MetrO League - St Ives Showground

Runner Club Class Points
Cooper HorleyGODivision 11280
Toby WilsonGODivision 11268
Duncan CurrieGODivision 11257
James McQuillanWHDivision 11251
Richard MountstephensBFDivision 11234
Michael Ridley-SmithGODivision 11226
Selwyn SweeneyWHDivision 11221
Douglas JaySHDivision 11212
Ant NolanURDivision 11206
Ryan ArmstrongBNDivision 11200
Shane DoyleURDivision 11195
Hamish MackieBFDivision 21192
Rebecca GeorgeBFDivision 11178
Jake EvansBFDivision 21168
Alan GardeBFDivision 21168
David GreenIKDivision 11166
Curtis PepperBNDivision 21161
Glenn HorrocksGODivision 11160
Adam HorleyGODivision 21155
Stewart HancockGODivision 21151
Aniko Fozo-KerteszGODivision 21144
Seth SweeneyWHDivision 21143
Paul MarshBFDivision 21142
Serena DoyleURDivision 11129
Tim GilesBFDivision 31122
Miles EllisBFDivision 31122
Tony HillGODivision 21122
Barbara HillGODivision 21120
Melvyn CoxBNDivision 31118
Gary FarebrotherWHDivision 11114
Lachlan CoadyWHDivision 31113
Nick StanleyGODivision 21112
Jamie KennedyGODivision 31106
Ori GudesURDivision 31105
Craig RoachURDivision 11100
Darren SlatteryBNDivision 21095
Ian McKenzieURDivision 11093
Melissa AnnettsGODivision 31091
Tshinta HopperBNDivision 21089
Melissa JosephGODivision 31085
Gregory DominishGODivision 31083
Simon NashBNDivision 41082
Peter FozoGODivision 41082
Andrew Mac DonaldBFDivision 31082
Jim MackayURDivision 31081
Cameron WillIKDivision 31077
Colin CurrieGODivision 31074
Warwick SelbyGODivision 31074
Shiona WillIKDivision 31073
Rachael PovahBNDivision 31066
Ken MillsIKDivision 31063
Emmanuelle ConvertWHDivision 21061
Saffron SweeneyWHDivision 31058
David BrayGODivision 21057
Chris CatterallGODivision 21052
Bob MorganBNDivision 41049
Niamh CassarWHDivision 21049
Jeremy ButlerBNDivision 11048
Peter AnnettsGODivision 21047
Sharon LambertBNDivision 31045
Brian BranniganBNDivision 21041
Lee CoadyWHDivision 21040
Savanna SweeneyWHDivision 31038
Stuart DeaneGODivision 21031
Fergus DixonGODivision 41027
Dom PitotBNDivision 41014
Jay SeehoWHDivision 31014
Ian JessupGODivision 41011
Carolyn HauptGODivision 31004
Gordon WilsonBNDivision 31003
Peter HopperBNDivision 21003
David ChristieURDivision 5989
Matilda SaundersWHDivision 5984
John BrayanGODivision 2976
Adam WallworkBFDivision 1974
Airdrie LongGODivision 4974
Terry BluettBNDivision 5970
Karen LanganWHDivision 5964
Tania KennedyGODivision 4958
Rochelle CoxGODivision 4949
Dan RedfernGODivision 4931
Julian LedgerBNDivision 4924
Stephan WagnerSHDivision 4913
Carol JacobsonGODivision 5912
Ellis LeungGODivision 4910
Paul SweeneyWHDivision 2904
Vicki WilmottIKDivision 5902
Joshua BraidwoodWHDivision 3901
Gayle ShepherdURDivision 5900
Nick BarlowGODivision 2897
Ron PallasURDivision 5884
Samuel TsangBNDivision 5881
Alan GibsonBNDivision 5880
Ted MulherinWHDivision 5874
Keith GoodeBFDivision 5869
Val HodsdonSODivision 4865
Paul ColemanURDivision 5864
Maria StankovaWHDivision 5863
Michael RoylanceBFDivision 5858
Peter BraineURDivision 5858
Nicola NyghBFDivision 3854
Margaret DuguidIKDivision 5850
Elizabeth LewisSHDivision 4850
Elaine MurdochGODivision 4824
John HodsdonSODivision 4818
Jane BolandURDivision 5808
Stephen HollowayWHDivision 5804
Constance ValaisWHDivision 5804
Kevin CurbyIKDivision 5801
Barbara JunghansGODivision 4756
Michael SmithWRTDivision 2749
Linda MandinBNDivision 5746
James StuartIKDivision 4730
Martin CroninSHDivision 5703
Kirsten PitotBNDivision 5667
Dave LottyURDivision 5658
Barry HanlonWHDivision 4591
Schyler TkatchewBFDivision 2557
Jacinta BraidwoodWHDivision 5498
Barry PearceWHDivision 5255