Melbourne Sprint Weekend Race 5

Runner Club Class Points
Peter HodkinsonMFM21E1337
Simon UppillOHM21E1328
Martin DentRRM21E1327
William GardnerMFM21E1325
Liis JohansonMFW21E1312
Matthew SchepisiBGM21E1303
Jarrah DayALM21E1303
Konsta VanhanenGSM21E1298
Bruce ArthurMFM21E1298
Shannon JonesAOW21E1295
Jed FlemingEVM20E1290
Rob PrestonNCM21E1283
Jack NeumannENM21E1283
Karl BicevskisALM21E1275
Craig FeuerherdtBGM21E1271
Natasha KeyMFW21E1271
Nicholas CongediOHM20E1271
Joseph DickinsonEVM20E1267
Lanita SteerDRW21E1266
David BrownridgeBGM21E1264
Gareth CandyAOM21E1264
Ricky ThackrayBOM21E1263
Tuve MoellerSHM20E1261
Ryan StocksBSM20E1257
Bridget AndersonOHW21E1256
Simon RouseDRM21E1248
Peter HobbsDRM21E1247
Jimmy CameronBGM20E1246
Brody McCarthyYVM20E1241
Zac NeedhamRRM20E1237
Angus HainesOHM20E1232
Peter CollinsBKM21E1232
Max DalheimMFM20E1232
Olivia SprodTTW21E1229
Geoff LawfordEUM21E1224
Riley MartinSWM20E1221
David StocksBSSenior Boys1214
Mason ArthurMFSenior Boys1213
Rachel AllenALW20E1210
Adrian JäGgiBKM20E1206
Toby CazzolatoTJJunior Boys1205
Joanna GeorgeTTW20E1204
Jaiden FidgeBBM20E1203
Torren ArthurMFJunior Boys1203
Archie NeylonBGSenior Boys1200
Zoe MelhuishPOW20E1200
Jensen KeyMFSenior Boys1199
Tim HatleyBKM501198
Matthew StocksBSM401193
Ethan PenckYASenior Boys1191
Callum WhiteYVJunior Boys1190
Warwick DavisTKM601188
Aston KeyMFM20E1188
Brendan WilsonBSSenior Boys1188
Chris NorwoodEUM601187
Asha SteerDRW20E1186
Andrew CameronBGM401184
Su Yan TayUGW501182
Abigail GeorgeTTW20E1182
Ian DaviesDRM601178
Emily SorensenTTW20E1172
Clare BrownridgeBGW21E1168
Cathy McCombALW401166
Hadyn TangMFJunior Boys1166
Leith SodenOHJunior Boys1165
Philip EelesSOM601165
Tim WardropYVM401165
Nicola DalheimMFW501165
Justine HobsonBSJunior Girls1162
Sophie TavernaCHJunior Girls1159
Bruce PatersonARM501157
Meredith NormanTJW20E1157
Tony RadfordBGM701157
Carl DalheimMFM501150
John Shelton AgarAOM501149
Heather O'DonnellYVW401147
Martin KozmaBKM401147
Tara MelhuishPOW20E1146
Glen WhiteYVM401146
Janine SteerDRW501145
Ross BarrGOM701144
Ana HercegPOW501144
Geoff ArmstrongNEM601139
Sue HancockWRTW501135
Paul BensonBKM401134
Peter DalwoodDRM701134
Gordon WilsonBNM601134
Stephen BirdBKM501132
Darryl ErbacherPOM701131
Warwick WilliamsBGM401131
Ben HobsonBSSenior Boys1129
Stephen CollinsBKM601129
Jett McCombALJunior Boys1128
Bruce BowenPOM601125
Nick MelhuishPOM501124
Greg WilsonBSM401123
Hilary WoodCCW601121
Andrew HobsonBSM401121
Stuart McWilliamDRM601120
Remi AfnanYAJunior Boys1119
David GeorgeTTM501116
Zali McCombALJunior Girls1115
Jenny BourneEUW601114
Sarah LimTJW20E1113
Eric WainwrightRRM701113
Nick MaddockDRM Open1113
Helen WalpoleDRW21E1113
Ruhi AfnanYAM501107
Sue KeyMFW501106
Bill JonesRRM601106
Julia PrudhoeCCW601105
Joseph WilsonBSJunior Boys1104
Rodney PhillipsMFM501104
Robert PrestonNCM601103
Carol HardingBSW501103
Stephen DunbarBKM501103
Alison RadfordBGW601103
Cormac McCarthyYVM501102
Kathie DentRRW Open1090
Kelly CandyAOW Open1088
Don FellNEM601087
Greg TamblynBKM601085
Prue DobbinBKW601085
Arabella PhillipsEVW20E1084
Susan GeorgeTTW501082
Edith GrayAOW401081
Caitlyn SteerBGSenior Girls1078
Zara SodenOHW501078
Carolyn JacksonBKW501078
Liz AbbottPOW601077
Denise PikeDRW601074
Paul ElamTKM701074
Wayne LoveDRM401074
James LithgowGOM601069
Andrea SchiwyALW501068
Claire AdamsBKJunior Girls1067
Carolyn LaytonNEW401065
Jacquie RandUGW601065
Dirk NankervisEVM501062
Michael BurtBKM601059
Judi HerkesBKW701057
John SteerBGJunior Boys1054
Gary BuchanEUM21E1054
Ewen TempletonBKM701053
Sonia AliYVW21E1051
Peter YeatesDRM701050
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601042
Fiona CaristoYVW401038
Russell CandyKOM601038
Peter GroverDRM701035
Mark HennessyCHM601013
Sheila CollsYVW60996
Jan CandyKOW60994
Pamela KingDRW60991
Paul PrudhoeCCM60988
Jo HobsonBSW40979
Geoff AdamsBKM40978
Melanie ChristieURW40971
Sophie ArthurMFW12967
Dave LottyURM70965
Helen AlexanderBKW70955
Anne GarveyTKW60947
Elye DentRRM12946
Ruth GoddardYVW70946
Jenelle TempletonNEW60946
Rosemary KullmannLOW70944
Pat MiethkePOW Open940
Susan HallissyBSW40931
Milla KeyMFW12926
Rosie SalvarisBKW70918
Luca BogdanovitsDRJunior Girls907
Ashley WhiteYVM12906
Natasha SpargWOW21E881
Chris StocksBSW40872
Michael DowlingWRTM50869
David GoddardYVM70866
Debbie DoddDRW50846
Jocelyn WattsYVW50838
Margaret KerteszBGW40827
Ilze YeatesDRW60821
Judy PrendergastEUW60770
Luke FeuerherdtBGM12760
Hayden DentRRM12760
Sue HealyNEW70750
Eleanor WilliamsBGW12747
Lindsay ThomasTKM70747
Michael HubbertBKM70741
Ingrid Shelton AgarAOW12735
Brooke AyresBKW40706
Hannah AdamsBKM/W Novice Open644
Joshua FeuerherdtBGM12628
Desmond GregoryBKM70600
Henry NeylonBGM/W Novice Open561
Mike SalvarisBKM70351
Thomas CaristoYVM/W Novice Open309
Connor DentRRM12262
Matthew LaytonNEM12170