MetrO League #2 - Allambie Heights/Manly Dam

Runner Club Class Points
Andrew HillWHDivision 11413
Andrew BrownBFDivision 11412
Toby WilsonGODivision 11390
Alastair GeorgeBFDivision 11352
Michael BurtonBFDivision 11322
Greg BarbourBFDivision 11321
Daniel HillGODivision 11309
Mark ShinglerBFDivision 11293
Duncan CurrieGODivision 11291
Shane DoyleURDivision 11288
Peter AnnettsGODivision 11286
Catherine MurphyURDivision 11283
Steve RyanGODivision 11274
Ian JonesURDivision 11274
Simon GeorgeBFDivision 11274
Istvan KerteszGODivision 11267
Douglas JaySHDivision 21262
Paul MarshBFDivision 11259
Thomas GordonBFDivision 31251
Darren SlatteryBNDivision 21245
Michael Ridley-SmithGODivision 21245
Belinda KinneallyWHDivision 11235
Dean WilliamsonSHDivision 21234
Warwick SelbyGODivision 21233
Joshua BraidwoodWHDivision 21233
Julie CutbushBFDivision 21230
Andrew WisniewskiBFDivision 21229
Ross BarrGODivision 21229
Joanna ParrBFDivision 21229
Simon LouisIKDivision 21227
Tom KennedyGODivision 21227
Wayne PepperBNDivision 21227
Michael HalmyBNDivision 21227
Hamish MackieBFDivision 21227
Jamie KennedyGODivision 21226
Alexander KaravaevIKDivision 21225
Ewan ShinglerBFDivision 21223
Nikolett HalmaiGODivision 21221
Jackson BoothBFDivision 31221
Colin BurnettGODivision 31220
Tim PerryWHDivision 21220
Paul PrudhoeCCDivision 21220
Carolyn HauptGODivision 21220
Graeme HillWHDivision 21219
Rebecca GeorgeBFDivision 21219
Miles EllisBFDivision 21219
Rod EckelsGODivision 21219
Chris CunninghamBNDivision 31218
Laurent BillotURDivision 11218
John BrayanGODivision 21218
Ian CameronGODivision 21218
Peter HopperBNDivision 31218
James DunlopWHDivision 11214
David McGheeBNDivision 31214
Natalya FilippovaIKDivision 31214
Isaac RobertsBFDivision 31212
John BulmanGODivision 31208
Jim MackayURDivision 31205
Brett SewellBNDivision 31199
Ben CumminsSHDivision 31199
Ian FroudeIKDivision 31199
Jim MerchantGODivision 31199
Marie RingerWHDivision 21199
Colin CurrieGODivision 21195
Michael WarltersURDivision 11195
Airdrie LongGODivision 31194
Melissa AnnettsGODivision 31194
Tania KennedyGODivision 31192
Stuart McWilliamGODivision 31183
Dan RedfernGODivision 31183
Ken JacobsonGODivision 31183
Carol JacobsonGODivision 31183
Matt HackettWHDivision 11182
Ron JunghansGODivision 31177
Tshinta HopperBNDivision 51176
Dick OgilvieURDivision 31176
Stephan WagnerSHDivision 31158
Anette LarssonWHDivision 51149
Karen LanganWHDivision 51148
Ian JessupGODivision 51143
Ian McKenzieURDivision 11137
Finn MackayURDivision 31134
Andy GrahamGODivision 21132
Ellis LeungGODivision 51131
Ted MulherinWHDivision 51130
Ross DukerGODivision 51127
Peter MeyerSHDivision 51124
Vicki WilmottIKDivision 51124
Margaret DuguidIKDivision 51123
John HodsdonSHDivision 51120
Maria StankovaWHDivision 51118
Ernest WindschuttelGODivision 51103
Riley GraingerGODivision 51103
Stephen HollowayWHDivision 51103
Kevin CurbyIKDivision 51103
Barry HanlonWHDivision 21103
Dennis SparlingGODivision 51098
Michael FreeGODivision 11096
Janet MorrisWHDivision 51092
Bryony CoxGODivision 51088
Elizabeth BulmanGODivision 51085
Sue FroudeIKDivision 51071
Sue ThomsonGODivision 51060
Simone JaySHDivision 51025
Cheryl BluettBNDivision 5982
Yc LeeGODivision 5960