Sydney MetroLeague 2011 - Rnd 1

Runner Club Class Points
Andrew HillWHDivision A Cour1555
Adrian WhiteWHDivision A Cour1537
Peter AnnettsGODivision A Cour1470
Andy SimpsonBFDivision A Cour1470
Amber MorrisonHBDivision A Cour1430
Dmitry StukovWHDivision A Cour1427
Fedor IskhakovBNDivision A Cour1420
Aidan DawsonGODivision A Cour1420
Ant BurnettBFDivision A Cour1420
Gordon WilsonBNDivision A Cour1416
Marina IskhakovaBNDivision A Cour1416
Michael DavisSHDivision C Cour1416
Matt HackettWHDivision A Cour1415
Huon WilsonGODivision A Cour1415
Tony HillGODivision B Cour1415
Lisa GrantGODivision B Cour1415
Steve CooperYADivision C Cour1413
Brian CarterSHDivision C Cour1413
Michael HalmyBNDivision A Cour1391
Mark ShinglerBFDivision A Cour1391
Alex LeggeWHDivision B Cour1391
James LithgowGODivision A Cour1379
Paula ShinglerBFDivision C Cour1374
Wayne PepperBNDivision C Cour1374
Paul PrudhoeCCDivision B Cour1374
Warwick SelbyGODivision B Cour1374
David GreenIKDivision B Cour1369
Dan RedfernGODivision C Cour1359
Jim ForbesGODivision B Cour1356
Carolyn HauptGODivision C Cour1356
Neil HawthorneGODivision B Cour1356
Mark RobinsonBNDivision C Cour1355
John BrayanGODivision C Cour1354
Toby WilsonGODivision C Cour1354
Barbara HillGODivision B Cour1353
Clare MurphyURDivision B Cour1353
Nick WilmottURDivision B Cour1353
Rick SteeleURDivision B Cour1352
Terry BluettBNDivision C Cour1352
Jamie KennedyGODivision C Cour1338
Ken JacobsonGODivision B Cour1338
Dick OgilvieURDivision B Cour1338
Ian MillerWHDivision B Cour1337
Dave LottyURDivision B Cour1337
Lisa LampeURDivision B Cour1337
Ted MulherinWHDivision B Cour1337
Joanna ParrBFDivision C Cour1332
Ross BarrGODivision C Cour1331
Richard LaneIKDivision B Cour1331
Julia PrudhoeCCDivision C Cour1329
Marie RingerWHDivision A Cour1329
Ron JunghansGODivision B Cour1329
Stuart McWilliamGODivision D Cour1324
Stephan WagnerSHDivision D Cour1319
Mark BrindleyGODivision C Cour1309
Anette LarssonWHDivision D Cour1305
Tim CoxGODivision C Cour1305
Angela MurrayURDivision D Cour1302
Keith JayIKDivision B Cour1293
Jay SeehoWHDivision D Cour1293
John RussellSHDivision D Cour1293
Ernest WindschuttelGODivision D Cour1291
Sarah GarnettURDivision C Cour1291
Richard LauderBFDivision C Cour1291
Barry HanlonWHDivision B Cour1291
Bryony CoxGODivision D Cour1289
Carol JacobsonGODivision C Cour1288
Ross DukerGODivision D Cour1287
Ian McKenzieURDivision A Cour1283
Tania KennedyGODivision C Cour1283
Michael RoylanceBFDivision C Cour1283
Bruce DawkinsBNDivision D Cour1282
Sue FroudeIKDivision D Cour1274
Ron PallasURDivision B Cour1274
Peter ThomasonBNDivision C Cour1270
Margaret WilmottURDivision C Cour1234
Janet MorrisWHDivision D Cour1232
Andy WellsWHDivision D Cour1229
Ian ChristopherWHDivision D Cour1221
Maureen OgilvieURDivision C Cour1220
Christa SchaferGODivision D Cour1220
Sue ThomsonGODivision D Cour1214
Dayle GreenIKDivision D Cour1197
Dennis SparlingGODivision D Cour1183
Justine BrindleyGODivision D Cour1179
Gayle ShepherdURDivision C Cour1175
Neil SchaferGODivision D Cour1157
Frank AssenzaBNDivision D Cour1151
Bev JohnsonGODivision C Cour1125