Melbourne Sprint Weekend Race 3 Geelong - NOL and General Entry

Runner Club Class Points
Ralph StreetMFM21E1537
Leon KeelyBGM21E1494
Henry McNultyLOM21E1475
Peter BrayMFM21E1471
Patrick JaffeMFM20E1443
Simon UppillOHM21E1440
Oscar McNultyLOM21E1437
Brodie NankervisEVM21E1432
Matt DoyleAOM20E1432
Ian LawfordAOM21E1427
Emil GranqvistPOM21E1427
Simeon BurrillBBM20E1415
Theo FleurentBSM21E1413
Kerrin RattrayOHM21E1396
Bruce ArthurMFM21E1396
Andrew BarnettBSM21E1391
Will KennedyWAM20E1390
Aidan DawsonGOM20E1388
Stephen MelhuishPOM20E1379
Jarrah DayALM20E1375
Todd NeveMFM21E1375
Alex MasseyNCM21E1374
Rachel EffeneyUGW21E1359
Andrew BrownBFM21E1355
Sebastian OhalloranALM20E1354
Toby WilsonGOM20E1354
Ricky ThackrayBOM21E1354
Rob BakerMFM21E1354
Peter HobbsDRM21E1354
Ashley NankervisEVM20E1345
Liis JohansonMFW21E1339
Riley De JongRRM20E1339
James RobertsonBGM21E1339
Joshua BlatchfordNCM21E1339
Sten ClaessensKOM21E1335
Oliver MillBSM20E1332
Ciaran LanePOM20E1332
Simon RouseDRM21E1332
Lanita SteerDRW20E1331
Tara MelhuishPOW20E1324
Duncan CurrieGOM20E1324
Bridget AndersonOHW21E1321
Michele DawsonGOW21E1321
Angus HainesOHM20E1319
David BrownridgeBGM21E1318
Heather MuirENW21E1309
Nicholas CongediOHM20E1306
Craig DuftyBOM21E1306
Andrew RowanBKM21E1306
Nicholas CollinsBKM20E1305
Scott GavensBKM21E1305
Aislinn PrendergastEUW21E1298
Belinda LawfordAOW21E1297
Asha SteerDRW20E1293
Even FossumBKM20E1293
John NieuwenhovenTTM21E1293
Jack NeumannENM20E1293
Anna SheldonUGW21E1289
Glen CharltonNCM21E1288
Max DalheimMFM20E1287
Zoe DowlingWRTW20E1278
Martin SteerDRM501278
Nicola BlatchfordNCW21E1276
Tim HatleyBKM501276
Su Yan TayUGW501271
Glenn JamesBGJunior Boys1270
Geoff LawfordEUM21E1267
Wendy ReadUGW501267
Kristian RuuskaARM21E1267
Anna DowlingWRTW20E1267
Warwick DavisTKM501267
Magnus FossumBKJunior Boys1262
Rachel WestBOW21E1262
Zoe MelhuishPOJunior Girls1259
Nick MelhuishPOM501259
Wayne EliotWOM21E1259
Peter CollinsBKM20E1253
Cameron MorrisonENJunior Boys1252
Jensen KeyMFJunior Boys1251
Jo Anna MaynardBOW20E1251
Graeme DawsonGOM501251
Mason ArthurMFJunior Boys1249
Jim RussellBGM21E1248
Blair TrewinYVM21E1245
Brody McCarthyYVJunior Boys1245
Adrian UppillOHM601245
Helen BaadeUGW21E1245
Nicola DalheimMFW501244
Jenny BourneEUW501243
Torren ArthurMFJunior Boys1241
Tyson HillyardWAM21E1237
Karen BlatchfordNCW501235
Timothy JacksonMFM21E1235
Ian DaviesDRM501234
Winnie OakhillUGW20E1234
Oisin StronachALM Open1233
Greg ChatfieldUGM601233
Roch PrendergastEUM601232
Ana HercegPOW501229
Lance ReadUGM501228
Clare BrownridgeBGW21E1228
Paul PrudhoeCCM601228
Leisha MaggsBGW20E1227
Lauren BaadeUGW20E1227
Stephen CollinsBKM601225
Toby CooperEUM21E1223
Ian DoddDRM501223
Gordon WilsonBNM601223
Olivia SprodTTW21E1221
Ed SteenbergenCHM401220
Sue KeyMFW501220
Andrew KennedyWAM401220
Kayleen MorrisonENW401220
Robin UppillOHW501219
Jenny CasanovaWAW21E1219
Cormac McCarthyYVM501219
Peter DalwoodDRM601219
Sue HancockWRTW501219
Dirk NankervisEVM501218
Nick DentCCM601218
Ella JohnsonEVW20E1218
Nicola MarshallALW21E1218
Ross BarrGOM701218
Gayle QuantockNCW501214
Rosie DalheimMFW20E1214
Kaitlin RadstaakNCW21E1214
Margaret PeelNCW401214
Jayne SalesMFW21E1212
Clare BakerMFW21E1208
Ryan DaviesDRSenior Boys1206
Matthew KingBKM601206
Geoff PeelNCM501204
Emily WoodMFW21E1203
Vic SedunaryBKM601201
Denise PikeDRW601200
Carolyn JacksonMFW401199
Carl DalheimMFM501199
Jade KerberEVM21E1197
Daniel Del DotBSM Open1197
Julia PrudhoeCCW601195
Sarah DaviesDRJunior Girls1194
Hilary WoodCCW601192
Blake GordonEUM701192
Greg TamblynBKM601190
Martin KozmaBKM Open1185
John GavensBKM601185
Peter PrimeTKM701183
Ewen TempletonBKM601183
Gordon MuirENM501183
Michael BurtBKM501183
Andras BogdanovitsDRM401183
Don FellNEM601182
Clive ArthurTTM601177
Adam NolanWOM21E1176
Bill VandendoolBKM601176
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW501174
Rebecca ShawBKW21E1158
Heather OdonnellYVW401157
Cassandra DuttonDRW21E1156
Heather LeslieBKW601153
Peter GroverDRM701151
Janine SteerDRW501151
Dennis MewsBKM601146
Fiona FellNEW601142
Debbie DoddDRW501133
Dave LottyURM701132
Marian ArthurTTW601132
Murray HannaBKM Open1132
Natasha SpargBOW21E1132
Janet KingBKW601130
John MeekingYVM701130
Serryn EenjesBGJunior Girls1120
Peter YeatesDRM701115
Peter BeggsTKM701107
Anne ArthurMFW401107
Jackie DempsterYVW601105
Pamela KingDRW601103
John ErwinEUM601103
Suzanne OcallaghanBKW501103
Ilze YeatesDRW601100
Libby MeekingYVW601098
Alex ShepherdNEM701096
Jenelle TempletonNEW601094
Darren EenjesBGM Open1092
Raelee EenjesBGW Open1090
Pat MewsBKW601087
Pam PrimeTKW601083
William DaveyMFJunior Boys1072
Judy PrendergastEUW601072
Rosie SalvarisBKW701065
Barbara DawsonGOW501061
Kevin MaloneyNEM701057
Desmond GregoryBKM701050
John DempsterYVM701045
Jocelyn WattsYVW Open1032
Michael HubbertBKM701030
Mariann FossumBKW Open1030
Sue HealyNEW701020
Dorothy AdrianNEW701002