Sydney Metro Leage #4 - Nurragingy Reserve

Runner Club Class Points
Glenn HorrocksGODivision A1561
Patrik GunnarssonBFDivision A1555
Jock DavisBFDivision A1551
Andrew HillWHDivision A1542
Ian MeyerSHDivision C1520
Peter AnnettsGODivision A1493
Barbara HillGODivision B1470
Paul MarshBFDivision A1470
Tracy MarshBFDivision A1470
Adrian WhiteWHDivision A1470
Aidan DawsonGODivision A1443
Ian JonesURDivision B1430
Huon WilsonGODivision A1420
Steve RyanGODivision B1420
Andy SimpsonBFDivision A1420
Lisa GrantGODivision B1415
Dmitry StukovWHDivision A1415
Tony HillGODivision B1413
Roger BourneBFDivision B1413
Darren SlatteryBNDivision A1391
Gordon WilsonBNDivision A1391
Anthony NolanURDivision A1391
Melvyn CoxBNDivision A1381
Simon GeorgeBFDivision A1379
Ian CameronGODivision B1379
David GreenIKDivision B1374
Graeme DawsonGODivision B1369
Michael FreeGODivision B1355
Lawrence JonesURDivision B1354
Paula ShinglerBFDivision C1354
Richard LauderBFDivision C1353
Graeme HillWHDivision A1338
Dave LottyURDivision B1338
James LithgowGODivision B1338
Dick OgilvieURDivision B1332
Brian CarterSHDivision C1331
Wayne PepperBNDivision A1331
Warwick SelbyGODivision B1331
Matt PetersURDivision B1329
Istvan KerteszGODivision A1329
Melissa JosephGODivision C1329
Stephan WagnerSHDivision C1329
Jamie KennedyGODivision C1326
Carol OsborneBFDivision C1324
Adam HalmyBNDivision D1321
Ian JessupGODivision D1321
Alexa TroedsonBFDivision B1319
Larry WeissGODivision B1319
Terry BluettBNDivision C1319
Richard LaneIKDivision B1318
Dan RedfernGODivision C1318
Jim ForbesGODivision C1317
Ken JacobsonGODivision B1309
Steve DunlopWHDivision B1306
Lisa LampeURDivision C1306
Toby WilsonGODivision C1305
Michael HalmyBNDivision C1305
Jane McKennaURDivision C1305
Mark BrindleyGODivision C1305
Georgia JonesURDivision D1305
Neil HawthorneGODivision B1305
Samuel TsangBNDivision C1305
Bob MorganBNDivision C1303
Peter ThomasonBNDivision D1302
James StuartIKDivision B1302
Karla BurnettGODivision B1297
Airdrie LongGODivision C1293
Lisa LinssenGODivision D1293
Garry StewartSHDivision C1291
Nicola NyghBFDivision C1291
Colin CurrieGODivision D1291
John BrayanGODivision C1291
Jim MerchantGODivision B1291
John RussellSHDivision C1289
Robert SpryBNDivision C1289
Karin HefftnerGODivision C1289
Colin BurnettGODivision B1283
John GilesGODivision D1283
Jay SeehoWHDivision D1283
Tania KennedyGODivision B1276
David StittGODivision C1270
Csaba PeterGODivision A1270
Angela MurrayURDivision C1267
Dennis SparlingGODivision D1260
Nick WycheGODivision D1260
Alex CornishGODivision D1260
Michael RoylanceBFDivision C1251
Bethany HalmyBNDivision D1249
Bruce DawkinsBNDivision D1249
Judith HayTFDivision D1245
Carol JacobsonGODivision C1245
Lloyd GledhillGODivision D1245
Ernest WindschuttelGODivision C1243
Kevin CurbyIKDivision D1243
Barbara DawsonGODivision D1239
Sue FroudeIKDivision D1237
Susan KurrleGODivision D1236
Sandra StewartSHDivision D1236
Steve HollowayWHDivision D1236
Vicki WilmottIKDivision B1228
Janet MorrisWHDivision D1227
Christa SchaferGODivision D1227
Chris CraneWHDivision D1219
Dayle GreenIKDivision D1214
Justine BrindleyGODivision D1214
Barry HanlonWHDivision B1214
Michael LloydURDivision C1214
Stuart McWilliamGODivision B1214
Lyn MalmgronSHDivision D1212
Andy WellsWHDivision D1204
Peter MeyerSHDivision D1200
Merran WarltersBODivision D1197
Sue ThomsonGODivision D1193
Maureen OgilvieURDivision C1191
Amy HarmerWHDivision B1188
Cheryl BluettBNDivision D1153
Neil SchaferGODivision D1142
Kerrin DavisBFDivision D1128
Bev JohnsonGODivision C1096