2022 NSW State League #14 and NSW School Championships

Runner Club Class Points
Justine HobsonBSW20A1328
Alvin CraigNCM18A1309
Nea ShinglerBFW18A1287
Cooper HorleyGOM18A1265
Oskar MellaNCM18A1255
Angus SheddenSHM45A1248
Michael Ridley-SmithGOM55A1245
Serena DoyleURW20A1227
James McQuillanWHM40A1221
Seth SweeneyWHM18A1221
Rebecca GeorgeBFW21A1218
Damien EnderbyNCM45A1218
Selwyn SweeneyWHM20A1215
Nick StanleyGOM16A1199
Makayla EnderbyNCW18A1188
Briohny SeamanWRW21A1179
Erika EnderbyNCW16A1172
Paula ShinglerBFW55A1169
Jennifer EnderbyNCW50A1163
Mark ShinglerBFM60A1147
Shane DoyleURM50A1142
Melissa ThomasBNW21A1139
Michael WarltersURM55A1137
Huon WilsonGOM21A1134
Alton FreemanBFM14A1125
Simon GeorgeBFM60A1122
Maggie MackayURW16A1122
Lachlan CoadyWHM14A1117
Jonathan NolanURM16A1113
Ori GudesURM45AS1108
Shane JenkinsNCM45AS1108
Tania KennedyGOW55A1108
Bjorn MellaNCM60A1107
Paul SweeneyWHM45AS1106
Airdrie LongGOW55A1101
Steve FlickBNM75A1097
Adam HorleyGOM35AS1097
Ross BarrGOM75A1097
Debbie DaveyWRW60A1095
Michael HalmyBNM55AS1095
Jo ParrBFW60A1094
Carolyn MatthewsNCW60A1093
David BrayGOM55A1092
Sharon LambertBNW55A1090
Ant NolanURM50A1087
Tshinta HopperBNW21A1087
Savanna SweeneyWHW14A1086
Lee CoadyWHM40A1083
Garry StewartSOM55AS1082
Gordon WilsonBNM70A1079
Richard PattisonBNM21A1072
Saffron SweeneyWHW50A1069
Tommy MellaNCM16A1067
Julia PrudhoeCCW65A1063
Andrew Mac DonaldBFM55AS1062
Rory SheddenSHM14A1057
Jim LeeNCM70A1055
Melissa JosephGOW45A1054
Kieran JosephGOM16A1052
Warwick SelbyGOM70A1050
Margaret PeelNCW50A1050
Rachael PovahBNW45AS1044
Paul PrudhoeCCM65A1043
Matilda SaundersWHW14A1042
Stephanie NichollsGOW50A1036
Melanie ChristieURW50A1031
Terry BluettBNM75A1024
Jim MackayURM60A1022
Hilary WoodCCW65A1019
Melvyn CoxBNM65A1017
Ruth SheddenSHW45A1009
Rodney ParkinBNM65A1009
Wendy McConaghyGOW45AS1008
Peter ShepherdIKM70A1008
Caroline JenkinsNCW35AS1004
Karin HefftnerGOW65A999
Steven RobertsNCEOD Hard 3994
Karen LanganWHW50A991
John Le CarpentierSHM80A990
Dan SmithWHM45A987
Jim MerchantGOM75A982
Miriam MeischkeSOW50A981
David GreenIKM55A976
Tim SlaterGSM Open B976
Geoff TodkillNCM65A970
Malcolm RobertsNCM60A970
Vanessa FreemanBFW55A967
Sandra StewartSOW55AS960
Peter HopperBNM35A955
Martin CousinsGOM50A953
Francis MeischkeSOM14A940
Maria OrrNCW55AS939
Carolyn HauptGOW45A935
Dmitry StukovWHM45AS933
John GilesGOM70A926
Don BarkerNTM65A926
Robyn PallasCCW65A917
Gayle ShepherdURW55AS914
Bryony BrennanGOW35A905
Elizabeth BulmanGOW55AS898
Naomi ScoullerNCW Open B896
Lloyd GledhillGOM85A895
Alex DaveyWRM65A893
John BulmanGOM60A880
John HodsdonSOM80A866
Matt BellHOM40A861
Geoff PeelNCM60A856
Brian ClelandURM85A850
Calem FyfeGOM14A837
Michael HanrattyGOM55AS836
Val HodsdonSOW70A833
Mark WebbNCM40A830
Martin CroninSHM Open B830
Helen MurphyURW70A828
Ron JunghansGOM75A826
Mary Jane MahonyURW75A816
Colin PriceCCM65A803
Diana CharltonNCW55AS801
Thomas SpencerWHM14A800
Barry HanlonWHM85A799
Maurice PattenRRM60A797
Jenny FriendHOW40A783
Ken JacobsonGOM75A763
Larry WeissGOM65A746
Zoe WebbNCW Junior B740
Emmanuelle ConvertWHW45A734
Anna DowlingWRTW Open B727
Andrew HobsonBSM50A712
Louise BrooksSHW Open B701
Ian CameronGOM65A665
Janet MorrisWHW80A636
Julie ShepherdIKW55AS577
Sue ThomsonGOW80A519
Tim CoxGOM80A391