2024 Metro League #2 - Sydney Park

Runner Club Class Points
Cooper HorleyGODiv.11282
Seth SweeneyWHDiv.11257
Thomas GordonBFDiv.11250
Curtis PepperBNDiv.21227
Stewart HancockGODiv.11220
Richard MorrisBNDiv.11218
Jonathan NolanURDiv.11215
Angus SheddenSHDiv.21212
Justine HobsonBSDiv.11205
James McQuillanWHDiv.11205
Ryan ArmstrongBNDiv.11204
Rory SheddenSHDiv.21202
Sergey PikuzBNDiv.11190
Glenn HorrocksGODiv.11180
Savanna SweeneyWHDiv.21177
Craig RoachURDiv.21176
Shane DoyleURDiv.21172
Andy SimpsonBFDiv.21161
David StanleyGODiv.21159
Hamish MackieBFDiv.21159
Gregory DominishGODiv.21155
Doug JayIKDiv.21152
Matthew PalmerWHDiv.31148
Robert HayenBNDiv.21137
Peter HopperBNDiv.11135
Nick BarlowGODiv.11133
Serena DoyleURDiv.21123
Natalya FilippovaIKDiv.31121
Lyra SimpsonBFDiv.31120
Tim GilesBFDiv.21119
Oliver WellingsGODiv.41115
Tony HillGODiv.21113
Melissa JosephGODiv.31110
Adam HorleyGODiv.31106
Ian FroudeIKDiv.31104
John BrayanGODiv.21104
Rachael PovahBNDiv.31090
Hugh MillerURDiv.21088
Shay SweeneyWHDiv.41087
Euan SheddenSHDiv.41079
David GreenIKDiv.31072
Alessandra MartinesBNDiv.41068
Paul SweeneyWHDiv.21062
Rochelle CoxGODiv.41060
Paul PrudhoeCCDiv.21060
John BulmanGODiv.41059
Sharon LambertBNDiv.31050
Kieran JosephGODiv.31049
Joshua BraidwoodWHDiv.31033
Jordan BrellIKDiv.41033
Christopher FrainGODiv.11023
Stefan KuehnBNDiv.21020
Robert PrenticeNCDiv.11015
Bob MorganBNDiv.41014
Michael HalmyBNDiv.31013
Saffron SweeneyWHDiv.31011
Ori GudesURDiv.41008
Emmanuelle ConvertWHDiv.31006
Tania HorrocksGODiv.51004
Amanda MackieBFDiv.21000
Karen ShawURDiv.3994
Andrew Mac DonaldBFDiv.3971
Katherine CameronBNDiv.3970
Ben CumminsSHDiv.3968
Jamie KennedyGODiv.3959
Johnny PetersenGODiv.3959
Tahlia ChapmanWHDiv.4958
Julian LedgerBNDiv.5947
Airdrie LongGODiv.4931
Heidi MillissBNDiv.5931
Dom PitotBNDiv.4928
Karen LanganWHDiv.5923
Tiffany PalmerWHDiv.4922
Michael SmithWRTDiv.3920
Terry BluettBNDiv.5917
Laurence BruggemanURDiv.5914
Louise WalandBFDiv.5901
Garry StewartSHDiv.4882
Anthony SaundersWHDiv.4877
Samuel TsangBNDiv.4861
Peter KohlhagenWHDiv.1858
Shellie DavisURDiv.1858
Jane BolandURDiv.5857
Matilda SaundersWHDiv.4850
Helen MurphyURDiv.5847
Julia PrudhoeCCDiv.4836
Ken Strupitis-HaddrickGODiv.4831
Peter ThomasonBNDiv.4812
Dianne BergenGODiv.3799
Aiden McQuillanWHDiv.5790
Jacinta BraidwoodWHDiv.5787
Stephan WagnerSHDiv.4787
Vicki WilmottIKDiv.5781
Elizabeth BulmanGODiv.5770
Martin CroninSHDiv.5721
Sue FroudeIKDiv.4660
Dan RedfernGODiv.4644
Janet MorrisWHDiv.5626
Kevin CurbyIKDiv.5613
Linda MandinBNDiv.5602
Dave LottyURDiv.5593
Lyn MalmgronSHDiv.5556
Sandra StewartSHDiv.4552
Ted MulherinWHDiv.5541
Michael RoylanceBFDiv.5516
Xiaohui Sherry ZouURDiv.4444
James StuartIKDiv.4400
Mary Jane MahonyURDiv.4206