Melbourne Sprint Weekend Race 1 Bundoora - NOL and General Entry

Runner Club Class Points
Ralph StreetMFM21E1561
Peter BrayMFM21E1529
Brodie NankervisEVM21E1509
Ian LawfordAOM21E1467
Patrick JaffeMFM20E1452
Simon UppillOHM21E1443
Henry McNultyLOM21E1443
Bruce ArthurMFM21E1440
Theo FleurentBSM21E1437
Emil GranqvistPOM21E1427
Kerrin RattrayOHM21E1415
Oscar McNultyLOM21E1390
Andrew BarnettBSM21E1388
Joshua BlatchfordNCM21E1381
Will KennedyWAM20E1379
Alex MasseyNCM21E1379
Ashley NankervisEVM20E1375
Todd NeveMFM21E1374
Stephen MelhuishPOM20E1374
Riley De JongRRM20E1374
Simeon BurrillBBM20E1374
Natasha KeyMFW21E1369
Peter HobbsDRM21E1361
Andrew BrownBFM21E1359
Rob BakerMFM21E1355
Toby WilsonGOM20E1354
Andrew RowanBKM21E1354
Aidan DawsonGOM20E1354
Angus RobinsonBKM21E1354
Duncan CurrieGOM20E1352
Oliver MillBSM20E1352
Aston KeyMFM20E1342
Angus HainesOHM20E1339
Rachel EffeneyUGW21E1339
Nicholas CollinsBKM20E1338
Ben GoonanBGM21E1333
Aislinn PrendergastEUW21E1332
Ricky ThackrayBOM21E1331
Bridget AndersonOHW21E1329
Craig DuftyBOM21E1324
Lanita SteerDRW20E1319
Sebastian OhalloranALM20E1319
Winnie OakhillUGW20E1319
John NieuwenhovenTTM21E1319
Tara MelhuishPOW20E1318
Liis JohansonMFW21E1317
Scott GavensBKM21E1309
Michele DawsonGOW21E1309
Anna SheldonUGW21E1306
Asha SteerDRW20E1306
Simon RouseDRM21E1306
Jimmy CameronBGM20E1306
Nicholas CongediOHM20E1305
David BrownridgeBGM21E1302
Timothy JacksonMFM21E1297
Chris NorwoodEUM601297
James RobertsonBGM21E1293
Nicola BlatchfordNCW21E1293
Jim RussellBGM21E1293
Ciaran LanePOM20E1291
Heather MuirENW21E1291
Rachel WestBOW21E1289
Max DalheimMFM20E1289
Alexander IkinBKM21E1289
Tim HatleyBKM501285
Anna DowlingWRTW20E1282
Geoff LawfordEUM21E1278
Blair TrewinYVM21E1278
Wendy ReadUGW501274
Su Yan TayUGW501274
Zoe DowlingWRTW20E1267
Martin SteerDRM501267
Even FossumBKM20E1267
Tyson HillyardWAM21E1267
Clare BrownridgeBGW21E1267
Glenn JamesBGM20E1266
Warwick DavisTKM501262
Zoe MelhuishPOJunior Girls1262
Mason ArthurMFJunior Boys1259
Cameron MorrisonENJunior Boys1259
Jensen KeyMFJunior Boys1259
Stephen BirdBKM501251
Olivia SprodTTW21E1249
Ian DoddDRM501249
Graeme DawsonGOM501248
Kristian RuuskaARM21E1246
Nick MelhuishPOM501245
Adrian UppillOHM601245
Nicola DalheimMFW501245
Roch PrendergastEUM601245
Gordon WilsonBNM601245
Torren ArthurMFJunior Boys1243
Carolyn JacksonMFW401243
Ian DaviesDRM501243
Leisha MaggsBGW20E1239
Clare BakerMFW21E1237
Wayne EliotWOM21E1235
Paul PrudhoeCCM601235
Greg ChatfieldUGM601235
Geoff ArmstrongNEM601234
Jenny CasanovaWAW21E1234
Carl DalheimMFM501234
Lachlan CherryBGM20E1233
Stephen CollinsBKM601233
Jayne SalesBFW21E1232
Emily WoodMFW21E1230
Nick DentCCM601229
Ella JohnsonEVW20E1229
Lauren BaadeUGW20E1229
Lance ReadUGM501229
Sue HancockWRTW501227
Brody McCarthyYVJunior Boys1223
Vic SedunaryBKM601221
Nicola MarshallALW21E1221
Gayle QuantockNCW501221
Robin UppillOHW501220
Sue KeyMFW501220
Katherine DentYVW Open1218
Cormac McCarthyYVM501218
Michael BurtBKM501215
Rosie DalheimMFW20E1215
Karen BlatchfordNCW501214
Peter DalwoodDRM601214
Peter CollinsBKM20E1214
Jo Anna MaynardBOW20E1214
Margaret PeelNCW401214
Dirk NankervisEVM501208
Helen BaadeUGW21E1208
Karina CherryBGJunior Girls1200
Sarah DaviesDRJunior Girls1200
Ross BarrGOM701199
Dennis MewsBKM601199
Geoff PeelNCM501195
Magnus FossumBKJunior Boys1193
Don CherryBGM501193
Tony SimpkinsLOM701192
Rebecca ShawBKW21E1192
Matthew KingBKM601186
Heather OdonnellYVW401185
Anne ArthurMFW401183
Alex TarrYVM701183
Kaitlin RadstaakNCW21E1182
Jenny BourneEUW501177
Greg TamblynBKM601177
Julia PrudhoeCCW601177
Adam NolanWOM21E1175
Clive ArthurTTM601174
Kayleen MorrisonENW401174
Debbie DoddDRW501173
Janine SteerDRW501168
Peter GroverDRM701168
Gordon MuirENM501167
Ana HercegPOW501162
Ewen TempletonBKM601158
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW501157
Jenelle TempletonNEW601156
Bill VandendoolBKM601148
Raelee EenjesBGW Open1143
Dave LottyURM701138
Caitlyn SteerBGJunior Girls1136
Don FellNEM601136
Peter YeatesDRM701136
Pat MewsBKW601133
John MeekingYVM701132
Henry CameronBGM20E1132
Anne RobinsonBKW501130
Natasha SpargBOW21E1128
Cassandra DuttonDRW21E1127
Heather LeslieBKW601125
Marian ArthurTTW601125
Serryn EenjesBGJunior Girls1124
Libby MeekingYVW601123
John GavensBKM601122
Hilary WoodCCW601120
Pamela KingDRW601120
David GoddardYVM701118
Alex ShepherdNEM701118
William DaveyMFJunior Boys1116
Fiona FellNEW601106
Tim DentYVM601103
Jennifer BinnsLOW601103
Ruth GoddardYVW701103
Judy PrendergastEUW601099
Janet KingBKW601095
Bob CameronBGM501094
Denise PikeDRW601090
Michael HubbertBKM701078
Barbara DawsonGOW501071
Sue HealyNEW701071
Ron ScholesYVM601070
John ErwinEUM601064
Mariann FossumBKW Open1055
Kevin MaloneyNEM701050
Ilze YeatesDRW601047
Jocelyn WattsYVW Open990
John DempsterYVM70981
Jackie DempsterYVW60947
Joyce RowlandsNEW70940
Jeff HughesNEM60901