NSW Long Distance Championships (SL10)

Runner Club Class Points
Jock DavisBFM40A2140
Vanessa RoundTTW21A1732
Geoff LawfordEUM50A1610
Aislinn PrendergastEUW21A1610
Mace NeveRRW21A1595
Alex MasseyNCM18A1595
Oliver PolandBSM18A1554
Belinda LawfordAOW20A1548
Peter AnnettsGOM40A1548
Glenn BurgessNCM45A1548
Simon GeorgeBFM45A1548
Colin BaileyNCM45A1548
Ari PiiroinenBSM45A1548
Felicity BrownCCW21A1539
Rohan HyslopPOM40A1539
Jenny EnderbyNCW40A1539
Russell BlatchfordNCM50A1538
Luke PolandBSM18A1537
Liz AbbottPOW50A1537
Roch PrendergastEUM55A1471
Richard HyslopPOM16A1471
Geoff TodkillNCM50A1471
Huon WilsonGOM18A1471
Grant McDonaldAOM50A1471
Georgia ParsonsBSW20A1470
Robert AllisonRRM60A1444
Gordon WilsonBNM55A1430
Scott BowenPOM21AS1430
Paul de JonghBSM16A1430
Jim LeeNCM60A1420
Dave LottyURM60A1420
John ScownAOM55A1420
Bob HawkinsNTM55A1420
Rob SimmonsAWM60A1420
Darryl ErbacherPOM65A1420
Matt WestwoodKOM21AS1420
Norbert EhmsNCM21AS1420
Geoff PeelNCM50A1420
James LithgowGOM50A1420
Bruce BowenPOM55A1416
Ian DempseyNCM55A1415
Maurice PattenRRM45A1415
Ron JunghansGOM65A1415
Nick DentCCM55A1413
Allison JonesRRW21AS1412
David McKennaURM35AS1412
Anna HyslopPOW35A1393
Geoff WoodPOM55A1393
Dick OgilvieURM65A1392
Keith FifieldRRM55A1391
Ross BarrGOM60A1391
David GreenIKM21AS1391
Hilary WoodCCW50A1391
David HoggPOM65A1391
Tamara OrrNCW20A1391
Kirsten WehnerWEW40A1388
Ted MulherinWHM65A1379
Andrew Cumming ThomWEM45AS1379
Helen WayRRW40A1379
Carol HardingBSW45A1379
John HardingBSM55A1379
Ian HerbertAWM60A1379
Paul PrudhoeCCM55A1375
Lewis BerkholzNCM16A1375
Stephan WagnerSHM35AS1374
Barry HartPOM60A1369
Rick SteeleURM45AS1369
Karen BlatchfordNCW40A1369
Dmitry StukovWHM35AS1361
Nicola BlatchfordNCW14A1360
Bruce DawkinsBNM65A1359
Tom de JonghBSM50A1359
Toni BrownBSW45A1359
Liz WoodAWW55A1356
Russell RigbyNCM55A1356
Robert SpryBNM45AS1355
Judith HayTFW60A1355
Sarah GarnettURW50A1355
Aidan DawsonGOM14A1355
Carolyn MatthewsNCW45A1355
Anna BoothBSW60A1354
Mary McDonaldAOW50A1354
Pauli PiiroinenBSM70A1354
Lisa LampeURW45A1353
Lynn DabbsWHW55A1353
Bridget BennettGSW16A1353
Graham FowlerNCM65A1353
Norm JohnstonRRM65A1353
John HodsdonSHM70A1352
Valerie BarkerBSW55A1352
Val HodsdonSHW60A1352
Jim MerchantGOM60A1352
Julia PrudhoeCCW50A1352
Judy AllisonRRW60A1338
Andrew PowerNCM45AS1338
Trent SeamanWRMOpen B1338
Kerryne JonesRRW55A1338
Zuzu BurfordURM45AS1337
David JenkinsBSM50A1333
Dale WallaceWPMOpen B1332
Ron PallasURM45AS1332
Tim CoxGOM65A1332
Tony WelbourneNCM40A1332
Jenny HawkinsNTW60A1332
Eric WainwrightRRM60A1331
Mark BrindleyGOMOpen B1331
Louis WelbourneNCM14A1331
Gregory SmithGSM45AS1331
Alex OrrNCM16A1329
Carol JacobsonGOW60A1324
Ann IngwersenPOW65A1324
Christopher AnnettsGOM14A1321
Robyn D'AscenzoBSW55A1321
Ann ScownAOW55A1319
Eino MeuronenBSM75A1318
Margaret PeelNCW21AS1318
Peter OrrNCM45AS1318
Karen HaganWPW45AS1318
Ian ChristopherWHMOpen B1317
Bill MonaghanPOM55AS1317
John PorterBNM70A1309
Alan SargeantBSM55AS1309
Michael D'AscenzoBSM55AS1309
Barry HanlonWHM70A1309
Ian HassallIKM75A1309
Carolyn RigbyNCW55A1309
Neil SchaferGOM75A1306
Sean HaganWPM45AS1306
Ken JacobsonGOM65A1305
Anne SawkinsRRW65A1305
Maureen OgilvieURW70A1302
Carolyn ChalmersNCW65A1302
Don BajenoffSHM75A1302
Airdrie LongGOW45AS1297
Jane McKennaURW21AS1297
Hermann WehnerWEM75A1297
Chris FifieldRRW60A1297
Margi FreemantleYVW50A1291
Garry FryRRM60A1291
Bryony CoxGOW60A1291
Christa SchaferGOW65A1291
Ernest WindschuttelGOMOpen B1289
Barry FieldIKM60A1289
Robert MouattRRM70A1289
Barbara MartinPOW35AS1289
Peter MeyerSHM55AS1289
Janet MorrisWHW70A1289
Mike HanrattyGOMOpen B1288
Barry PearceWHM65A1283
Kerrie MitchellWPWOpen B1283
Frank AssenzaBNM75A1282
Richard CarterGSM45AS1278
Maryanne SmithGSW45AS1276
Sue ThomsonGOW65A1276
Judy PrendergastEUW45AS1274
Maria OrrNCW35AS1270
Barbara JunghansGOW45AS1259
Barbara DawsonGOW45AS1249
Sandra StewartSHW45AS1245
Lloyd GledhillGOM70A1237
Osric Van AggeleBNM45AS1234
Dayle GreenIKW35AS1234
Sandra HoggPOW45AS1232
Beverley JohnsonGOW70A1227