NOL/WRE & Vic Bush State Series 3 - Eldorado - Kangaroo Crossing

Runner Club Class Points
Simon UppillOHM21E1610
Max NeveMFM21E1548
Christopher NauntonBGOV Course 1M1542
Ian LawfordAOM21E1542
Duncan CoombsMFOV Course 1M1542
David ShepherdRRM21E1539
Joshua BlatchfordNCM21E1539
Kerrin RattrayOHM21E1539
Matt DoyleAOM17-20E1538
David BrownridgeBGM21E1538
Brodie NankervisEVM17-20E1537
Matthew CraneAOM21E1529
Bruce ArthurMFM21E1529
Mark GregsonUGM21E1520
Andrew BarnettBSM21E1494
Matthew PartonGSM21E1475
Blair TrewinYVM21E1443
James SheldonUGM21E1431
Henry McNultyLOM17-20E1431
Oliver PolandBSM17-20E1430
Stephen MelhuishPOM17-20E1427
Jo AllisonRRW21E1420
Lizzie InghamAOW21E1416
Patrick JaffeMFM17-20E1416
Jarrah DayALM17-20E1416
Oliver MillRRM17-20E1416
Daniel HillGOM17-20E1416
David TayUGM17-20E1416
Ashley NankervisEVM17-20E1415
Jasmine NeveMFW21E1413
Bridget AndersonOHW21E1413
Aidan DawsonGOM17-20E1413
Nicholas CollinsBKM17-20E1413
Lukas FunkRRM21E1413
Jim RussellBGM21E1413
Ben GoonanBGM21E1413
Andrew BrownBFM21E1396
Toby WilsonGOM17-20E1391
Tracy MarshBFW21E1391
Rob BakerMFM21E1391
Clare BrownridgeBGW-21391
Peter HobbsDRM21E1390
Angus RobinsonBKM17-20E1388
Anna SheldonUGW21E1388
Grace CraneAOOV Course 3W1388
Krystal NeumannENW21E1388
Robert BennettNCM21E1381
Jason McCraeRROV Course 2M1379
Belinda LawfordAOW21E1379
Clare BakerMFW21E1375
Geoff LawfordEUOV Course 2M1374
Annika CarlbergSWW17-20E1369
Rob LewisBKOV Course 2M1369
Richard GoonanBGM21E1369
Mary FlemingCHW21E1369
Anna DowlingWRTW17-20E1361
Oisin StronachALM17-20E1359
Nicola BlatchfordNCW17-20E1359
Warwick DavisTKOV Course 2M1359
Jenny BourneEUOV Course 3W1355
Clare HawthorneWRTOV Course 2W1355
Andrew RowanBKM21E1354
Asha SteerDRW17-20E1354
Carolyn JacksonMFOV Course 3W1354
Jenny CasanovaWAW21E1354
Lucy McGarvaWRW21E1353
Nick DentCCOV Course 3M1352
Grant McDonaldAOOV Course 2M1352
Simon RouseDRM21E1352
Rohan HyslopPOOV Course 2M1345
Warwick WilliamsBGOV Course 2M1342
John Shelton AgarAOOV Course 2M1339
Su Yan TayUGOV Course 3W1339
Lachlan CherryBGOV Course 2M1338
Neil BarrBGOV Course 3M1337
Leigh PrivettAWOV Course 3M1337
Nicola MarshallALW17-20E1337
Roch PrendergastEUOV Course 2M1337
Anita ScherrerRROV Course 2W1335
Wendy ReadUGOV Course 3W1335
Nicola DalheimMFOV Course 2W1335
David JaffeMFOV Course 3M1333
Aislinn PrendergastEUW21E1332
Michael DowlingWRTOV Course 3M1331
Tim HatleyBKOV Course 2M1331
Will KennedyWAM17-20E1331
Jacqui DoyleAOW17-20E1331
Tyson HillyardTJOV Course 3M1329
Alinta MerrotsyNTW17-20E1324
Ross BarrGOOV Course 3M1324
Ian DoddDROV Course 3M1324
David JenkinsBSOV Course 2M1321
Hannah GoddardEVW17-20E1319
Terry BluettBNOV Course 3M1318
Hugh MooreRROV Course 3M1317
Tim DentYVOV Course 3M1315
Carl DalheimMFOV Course 3M1309
