Metro Round 4, Junior League

Runner Club Class Points
Greg BarbourBFDivision A1537
Patrik GunnarssonBFDivision A1520
Peter AnnettsGODivision A1443
Glenn HorrocksGODivision A1443
Andrew HillWHDivision A1431
James McQuillanWHDivision A1427
Andrew BrownBFDivision A1416
Tom JossGODivision A1413
Barbara HillGODivision A1393
Daniel HillGODivision A1391
Toby WilsonGODivision A1391
Matthew HillGODivision A1388
Andy SimpsonBFDivision A1381
Lee CoadyWHDivision A1379
Adrian WhiteWHDivision A1374
Daniel SmithWHDivision A1374
Ian JonesURDivision B1359
Tony HillGODivision A1355
Steve RyanGODivision A1355
Tracy MarshBFDivision A1353
Aidan DawsonGODivision A1352
Lawrence JonesURDivision B1352
Mark ShinglerBFDivision B1345
Dmitry StukovWHDivision B1342
Joel PutnamBNDivision B1339
Eoin RotheryBFDivision B1337
Claire WinnickGODivision B1332
John HavranekGODivision A1331
Simon GeorgeBFDivision B1331
Istvan KerteszGODivision B1331
Fedor IskhakovBNDivision B1331
Miles EllisBFDivision B1329
Matt HackettWHDivision B1324
Alexander KaravaevIKDivision C1321
Cath ChalmersBFDivision B1319
Andy GrahamGODivision B1318
Jamie KennedyGODivision B1317
Melvyn CoxBNDivision B1317
Carolyn HauptGODivision B1315
Ian FroudeIKDivision C1309
John BrayanGODivision B1309
Matt PetersURDivision B1309
Robert HerkesGODivision B1309
Darren SlatteryBNDivision B1306
Steve DunlopWHDivision B1305
Chris CunninghamBNDivision C1304
Chris JackaBFDivision A1303
Mark SaveryBNDivision C1297
Georgia JonesURDivision C1293
Mark BrindleyGODivision B1291
David GreenIKDivision C1291
Jim ForbesGODivision C1291
Jim MerchantGODivision C1289
Margaret JonesURDivision C1289
Wayne PepperBNDivision C1289
Michael HalmyBNDivision C1288
Duncan CurrieGODivision E1287
Jay SeehoWHDivision B1285
John Le CarpentierSHDivision C1282
Peter ThomasonBNDivision D1278
Gordon WilsonBNDivision B1276
Rebecca GeorgeBFDivision D1274
Nick WycheGODivision E1274
Karin HefftnerGODivision C1267
Colin CurrieGODivision C1267
Jonathan KorugaGODivision E1264
Julian LedgerBNDivision C1259
Stephan WagnerSHDivision C1253
Lisa LinssenGODivision B1251
Dick OgilvieURDivision B1251
Robert SpryBNDivision E1249
Kevin RobertsGODivision C1248
Nicola NyghBFDivision D1245
Jane McKennaURDivision C1245
John RussellSHDivision C1244
Ron JunghansGODivision C1241
Dan RedfernGODivision C1240
Tania KennedyGODivision D1240
Mark RobinsonBNDivision D1237
John GilesGODivision D1236
Carol JacobsonGODivision C1235
Jai Di TommasoGODivision D1232
Terence ChiangGODivision E1230
Ron PallasURDivision D1230
Kevin CurbyIKDivision D1230
Keith PovahBNDivision D1229
Lloyd GledhillGODivision E1227
Sue FroudeIKDivision D1227
Benny HolmgrenWHDivision D1227
Paula ShinglerBFDivision D1223
Airdrie LongGODivision D1221
Michael RoylanceBFDivision D1221
Bob MorganBNDivision D1219
Joanna HillGODivision E1219
Jan SeehoWHDivision D1218
Peter MeyerSHDivision E1218
Adrienne KirbyURDivision E1216
Ken JacobsonGODivision C1214
Vicki WilmottIKDivision D1214
Ewan ShinglerBFDivision D1211
Gayle ShepherdURDivision D1200
Jim MackayURDivision D1200
Anette LarssonWHDivision D1197
Michele DawsonGODivision D1195
Bruce DawkinsBNDivision E1191
Jeff CarberryIKDivision D1190
Belinda KinneallyWHDivision D1190
Dennis SparlingGODivision E1189
Andy WellsWHDivision E1183
Maureen OgilvieURDivision E1183
Lyn MalmgronSHDivision E1177
Amy HarmerWHDivision D1173
Johnny PetersenGODivision E1169
Justine BrindleyGODivision E1157
Margaret WilmottURDivision D1151
Brian BranniganBNDivision D1149
Robyn DunlopWHDivision E1139
Sandra StewartSHDivision E1139
Tim PerryWHDivision B1139
Neville FathersSHDivision E1107
Sue ThomsonGODivision E1106
Maria StankovaWHDivision E1100
Margaret WaughGODivision E1096
Stephen HollowayWHDivision E1037