2023 Metro League #3 - Yeramba Lagoon

Runner Club Class Points
Max GriffithsNWNZDivision 11299
Andrew HillWHDivision 11290
Angus SheddenSHDivision 11284
Thomas GordonBFDivision 11281
Ewan BarnettBSDivision 11280
Richard MorrisBNDivision 11278
Nick StanleyGODivision 11271
Selwyn SweeneyWHDivision 11271
Seth SweeneyWHDivision 11267
Melissa ThomasBNDivision 11247
Greg BarbourBFDivision 11245
James McQuillanWHDivision 11240
Lee CoadyWHDivision 21226
Will RichardsonPPDivision 11226
Sebastian FroudeIKDivision 11226
Rebecca GeorgeBFDivision 11221
Ant NolanURDivision 21221
Jonathan NolanURDivision 21212
Curtis PepperBNDivision 21206
Richard PattisonBNDivision 21204
Natasha KeyMFDivision 21202
Riley GraingerGODivision 21201
Simon GeorgeBFDivision 21200
Sergey PikuzBNDivision 21197
Peter AnnettsGODivision 21196
Maggie MackayURDivision 21180
Michael Ridley-SmithGODivision 11178
Kelvin MengURDivision 21178
Paula ShinglerBFDivision 21173
Mark ShinglerBFDivision 21172
Linda SestaURDivision 21167
Lachlan CoadyWHDivision 21163
Rory SheddenSHDivision 31163
Tim GilesBFDivision 21159
Savanna SweeneyWHDivision 21150
Karla BurnettGODivision 21144
Tshinta HopperBNDivision 31139
Wayne PepperBNDivision 31137
Jim MackayURDivision 21137
Thomas MountstephensBFDivision 31135
Ruth SheddenSHDivision 31133
Bob MorganBNDivision 41130
Ryan ArmstrongBNDivision 21130
Melissa JosephGODivision 31126
Glenn HorrocksGODivision 11124
Stewart HancockGODivision 21123
Jay SeehoWHDivision 31122
Julia BarbourBFDivision 31118
Stuart DeaneGODivision 21115
John BulmanGODivision 41113
David StanleyGODivision 21110
Amanda MackieBFDivision 31108
John BrayanGODivision 21108
Jamie KennedyGODivision 31105
Michael HalmyBNDivision 31105
Rodney ParkinBNDivision 31100
Peter HopperBNDivision 21096
Garry StewartSODivision 31096
Natalya FilippovaIKDivision 31092
John Le CarpentierSHDivision 31091
Shane DoyleURDivision 21091
Johnny PetersenGODivision 31089
Rachael PovahBNDivision 6/Easy1088
Louise BarbourBFDivision 31085
David McGheeBNDivision 31075
Gordon WilsonBNDivision 31074
Samuel TsangBNDivision 41067
Christopher FrainGODivision 11067
Matilda SaundersWHDivision 41064
Anthony SaundersWHDivision 51054
Joshua BraidwoodWHDivision 31052
Ian McKenzieURDivision 21048
Fergus DixonGODivision 51047
Ben CumminsSHDivision 41046
Terry BluettBNDivision 51045
Kieran JosephGODivision 31044
Ross BarrGODivision 41044
Adam BrodieBNDivision 51037
Katherine CameronBNDivision 41036
Andy PovahBNDivision 6/Easy1032
Hilary WoodCCDivision 41032
Larry WeissGODivision 31028
Elizabeth LeungIKDivision 51022
Zoe MellingURDivision 21021
Euan SheddenSHDivision 6/Easy1012
Nick DentCCDivision 41008
Alan GibsonBNDivision 51004
Saffron SweeneyWHDivision 31004
Daria KaravaevaIKDivision 6/Easy999
Paul SweeneyWHDivision 2995
Ellis LeungGODivision 4992
Jim MerchantGODivision 5992
Sandra StewartSODivision 5983
Tania KennedyGODivision 4981
Barbara DawsonGODivision 5970
Artem KaravaevIKDivision 6/Easy970
Maxim KaravaevIKDivision 6/Easy962
Francis MeischkeSODivision 6/Easy954
Merryn HorrocksGODivision 4952
Robert SprySODivision 5951
Tania HorrocksGODivision 5947
Emmanuelle ConvertWHDivision 4946
David NobleBFDivision 4945
Val HodsdonSODivision 5943
Julian LedgerBNDivision 4940
Toby LeekeIKDivision 5931
Stephan WagnerSHDivision 4923
Jane BolandURDivision 5916
Matt PetersURDivision 4896
Shay SweeneyWHDivision 5895
Maria StankovaWHDivision 5893
Sharon LambertBNDivision 4888
Dan RedfernGODivision 4887
Miriam MeischkeSODivision 4884
Peter ThomasonBNDivision 4879
Jamie ThomsonBNDivision 5875
Ian MillerWHDivision 4872
John HodsdonSODivision 5855
Keith GoodeBFDivision 5853
Maxwell PovahBNDivision 6/Easy844
Ron JunghansGODivision 4833
Ken JacobsonGODivision 5833
Martin CroninSHDivision 4832
Michael RoylanceBFDivision 5824
Martin MansfieldWHDivision 5815
Thomas SpencerWHDivision 6/Easy813
Frank AlvaroSHDivision 4809
Michaela AshtonWHDivision 5804
Ryan PattisonBNDivision 6/Easy797
John GilesGODivision 6/Easy778
Carol JacobsonGODivision 4777
Jacinta BraidwoodWHDivision 5770
Elizabeth BulmanGODivision 6/Easy767
James StuartIKDivision 4751
Maggie CooperIKDivision 4742
Janet MorrisWHDivision 5709
Kathy DraytonSODivision 6/Easy664
Alessandra MartinesBNDivision 6/Easy646
Lloyd GledhillGODivision 6/Easy646
Stacey WestURDivision 6/Easy645
Barry HanlonWHDivision 4615
Levi CoadyWHDivision 6/Easy614
Lyn MalmgronSHDivision 6/Easy532
Dennis SparlingGODivision 6/Easy478
Kara ArmstrongBNDivision 6/Easy346
Linda MandinBNDivision 6/Easy210
Blake SpencerWHDivision 6/Easy202