Michele DawsonGOW17-20E1309
Sue KeyMFOV Course 3W1309
Timothy JacksonMFOV Course 2M1306
John ScownAOOV Course 2M1305
Michael BurtBKOV Course 2M1305
Mary McDonaldAOOV Course 3W1297
Toni BrownBSOV Course 3W1291
Carol HardingBSOV Course 3W1291
Karen BlatchfordNCOV Course 4W1291
Don CherryBGOV Course 3M1291
Martin SteerDROV Course 3M1291
Dennis MewsBKOV Course 3M1291
Peter LadaYVOV Course 2M1289
Lanita SteerDRW17-20E1289
Robert EdmondsNEOV Course 3M1289
Sue GarrPOOV Course 3W1288
Charles BrownridgeBGOV Course 3M1287
Robert SmithTTOV Course 3M1287
Mark HennessyCHOV Course 3M1285
Ron FrederickNEOV Course 3M1285
Matt WestwoodUROV Course 2M1283
Robert AllisonRROV Course 4M1283
Peter SearleBGOV Course 3M1283
Ian DaviesDROV Course 3M1283
Ron JunghansGOOV Course 4M1278
Alison BurrillBBW17-20E1278
Anna HyslopPOOV Course 3W1276
Daryl FleayBGOV Course 4M1276
Hilary WoodCCOV Course 3W1274
Stephen CollinsBKOV Course 2M1274
Rebecca JaffeMFW17-20E1274
Murray HannaBKOV Course 3M1274
Vic SedunaryBKOV Course 3M1274
Jim MerchantGOOV Course 4M1274
Ana HercegPOOV Course 3W1274
Tony GarrPOOV Course 3M1270
Tony RadfordTTOV Course 3M1270
David KnightBKOV Course 3M1267
Judy AllisonRROV Course 4W1267
Helen EdmondsNEOV Course 4W1267
Peter PrimeTKOV Course 4M1266
Barry McCraeYVOV Course 4M1264
Margi FreemantleYVOV Course 3W1262
Ann ScownAOOV Course 3W1262
Ruth GoddardYVOV Course 4W1259
Libby MeekingYVOV Course 4W1259
Susannah KingMFOV Course 4W1249
Heather JonesBGOV Course 3W1245
John MeekingYVOV Course 4M1245
Julie FlynnBGOV Course 3W1244
Peter YeatesDROV Course 4M1244
John ErwinEUOV Course 3M1237
David JonesBGOV Course 3M1236
Bruce PatersonAROV Course 2M1236
Janine SteerDROV Course 4W1236
Pat MiethkePOOV Course 3W1235
Anne RobinsonBKOV Course 4W1235
Prue DobbinBKOV Course 3W1234
Ian CollinsTKOV Course 2M1234
Tara MelhuishPOOV Course 3W1234
Geoff ArmstrongNEOV Course 3M1233
Ann IngwersenPOOV Course 4W1230
Ryan DaviesDROV Course 5M1230
Peter GalvinBGOV Course 3M1229
Dennis TrewinBSOV Course 5M1228
Judy PrendergastEUOV Course 4W1221
Rex NivenNEOV Course 4M1219
Judi HerkesBKOV Course 5W1219
Helen AlexanderBKOV Course 5W1219
Michael LoughnanBGOV Course 5M1219
Barbara MartinPOOV Course 4W1218
Paula DoyleCHOV Course 5W1218
Christine SinickasYVOV Course 4W1218
Louise HallBGOV Course 3W1214
Dianne SearleBGOV Course 5W1214
Pam PrimeTKOV Course 5W1204
John CarberryNEOV Course 4M1201
David GoddardYVOV Course 4M1198
John SheahanBKOV Course 5M1197
Philippa Lohmeyer-CollinsBKOV Course 4W1194
Airdrie LongGOOV Course 3W1190
Pamela KingDROV Course 4W1183
Lindsay ThomasTKOV Course 4M1183
Laurie NivenNEOV Course 4W1175
John DempsterYVOV Course 5M1126
Dorothy AdrianNEOV Course 5W1120
Sue HealyNEOV Course 5W1116
Barry SampsonYVOV Course 5M1116