Melbourne Sprint Weekend Race 2 Parkville - WRE/NOL and General Entry

Runner Club Class Points
Ralph StreetMFM21E1539
Ian LawfordAOM21E1509
Peter BrayMFM21E1475
Brodie NankervisEVM21E1440
Emil GranqvistPOM21E1420
Oscar McNultyLOM21E1420
Simon UppillOHM21E1420
Henry McNultyLOM21E1418
Bruce ArthurMFM21E1416
Leon KeelyBGM21E1415
Theo FleurentBSM21E1413
Rob BakerMFM21E1412
Matt DoyleAOM20E1412
Patrick JaffeMFM20E1393
Aston KeyMFM20E1392
Simeon BurrillBBM20E1391
Andrew BarnettBSM21E1391
Todd NeveMFM21E1388
Kerrin RattrayOHM21E1388
Jarrah DayALM20E1388
Ashley NankervisEVM20E1381
Alex MasseyNCM21E1381
Andrew BrownBFM21E1369
Duncan CurrieGOM20E1359
Natasha KeyMFW21E1355
Stephen MelhuishPOM20E1355
Will KennedyWAM20E1354
James RobertsonBGM21E1354
Ricky ThackrayBOM21E1354
Rachel EffeneyUGW21E1354
Toby WilsonGOM20E1352
Sebastian OhalloranALM20E1339
Nicholas CollinsBKM20E1339
Joshua BlatchfordNCM21E1338
Sten ClaessensKOM21E1333
Andrew RowanBKM21E1332
Chris NorwoodEUM601331
Simon RouseDRM21E1331
Oliver MillBSM20E1326
Peter HobbsDRM21E1325
Craig DuftyBOM21E1324
Michele DawsonGOW21E1324
Aislinn PrendergastEUW21E1324
Riley De JongRRM20E1321
Warren KeyMFM21E1319
Bridget AndersonOHW21E1318
John NieuwenhovenTTM21E1315
Tara MelhuishPOW20E1315
Lanita SteerDRW20E1309
Angus HainesOHM20E1309
Max DalheimMFM20E1306
Timothy JacksonMFM21E1306
Belinda LawfordAOW21E1306
Anna SheldonUGW21E1306
Ciaran LanePOM20E1305
Ben GoonanBGM21E1305
Nicholas CongediOHM20E1305
Heather MuirENW21E1305
Jack NeumannENM20E1305
Jim RussellBGM21E1304
Liis JohansonMFW21E1302
Asha SteerDRW20E1293
Winnie OakhillUGW20E1293
Tim HatleyBKM501293
Kristian RuuskaARM21E1291
Nicola BlatchfordNCW21E1289
Peter CollinsBKM20E1289
Martin SteerDRM501289
David BrownridgeBGM21E1289
Blair TrewinYVM21E1289
Olivia SprodTTW21E1287
Tyson HillyardWAM21E1283
Even FossumBKM20E1282
Lachlan CherryBGM20E1276
Anna DowlingWRTW20E1276
Clare BrownridgeBGW21E1274
Ian ProsserAOM501270
Jensen KeyMFJunior Boys1267
Jenny BourneEUW501267
Ella JohnsonEVW20E1267
Zoe DowlingWRTW20E1267
Ian DaviesDRM501267
Nick MelhuishPOM501267
Warwick DavisTKM501267
Su Yan TayUGW501267
Wendy ReadUGW501267
Wayne EliotWOM21E1267
Rachel WestBOW21E1267
Melissa GangemiYVW Open1267
Rosie DalheimMFW20E1262
Zoe MelhuishPOJunior Girls1260
Jade KerberEVM21E1259
Ron ScholesYVM601259
Torren ArthurMFJunior Boys1253
Graeme DawsonGOM501248
Gordon WilsonBNM601246
Stephen CimpoeruBKM501245
Mason ArthurMFJunior Boys1245
Carl DalheimMFM501245
Jimmy CameronBGM20E1245
Adrian UppillOHM601239
Roch PrendergastEUM601236
Jenny CasanovaWAW21E1235
Clare BakerMFW21E1235
Alexander IkinBKM21E1234
