Metro League #2, Aquatic Reserve

Runner Club Class Points
Andrew BrownBFDivision 11494
Andrew HillWHDivision 11431
Andrew BarnettBSDivision 11427
Oscar McNultyLODivision 11420
Glenn HorrocksGODivision 11420
Patrik GunnarssonBFDivision 11420
Andy SimpsonBFDivision 11413
Toby WilsonGODivision 11393
James McQuillanWHDivision 11391
Joel PutnamBNDivision 11388
John HavranekGODivision 11353
Peter AnnettsGODivision 11353
Darren SlatteryBNDivision 11352
Tracy MarshBFDivision 11352
Shane DoyleURDivision 11338
Michael HalmyBNDivision 41337
Georgia JonesURDivision 11332
Angus SheddenSHDivision 21332
Alexander KaravaevIKDivision 31332
Adam HalmyBNDivision 11332
Marina IskhakovaBNDivision 21331
Ross BarkerIKDivision 31331
Lawrence JonesURDivision 11331
Lee CoadyWHDivision 11331
Matt HackettWHDivision 11329
Huon WilsonGODivision 11326
Douglas JaySHDivision 21321
Istvan KerteszGODivision 21319
Fedor IskhakovBNDivision 11315
Claire WinnickGODivision 21309
Andy GrahamGODivision 21309
Melvyn CoxBNDivision 21306
Chris JackaBFDivision 11306
Duncan CurrieGODivision 21306
Clare WilliamsBNDivision 21306
Alex KennedyGODivision 21305
Darius CartwrightWHDivision 31305
Warwick SelbyGODivision 21303
Mark RobinsonBNDivision 41302
Chris CunninghamBNDivision 41302
Pierre FrancoisBNDivision 11302
Graeme HillWHDivision 31297
Jamie KennedyGODivision 21293
Wayne PepperBNDivision 21293
Jayne SalesBFDivision 21293
Neil HawthorneGODivision 21291
Andrew LumsdenBFDivision 21289
Colin CurrieGODivision 31289
Ian JonesURDivision 31289
Mark SaveryBNDivision 11288
Paul PrudhoeCCDivision 31287
Tim PerryWHDivision 31287
Ted WoodleyGODivision 41283
Carolyn HauptGODivision 21283
Ruth SheddenSHDivision 21283
Stephan WagnerSHDivision 21282
Daniel SmithWHDivision 31276
Tania KennedyGODivision 41274
Ian FroudeIKDivision 31270
Colin BurnettGODivision 31267
Gordon WilsonBNDivision 21267
Rodney ParkinBNDivision 41267
John BrayanGODivision 21266
Garry StewartSHDivision 21260
Stuart ButlerBNDivision 11259
Linda SestaURDivision 11253
Nicole SellinGODivision 31252
Lewis RednerGODivision 41249
Margaret JonesURDivision 31241
Ken JacobsonGODivision 31241
Airdrie LongGODivision 41240
Keith JayIKDivision 31237
Hilary WoodCCDivision 41236
Marie RingerWHDivision 41232
Peter HopperBNDivision 41229
Jim MerchantGODivision 31229
Ben CumminsSHDivision 51228
Tom KennedyGODivision 41227
Ted MulherinWHDivision 31227
Bob MorganBNDivision 51225
Dan RedfernGODivision 31223
Peter ThomasonBNDivision 51221
Karla BurnettGODivision 31220
Dmitry StukovWHDivision 51220
Clyde McGheeBNDivision 41219
Jeff CarberryIKDivision 41219
Natalya FilippovaIKDivision 31218
Dick OgilvieURDivision 41214
Michael FreeGODivision 11214
Barry HanlonWHDivision 21214
Debbie ByersBFDivision 31214
Anette LarssonWHDivision 41211
Finn MackayURDivision 51206
Brett SewellBNDivision 51204
Belinda KinneallyWHDivision 41201
Sophie JonesURDivision 51199
Sharon LambertBNDivision 51199
Samuel TsangBNDivision 51198
James StuartIKDivision 41197
Kevin RobertsGODivision 31197
Jim MackayURDivision 41197
Carolyn DaviesGODivision 31195
Jonathan KorugaGODivision 41195
Dave LottyURDivision 41194
Val HodsdonSHDivision 51186
Mark BrindleyGODivision 41183
Johnny PetersenGODivision 51183
Dianne BergenGODivision 31175
Lee LoweGODivision 51175
Robert SprySHDivision 51173
Maria StankovaWHDivision 51167
Alex StukovWHDivision 51164
Amy HarmerWHDivision 41164
Ernest WindschuttelGODivision 51157
John GilesGODivision 41153
Adrienne KirbyURDivision 51153
Kevin CurbyIKDivision 41152
John RussellSHDivision 31151
Melissa AnnettsGODivision 31149
Sue FroudeIKDivision 41142
Lloyd GledhillGODivision 51138
Margaret WaughGODivision 51135
Justin BrownGODivision 41133
Terence ChiangGODivision 41124
Ron PallasURDivision 41123
Ron JunghansGODivision 31120
Nerise McQuillanWHDivision 51115
Janet MorrisWHDivision 51092
Cheryl DaviesBNDivision 51072
Sandra StewartSHDivision 51072
Lyn MalmgronSHDivision 51066
Jill WoodruffGODivision 51053
Penelope FieldURDivision 51047
Christa SchaferGODivision 51036
Dennis SparlingGODivision 51026
Sue ThomsonGODivision 51025