Melbourne Sprint Weekend Race 6

Runner Club Class Points
Peter HodkinsonMFM21E1350
Aston KeyMFM20E1341
Simon UppillOHM21E1339
William GardnerMFM21E1339
Joseph DickinsonEVM20E1338
Martin DentRRM21E1324
Bruce ArthurMFM21E1317
Jed FlemingEVM20E1315
Jarrah DayALM21E1309
Matthew SchepisiBGM21E1306
Konsta VanhanenGSM21E1305
Karl BicevskisALM21E1301
Rob PrestonNCM21E1296
Krystal NeumannENW21E1296
Natasha KeyMFW21E1293
Nicholas CongediOHM20E1289
Angus HainesOHM20E1289
Ricky ThackrayBOM21E1289
Brody McCarthyYVM20E1289
Tuve MoellerSHM20E1288
Craig FeuerherdtBGM21E1288
Simon RouseDRM21E1287
David BrownridgeBGM21E1287
Shannon JonesAOW21E1285
Jimmy CameronBGM20E1283
Rachel AllenALW20E1271
Jack NeumannENM21E1266
Olivia SprodTTW21E1266
Riley MartinSWM20E1259
Lanita SteerDRW21E1258
Adrian JäGgiBKM20E1257
Peter CollinsBKM21E1253
Liis JohansonMFW21E1251
Ethan PenckYASenior Boys1249
Bridget AndersonOHW21E1245
Jaiden FidgeBBM20E1245
Geoff LawfordEUM21E1244
Jensen KeyMFSenior Boys1238
Asha SteerDRW20E1238
Mason ArthurMFSenior Boys1236
Meredith NormanTJW20E1221
Tim HatleyBKM501214
Ruhi AfnanYAM501214
Archie NeylonBGSenior Boys1214
Dante AfnanYAM20E1214
Ian DaviesDRM601212
Andrew CameronBGM401211
Torren ArthurMFJunior Boys1209
Emily SorensenTTW20E1208
Arabella PhillipsEVW20E1206
Callum WhiteYVJunior Boys1206
Warwick DavisTKM601204
Toby CazzolatoTJJunior Boys1201
Tim WardropYVM401200
Su Yan TayUGW501200
Kathie DentRRW Open1197
Ryan DaviesDRM Open1195
Jenny BourneEUW601194
Serryn EenjesBGJunior Girls1193
Leith SodenOHJunior Boys1193
Tony RadfordBGM701192
Gordon WilsonBNM601188
Stephen CollinsBKM601184
Ross BarrGOM701183
Sue HancockWRTW501183
James LithgowGOM601183
Cathy McCombALW401179
Zali McCombALJunior Girls1177
Heather O'DonnellYVW401176
Bruce PatersonARM501176
Darryl ErbacherPOM701175
Remi AfnanYAJunior Boys1171
Sophie TavernaCHJunior Girls1169
Sarah LimTJW20E1167
Carolyn JacksonBKW501166
Melissa GangemiYVW Open1163
Jett McCombALJunior Boys1163
Janine SteerDRW501158
Eric WainwrightRRM701157
Andras BogdanovitsDRM401156
Peter DalwoodDRM701156
Zara SodenOHW501154
Martin KozmaBKM401152
Bill JonesRRM601149
Julia PrudhoeCCW601149
Jacquie RandUGW601148
Hilary WoodCCW601145
Lachlan FeuerherdtBGJunior Boys1145
David KnightBKM601143
Stuart McWilliamDRM601139
Sue KeyMFW501138
Paul ElamTKM701138
Carol HardingBSW501137
Sonia AliYVW21E1135
Patrick Shelton AgarAOJunior Boys1134
Mark HennessyCHM601132
Alison RadfordBGW601132
Don FellNEM601128
Murray HannaBKM701128
Russell CandyKOM601126
Denise PikeDRW601124
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW601123
Andrea SchiwyALW501118
James LoveDRJunior Boys1118
Judi HerkesBKW701111
Wayne LoveDRM401110
John Shelton AgarAOM501103
Fiona FellNEW601103
Greg TamblynBKM601101
Sarah DaviesDRW20E1100
Prue DobbinBKW601100
Edith GrayAOW401099
Gary BuchanEUM21E1099
Michael BurtBKM601098
Peter YeatesDRM701095
Barry McCraeYVM701094
Max DalheimMFM20E1094
Rosemary KullmannLOW701093
Dirk NankervisEVM501092
Nicola DalheimMFW501084
Vic SedunaryBKM601079
Peter GroverDRM701078
Debbie DoddDRW501077
Paul PrudhoeCCM601077
Claire AdamsBKJunior Girls1074
Fiona CaristoYVW401074
Melanie ChristieURW401072
Pamela KingDRW601060
Wendy TavernaCHW401043
Anne ArthurMFW401039
Rosie SalvarisBKW701031
Natasha SpargWOW21E1030
Kathy LileyYVW701030
Anne RobinsonBKW501027
David GoddardYVM701027
Helen AlexanderBKW701026
Dave LottyURM701019
Luke FeuerherdtBGM121016
Jan CandyKOW601016
Pat MiethkePOW Open1012
Dennis TrewinYVM70996
Ashley WhiteYVM12990
Zac NeedhamRRM20E988
Judy PrendergastEUW60978
Sophie ArthurMFW12978
Michael DowlingWRTM50968
Ingrid Shelton AgarAOW12960
Elye DentRRM12956
Brooke AyresBKW40944
Ilze YeatesDRW60925
Desmond GregoryBKM70914
Luca BogdanovitsDRJunior Girls904
Margaret KerteszBGW40890
Michael HubbertBKM70851
Joshua FeuerherdtBGM12851
Hayden DentRRM12738
Milla KeyMFW12728
Anne GarveyTKW60723
Hannah AdamsBKM/W Novice Open696
Thomas CaristoYVM/W Novice Open538