Emily WoodMFW21E1234
Kaitlin RadstaakNCW21E1233
Leisha MaggsBGW20E1233
Glenn JamesBGM20E1233
Stephen CollinsBKM601230
Ian DoddDRM501229
Ana HercegPOW501229
Magnus FossumBKJunior Boys1228
Nicola MarshallALW21E1227
Nicola DalheimMFW501227
Jo Anna MaynardBOW20E1227
Toby CooperEUM Open1227
Jayne SalesMFW21E1227
Don CherryBGM501226
Carolyn JacksonMFW401223
Geoff ArmstrongNEM601220
Tim WardropYVM Open1220
Sue HancockWRTW501219
Gayle QuantockNCW501219
Daniel Del DotBSM Open1219
Lauren BaadeUGW20E1219
Paul PrudhoeCCM601219
Andrew KennedyWAM401218
Warwick WilliamsBGM401218
Ross BarrGOM701214
Andrew CameronBGM401214
Janine SteerDRW501211
Rebecca JaffeMFW20E1208
Kayleen MorrisonENW401208
Greg ChatfieldUGM601206
Dirk NankervisEVM501206
Tony SimpkinsLOM701199
Bill VandendoolBKM601199
Hilary WoodCCW601199
Matthew KingBKM601199
Cameron MorrisonENJunior Boys1199
Geoff PeelNCM501197
Cormac McCarthyYVM501197
Nick DentCCM601197
Dennis MewsBKM601197
Paul BensonBKM401197
Heather OdonnellYVW401195
Martin KozmaBKM Open1194
Sue KeyMFW501193
David KnightBKM501192
Robin UppillOHW501192
Henry CameronBGM20E1191
Julia PrudhoeCCW601191
Michael BurtBKM501188
Karen BlatchfordNCW501183
Karina CherryBGJunior Girls1182
Rebecca ShawBKW21E1177
Margaret PeelNCW401175
Gordon MuirENM501167
Andras BogdanovitsDRM401157
William DaveyMFJunior Boys1156
Denise PikeDRW601153
Ewen TempletonBKM601153
Natasha SpargBOW21E1151
Anne ArthurMFW401149
Peter PrimeTKM701149
Sarah DaviesDRJunior Girls1142
Marian ArthurTTW601139
Clive ArthurTTM601139
Pat MewsBKW601138
Cassandra DuttonDRW21E1138
Greg TamblynBKM601135
Peter YeatesDRM701135
Bob CameronBGM501135
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW501131
Don FellNEM601130
Murray HannaBKM Open1128
Dave LottyURM701128
Serryn EenjesBGJunior Girls1127
Libby MeekingYVW601125
Ruth GoddardYVW701123
John MeekingYVM701123
Helen BaadeUGW21E1123
David GoddardYVM701120
Jennifer BinnsLOW601118
Aidan MayallBKM Open1118
Kathy LileyYVW601116
Anne RobinsonBKW501116
Janet KingBKW601115
Judy PrendergastEUW601113
Pamela KingDRW601103
Ilze YeatesDRW601103
Fiona FellNEW601103
John GavensBKM601100
John ErwinEUM601096
Alex ShepherdNEM701093
Kate LangloisBKW501092
Peter DalwoodDRM601090
Debbie DoddDRW501090
Ryan DaviesDRSenior Boys1085
Michael HubbertBKM701079
Heather LeslieBKW601074
Pam PrimeTKW601072
Kathryn KnightBKW Open1072
Jackie DempsterYVW601065
Kevin MaloneyNEM701062
Caitlyn SteerBGJunior Girls1053
John DempsterYVM701029
Mariann FossumBKW Open1025
Jenny SheahanBKW701012
Jocelyn WattsYVW Open990
Dorothy AdrianNEW70989
Barbara DawsonGOW50890
John SheahanBKM70816