2023 Metro League #5

Runner Club Class Points
Toby WilsonGODiv.11340
Cooper HorleyGODiv.11318
Ewan BarnettBSDiv.11302
Jock DavisBFDiv.11285
Richard MorrisBNDiv.11279
Seth SweeneyWHDiv.11270
Max GriffithsNWNZDiv.11266
Nick StanleyGODiv.11255
Selwyn SweeneyWHDiv.11245
Angus SheddenSHDiv.11238
David GreenIKDiv.31235
Melissa ThomasBNDiv.11234
Lee CoadyWHDiv.21234
Alan GardeBFDiv.11224
Will RichardsonPPDiv.11210
Oliver FreemanBFDiv.11206
Ant BurnettBFDiv.21201
Sheralee BaileyBNDiv.31196
Michael Ridley-SmithGODiv.11187
Glenn HorrocksGODiv.21182
Aniko Fozo-KerteszGODiv.21179
James McQuillanWHDiv.11175
Richard PattisonBNDiv.21172
Lachlan CoadyWHDiv.21171
Ryan ArmstrongBNDiv.21170
Kieran JosephGODiv.31164
Natalya FilippovaIKDiv.31139
Melvyn CoxBNDiv.31137
Rebecca GeorgeBFDiv.21133
Jo ParrBFDiv.31132
Emmanuelle ConvertWHDiv.41129
Craig RoachURDiv.11126
Jordan GriffithsNWNZDiv.21126
Liming ZhengGODiv.21125
Rory SheddenSHDiv.31121
Savanna SweeneyWHDiv.21117
Melissa JosephGODiv.31115
Shay SweeneyWHDiv.51114
John BrayanGODiv.21113
Bob MorganBNDiv.41113
Dave DorlingUGDiv.51102
Tim GilesBFDiv.21092
Adam BrodieBNDiv.51089
Peter HopperBNDiv.21087
Jim MackayURDiv.21085
David BrayGODiv.21085
Merryn HorrocksGODiv.41081
Paul SweeneyWHDiv.21080
Rodney ParkinBNDiv.31077
Jay SeehoWHDiv.31076
Garry StewartSHDiv.41074
Tshinta HopperBNDiv.31074
Ben CumminsSHDiv.41069
Ian JessupGODiv.41067
Ruth SheddenSHDiv.31067
Anthony SaundersWHDiv.51067
Gordon WilsonBNDiv.41066
Julian LedgerBNDiv.21065
Marguerite O'RourkeBFDiv.31061
Samuel TsangBNDiv.41051
Ori GudesURDiv.51049
Ian FroudeIKDiv.31046
Jamie KennedyGODiv.31046
Terry BluettBNDiv.51042
Joshua BraidwoodWHDiv.31042
Saffron SweeneyWHDiv.31042
Linda SestaURDiv.21042
Michael SmithWRTDiv.31042
David StanleyGODiv.21042
John BulmanGODiv.6 1039
Euan SheddenSHDiv.6 1032
Silvia TeohWHDiv.31031
Matilda SaundersWHDiv.41031
Dan RedfernGODiv.41028
Sharon LambertBNDiv.41019
Ian McKenzieURDiv.11018
Ross BarrGODiv.41015
Schyler TkatchewBFDiv.11013
Frank AlvaroSHDiv.41010
Ellis LeungGODiv.41009
Matthew ThomsonBNDiv.51007
John Le CarpentierSHDiv.41004
Francis MeischkeSODiv.5997
Heidi MillissBNDiv.6 991
Peter ThomasonBNDiv.4990
Stephan WagnerSHDiv.4986
Jessica DunHODiv.4985
Tania KennedyGODiv.4979
Tim PorrittWHDiv.1972
Jamie ThomsonBNDiv.5969
Cameron JosephGODiv.5965
Jim MerchantGODiv.4962
Sue FroudeIKDiv.5946
Katherine CameronBNDiv.2945
Andrew DunHADiv.3945
Airdrie LongGODiv.3943
Barbara DawsonGODiv.5940
Elke SorhusGODiv.5938
Andy PovahBNDiv.6 932
Sandra StewartSHDiv.4931
Stephanie DunHODiv.3910
Gayle ShepherdURDiv.5898
Carol JacobsonGODiv.4889
Nerise McQuillanWHDiv.5887
Elizabeth LeungIKDiv.5885
Robert SprySHDiv.5883
Alan GibsonBNDiv.5873
Keith GoodeBFDiv.5861
Tania HorrocksGODiv.4850
Stephanie NichollsGODiv.5842
Ian MillerWHDiv.4820
Ken Strupitis-HaddrickGODiv.4811
Peter BraineURDiv.5800
Ken JacobsonGODiv.5777
Micaela AshtonWHDiv.5774
Nicola NyghBFDiv.3760
Dave LottyURDiv.5741
Linda MandinBNDiv.6 736
Stephen HollowayWHDiv.5731
Alon GudesURDiv.6 721
Maxim KaravaevIKDiv.6 717
Jacinta BraidwoodWHDiv.5716
Elizabeth BulmanGODiv.6 713
Maxwell PovahBNDiv.6 707
Lyn MalmgronSHDiv.6 707
Daria KaravevaIKDiv.6 684
Aiden McQuillanWHDiv.6 680
Ryan PattisonBNDiv.6 671
Louise BrooksSHDiv.5670
Kathy DraytonSODiv.6 642
John GilesGODiv.6 639
Barry HanlonWHDiv.4566
Janet MorrisWHDiv.5533
Artem KaravaevaIKDiv.6 515
Xiaohui Sherry ZouURDiv.4475
Cheryl BluettBNDiv.6 435
Barry PearceWHDiv.6 355