NOL Sprint Final and SA Sprint Championships

Runner Club Class Points
Matthew CraneAOM21E2006
Simon UppillOHM21E1610
Bruce ArthurMFM21E1610
Joshua BlatchfordNCM21E1595
Christopher NauntonBGM21A1595
Ian LawfordAOM17-20E1595
Oscar McNultyLOM17-20E1595
Bryan KeelyBGM21E1594
Victor MansnerMFM21E1555
Matthew PartonGSM21E1552
Andrew BarnettBSM17-20E1552
Todd NeveMFM17-20E1548
Brodie NankervisEVM17-20E1539
Aaron BreedENM21A1539
Lachlan HallettTEM21E1539
Max NeveMFM21E1538
Matt DoyleAOM17-20A1529
Ashley NankervisEVM17-20E1520
Rachel EffeneyUGW21E1470
Patrik GunnarssonBFM21E1470
Andrew BrownBFM21E1470
Grace CraneAOW21E1470
Henry McNultyLOM17-20E1470
Tim EffeneyUGM21E1444
Matthew HillGOM17-20A1443
Jim RussellBGM21A1443
Craig FeuerherdtBGM21A1431
Shaun McDonoughEVM17-20E1430
Ricky ThackrayBOM21E1430
Jasmine NeveMFW21E1430
Angus RobinsonBKM17-20A1427
Mace NeveRRW21E1420
David BrownridgeBGM21A1420
Bridget AndersonOHW21E1420
John NieuwenhovenTTM21A1416
Jemery DayALM21A1416
Geoff LawfordEUM21A1416
James FullerTTM17-20A1416
Susanne CasanovaTEW21E1416
Mathieu McGuireUGM21A1415
Steve DoyleCHM45A1415
Lauren GillisOHW21E1415
Steve CooperYAM45A1413
Steve FletcherWOM21A1413
Heather MuirENW17-20E1413
Laurina NeumannBGW21A1412
Jarrah DayALM17-20A1412
Craig DuftyBOM21A1412
Belinda LawfordAOW21E1412
Aislinn PrendergastEUW21E1396
Nicholas CollinsBKM17-20A1396
Steve SullivanYAM45A1391
Graham BraidKOM21A1391
Paul HoopmannTJM55A1391
Kelly BerteiTEM17-20A1388
Aiden SullivanYAM17-20A1388
Lisa GrantGOW21A1379
Jenny CasanovaWAW21A1379
Martin SteerDRM45A1379
Tyson HillyardTJM21A1379
Ruhi AfnanYAM45A1379
Anna SheldonUGW21E1379
Nicola DalheimMFW45A1379
Asha SteerDRW17-20A1375
Katelyn EffeneyUGW21E1374
Simon RouseDRM21A1374
Karen BlatchfordNCW45A1374
Angus RobertsNCM17-20A1369
Amanda HolmgrenBFW17-20A1359
Clare BrownridgeBGW21E1359
Wendy ReadUGW45A1355
Mary FlemingCHW17-20E1354
Greg MorcomTJM21A1354
Peter BosOHM45A1354
Jacqui DoyleAOW17-20E1353
Andrew MogridgeWAM21A1353
Roch PrendergastEUM55A1338
Lanita SteerDRW17-20E1337
Melanie FullerTTW17-20A1332
Nick DentCCM55A1331
Ceri PassKOW21A1331
Lucy FlemingCHW17-20A1331
Jenny BourneEUW35A1331
Carl DalheimMFM45A1324
Clive ArthurTTM65A-21324
Nicholas CongediOHM16A1319
Fern TomasWAW21A1317
Tony RadfordTTM65A-21309
Peter EffeneyUGM45A1309
Virpi KomulainenLOW21A1309
Olivia SprodTTW17-20A1305
Julia PrudhoeCCW55A1297
Anna DowlingWRTW17-20A1297
Trevor DimentTTM45A1291
Janine SteerDRW45A1289
Hilary WoodCCW55A1289
Kay HaarsmaTTW55A1287
Lachlan McCarthyOHM16A1282
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW55A1276
Zara SodenOHW45A1276
Allison WhittakerTTW45A1274
Nigel Dobson-KeeffeYAM45A1274
Rebecca JaffeMFW17-20A1274
Rosie DalheimMFW17-20A1270
Justin ShaoWAM16A1267
John SodenOHM45A1262
Andrew KennedyWAM45A1260
David TilbrookOHM65A-21260
Peter KreminskiWAM65A1259
Dirk NankervisEVM21A1259
Mason ArthurMFM17-20A1245
Anne ArthurMFW35A1243
Erica DimentTTW45A1236
Nicola StevensCHW45A1236
Frank TomasWAM65A-21229
Anne RobinsonBKW45A1227
Ken ThompsonTTM65A1218
Ruth NicolsonYAW55A1218
Stuart LaneOHM65A1204
Christine FranklinTJW55A1199
Jennie BourneOHW65A1195
Max DalheimMFM16A1188
Jeffrey DinningOHM55A1187
Lance ReadUGM45A1186
Janet HillyardTJW55A1183
Julie GriffithsWHW21A1175
Sue BamentOHW55A1169
Angus HainesOHM16A1133
Jill CongediOHW45A1115