Metro League Final

Runner Club Class Points
Andrew HillWHDivision 11391
Steve RyanGODivision 11369
Toby WilsonGODivision 11359
James McQuillanWHDivision 11355
Aidan DawsonGODivision 11352
Lee CoadyWHDivision 11338
Michael BurtonBFDivision 11337
Alastair GeorgeBFDivision 11332
Mark ShinglerBFDivision 11331
Shane DoyleURDivision 11331
Andy SimpsonBFDivision 11322
Peter AnnettsGODivision 11309
Michele DawsonGODivision 11309
Catherine MurphyURDivision 11305
Ian JonesURDivision 11305
Marina IskhakovaBNDivision 11305
Simon LouisIKDivision 31304
Lawrence JonesURDivision 11298
Duncan CurrieGODivision 21297
Angus SheddenSHDivision 21291
Simon GeorgeBFDivision 11289
Alexander KaravaevIKDivision 31285
Darren SlatteryBNDivision 11285
Dean WilliamsonSHDivision 21283
Istvan KerteszGODivision 21283
Kel RankinSHDivision 21278
Douglas JaySHDivision 21274
Matt HackettWHDivision 11267
Georgia JonesURDivision 31267
Matt PetersURDivision 11266
David GreenIKDivision 31264
Miles EllisBFDivision 21262
Jamie KennedyGODivision 21262
Andrew WisniewskiBFDivision 21260
Richard LaneIKDivision 31259
Paula ShinglerBFDivision 21259
Warwick SelbyGODivision 21259
John BrayanGODivision 21251
Ross BarrGODivision 21246
Rodney ParkinBNDivision 21245
Joshua BraidwoodWHDivision 21245
Gordon WilsonBNDivision 11245
Ian CameronGODivision 21245
Dan SmithWHDivision 11245
Ruth SheddenSHDivision 21245
Tania KennedyGODivision 31239
Rod EckelsGODivision 21235
Tim PerryWHDivision 21235
Ewan ShinglerBFDivision 21234
Salme FullerIKDivision 51233
Finn MackayURDivision 31229
Jim MackayURDivision 31229
Margaret JonesURDivision 31229
Alitia DougallBNDivision 21229
Graeme HillWHDivision 21228
Chris CunninghamBNDivision 21223
Alex KennedyGODivision 21220
Stephan WagnerSHDivision 21220
Dmitry StukovWHDivision 21219
Thomas GordonBFDivision 41218
Dan RedfernGODivision 31214
Joanna ParrBFDivision 31214
John BulmanGODivision 31214
Ron JunghansGODivision 31212
Jim MerchantGODivision 31208
Ken JacobsonGODivision 31208
Terry BluettBNDivision 31208
Lewis RednerGODivision 41206
Tom KennedyGODivision 41204
Ben CumminsSHDivision 51204
Natalya FilippovaIKDivision 31204
Andrew LumsdenBFDivision 31200
Carol JacobsonGODivision 31199
Nicola NyghBFDivision 31195
Melissa AnnettsGODivision 31194
Dick OgilvieURDivision 31192
Riley GraingerGODivision 51192
Roger MailGODivision 41191
Nicole SellinGODivision 31187
Sophie JonesURDivision 51186
Ian BilmonURDivision 41183
Belinda KinneallyWHDivision 41177
Stephen DunlopWHDivision 41177
Jim ForbesGODivision 41177
Chris FirbankBFDivision 31177
Jay SeehoWHDivision 51175
John Le CarpentierSHDivision 21175
Bob MorganBNDivision 31174
Barbara DawsonGODivision 41168
Johnny PetersenGODivision 41158
Robert SprySHDivision 51153
Stuart McWilliamGODivision 31153
Adrienne KirbyURDivision 51151
Ted MulherinWHDivision 41142
Michael RoylanceBFDivision 31142
Garry StewartSHDivision 51139
Ellis LeungGODivision 41139
James StuartIKDivision 51138
Dave LottyURDivision 51136
Angus LeungGODivision 41136
Jackson BoothBFDivision 41132
Rebecca GeorgeBFDivision 31120
Lloyd GledhillGODivision 51116
Amy HarmerWHDivision 41116
Gayle ShepherdURDivision 51116
Keith GoodeBFDivision 31115
Sandra StewartSHDivision 51111
Jan SeehoWHDivision 51110
Ron PallasURDivision 41110
Stephen HollowayWHDivision 51103
Margaret DuguidIKDivision 51100
Elizabeth BulmanGODivision 51097
Barry PearceWHDivision 21096
Janet MorrisWHDivision 51092
Jakob DoyleURDivision 51092
Peter MeyerSHDivision 51083
Ernest WindschuttelGODivision 51072
Vicki WilmottIKDivision 51072
Justin BrownGODivision 41071
Dennis SparlingGODivision 51070
Andrew Vesey-WellsWHDivision 41047
Sue ThomsonGODivision 51047
Cheryl BluettBNDivision 4960
Ross DukerGODivision 5960