NSW State League #11 - Stockrington

Runner Club Class Points
Greg BarbourBFM45A1269
Richard MorrisBNM45A1250
Jennifer EnderbyNCW21A1232
Sam WoolfordBBM16A1224
Robert VincentNCM60A1219
Martina CraigNCW21A1218
Oskar MellaNCM16A1212
Bjorn MellaNCM55A1201
Peter AnnettsGOM50A1197
Mark ShinglerBFM55A1196
Michael WarltersURM50A1194
Andrew HaighNCM50A1189
Geoff TodkillNCM60A1188
John HavranekGOM50A1184
Nea ShinglerBFW16A1184
Ant NolanURM45A1182
Miles EllisBFM45A1180
Clyde McGheeBNM16A1180
Shane TrotterNCM45A1173
Selwyn SweeneyWHM16A1173
Linda SestaURW50A1172
Aniko Fozo-KerteszGOW35A1166
Paula ShinglerBFW55A1165
Glenn BurgessNCM55A1165
Steven RobertsNCM55A1164
Steve FlickBNM70A1162
Peter CharltonNCM55A1160
Greg BaconNCEOD H61159
Andrew WisniewskiBFM55A1156
Nicole HaighNCW21A1148
Rudi LandsiedelNCM65A1141
Gordon WilsonBNM65A1139
Stephane BrindelNCEOD H61137
Don BarkerNTM65A1134
Mark BrindleyGOM45AS1133
Rebecca GeorgeBFW21A1132
Oscar WoolfordBBEOD H61130
Bob MorganBNM60A1129
Ellen CurrieGOW20A1126
Carolyn MatthewsNCW55A1125
Geoff PeelNCM60A1122
Bridget BennettNCW21A1117
Mikayla EnderbyNCW16A1117
Colin CurrieGOM55A1116
Robert LewinNCM70A1116
Colin BaileyNCM55AS1115
Jim LeeNCM70A1113
Graeme McLeodBFM50A1112
Malcolm RobertsNCM60A1112
Robert BradleyWHM45AS1111
Rod EckelsGOM60A1106
Michael HalmyBNM55A1104
David McGheeBNM45AS1103
Graeme TaplinNCM65A1103
Tim TewNCM55A1100
Jamie WoolfordBBM14A1100
Garry StewartSOM55AS1099
Samantha HoweNCW40A1098
Joshua BraidwoodWHM45A1097
Rodney ParkinBNM60A1096
Ian JessupGOM55AS1084
Jim MerchantGOM70A1083
Helen O'CallaghanBBW45A1083
Jim MackayURM45AS1080
Claire BurgessNCW20A1077
Peter ShepherdIKM55AS1075
Erika EnderbyNCW14A1072
Peter BerkholzNCEOD H61063
Cooper HorleyGOM14A1062
Katherine DynonNCW35AS1062
Andrew Mac DonaldBFM55AS1060
Alitia DougallBNW35AS1058
David BowermanCCM65A1055
Bob HawkinsNTM70A1054
David KitchenerNCM55AS1050
Sally-Anne HendersonNCW21A1049
Peter ThomasonBNEOD H61049
Saacha DonaldsonBFW35AS1049
Alex WoolfordBBM14A1048
Rebecca CraigNCW14A1043
Dan RedfernGOM60A1041
Joy GuyNCW55AS1036
Melissa AnnettsGOW21A1029
Salme FullerIKW55A1021
John LinichNCM55AS1020
Sandra StewartSOW55AS1020
Terry BluettBNM70A1017
Johnny PetersenGOM65A1013
Melanie ChristieURW45A1012
Lynda HewsonNCEOD H61008
Warwick SelbyGOM65A1006
Margaret PeelNCW50A1005
Alexander WheelerNCM Open B1004
Viola O'ConnorNCW55AS1004
Paul SweeneyWHM45AS1001
Elaine BennettNCW55A996
Diana CharltonNCW55AS995
Warren QuiltyNCM Open B994
Airdrie LongGOW55A990
Lisa LampeNCW55AS990
Caroline JenkinsNCW35AS985
Ginaya DunnNCW Open B975
Ingrid OblasserNCW55AS974
Peter OrrNCM55AS968
Justin GoodwinNCEOD H6961
Glenn DowneyNCEOD H6954
Stephane Brindel 1NCEOD M950
Oliver McFarlaneBFM14A945
Carolyn DaviesGOW55AS943
Nerise McQuillanWHW35AS937
Ellis LeungGOM55AS920
Kerrie MurphyNCEOD H6920
Maureen FitzpatrickWHW45AS891
Laura Lewis-MinogueNCEOD M861
William NolanURM Open B832
Erica SmithNTW55AS787
Paul KillenNCM65A756
Carol RoseNCEOD M689
Stacey BryceGOW Open B684