rudi LandsiedelNCM65A1157
Andrea LuxGOW45AS1157
Carolyn MatthewsNCW60A1147
Margaret PeelNCW50A1145
Saffron SweeneyWHW50A1142
Andrew Mac DonaldBFM55AS1141
Rodney ParkinBNM65A1141
Ross BarrGOM75A1141
Liz AbbottPOW60A1141
Jonathan NolanURM16A1141
Jenny FriendHOW40A1138
Warwick SelbyGOM70A1137
Deirdre SharkeyPOW50A1133
Baxter PeelNCM12A1132
Garry StewartSOM55AS1129
Bruce BowenPOM70A1129
Peter ShepherdIKM70A1124
Hilary WoodCCW65A1124
Melissa JosephGOW45A1124
Robert BradleyWHM55AS1123
Hayden DentRRM14A1120
Bill JonesRRM70A1117
Nicola NyghBFW55A1112
Shane JenkinsNCM45AS1110
Tania KennedyGOW55A1110
Jim MackayURM60A1108
Karla BurnettGOW21AS1108
Vanessa FreemanBFW50A1104
Paul SweeneyWHM45AS1102
Jenny HawkinsNTW70A1099
Helen O'CallaghanBBW50A1098
Johnny PetersenGOM65A1096
Keith JayIKM70A1094
Bob MorganBNM60A1094
Belinda KinneallyWHW40A1094
Julia PrudhoeCCW65A1094
Valerie BarkerBSW70A1094
Bob HawkinsNTM70A1090
Jim MerchantGOM75A1090
Gordon WilsonBNM70A1087
Mary McDonaldAOW60A1085
Lachlan CoadyWHM14A1084
Peter OrrNCM55AS1083
Caroline JenkinsNCW35AS1080
Alton FreemanBFM14A1078
Savanna SweeneyWHW14A1078
Bryony BrennanGOW35A1072
Nerise McQuillanWHW35AS1061
Tim PerryWHM60A1061
Gayle ShepherdURW55AS1060
Sam MorrisBNOpen Easy1057
Sarah GarnettURW60A1053
Rory SheddenSHM14A1046
Sharon LambertBNW55A1043
Jane SayeAOW60A1042
Joshua BraidwoodWHM50A1038
Carol JacobsonGOW70A1036
Stephen DunlopWHM70A1036
Matthew SlaterGSM12A1033
Val HodsdonSOW70A1028
Alice RadajewskiPOW14A1025
Sandra StewartSOW55AS1024
Hamilton KinneallyWHOpen Easy1024
Airdrie LongGOW55A1021
Robyn PallasCCW65A1021
Tim SlaterGSM Open B1006
Kerryne JonesRRW70A1004
Paula DoyleCHW55AS998
Kieran JosephGOM Junior B998
Barbara DawsonGOW55AS993
Terry BluettBNM75A955
Shay SweeneyWHM12A948
Ken JacobsonGOM75A931
Diana CharltonNCW55AS913
Stephanie NichollsGOW Open B880
Jill WalkerPOW Open B857
Elise KennedyBNW Open B856
Dayle GreenIKW55AS848
Michael HanrattyGOM Open B738
Jacinta BraidwoodWHW Junior B691
Anna DowlingWRTW Open B628