Melbourne Sprint Weekend Race 5 St Albans - General Entry

Runner Club Class Points
Ralph StreetMFM21E1471
Peter BrayMFM21E1444
Patrick JaffeMFM20E1430
Theo FleurentBSM21E1420
Leon KeelyBGM21E1420
Emil GranqvistPOM21E1418
Simon UppillOHM21E1416
Jarrah DayALM20E1379
Andrew BrownBFM21E1379
James RobertsonBGM21E1375
Brodie NankervisEVM21E1374
Todd NeveMFM21E1369
Sebastian OhalloranALM20E1354
Angus HainesOHM20E1354
Ashley NankervisEVM20E1352
Andrew RowanBKM21E1345
Rob BakerMFM21E1338
Nicholas CongediOHM20E1338
Ricky ThackrayBOM21E1335
Natasha KeyMFW21E1321
Bridget AndersonOHW21E1319
Tara MelhuishPOW20E1309
Belinda LawfordAOW21E1309
Aislinn PrendergastEUW21E1305
Jim RussellBGM21E1305
Sten ClaessensKOM21E1305
Liis JohansonMFW21E1304
Nicola BlatchfordNCW21E1298
Chris NorwoodEUM601297
Lanita SteerDRW20E1297
Zoe MelhuishPOJunior Girls1293
Zoe DowlingWRTW20E1285
Even FossumBKM20E1283
Tyson HillyardWAM21E1278
Glen CharltonNCM21E1274
Ciaran LanePOM20E1267
Stephen CollinsBKM601267
Asha SteerDRW20E1267
Torren ArthurMFJunior Boys1267
Ian DaviesDRM501267
Timothy JacksonMFM21E1267
Ian DoddDRM501266
Mason ArthurMFJunior Boys1266
Jade KerberEVM21E1266
Nicola MarshallALW21E1266
Martin SteerDRM501264
Su Yan TayUGW501264
Warren KeyMFM21E1259
Scott GavensBKM21E1253
Nick MelhuishPOM501253
Jensen KeyMFJunior Boys1251
Glenn JamesBGJunior Boys1245
Warwick DavisTKM501245
Brody McCarthyYVJunior Boys1245
Gordon WilsonBNM601245
Cameron MorrisonENJunior Boys1245
Max DalheimMFM20E1245
Jayne SalesMFW21E1241
Hans EgefalkBGM21E1239
Sue HancockWRTW501235
Ana HercegPOW501235
Geoff ArmstrongNEM601234
Emily WoodMFW21E1233
Kristian RuuskaARM21E1227
Roch PrendergastEUM601226
Vic SedunaryBKM601225
Karen BlatchfordNCW501221
Geoff LawfordEUM21E1220
Jenny BourneEUW501220
Nicola DalheimMFW501219
Toby CooperEUM21E1219
Paul PrudhoeCCM601219
Ross BarrGOM701219
Sue KeyMFW501218
Daniel Del DotBSM Open1216
Josie YeatmanNEW501214
Janine SteerDRW501214
Carolyn JacksonMFW401214
Kayleen MorrisonENW401214
Stephen BirdBKM501214
Greg ChatfieldUGM601207
Stephen CimpoeruBKM501204
Rebecca ShawBKW21E1201
Julia PrudhoeCCW601201
Heather OdonnellYVW401200
Hilary WoodCCW601198
Margaret PeelNCW401195
Geoff PeelNCM501195
Dirk NankervisEVM501194
Bill VandendoolBKM601193
Cormac McCarthyYVM501193
Natasha SpargBOW21E1191
Dennis MewsBKM601186
Paul BensonBKM401183
Martin KozmaBKM Open1183
Andras BogdanovitsDRM401183
Robin UppillOHW501183
Chris Godfred-SpenningBKM401177
Sarah DaviesDRJunior Girls1177
Michael BurtBKM501173
Ryan DaviesDRSenior Boys1171
Magnus FossumBKJunior Boys1164
Serryn EenjesBGJunior Girls1156
Jim GlaspoleNEM501156
John MeekingYVM701156
Anne ArthurMFW401154
Murray HannaBKM Open1153
Greg TamblynBKM601153
Clive ArthurTTM601153
John ErwinEUM601152
Adam NolanWOM21E1152
Dave LottyURM701151
Helen AlexanderBKW701145
Don FellNEM601145
Kate LangloisBKW501142
Peter GroverDRM701142
Anne RobinsonBKW501139
John GavensBKM601137
Ewen TempletonBKM601133
Libby MeekingYVW601133
Heather LeslieBKW601131
Kathy LileyYVW601131
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW501128
Debbie DoddDRW501125
Pamela KingDRW601123
Matthew KingBKM601120
Rosie DalheimMFW20E1118
Fiona FellNEW601118
Ron ScholesYVM601111
Caitlyn SteerBGJunior Girls1111
Alex ShepherdNEM701109
Marian ArthurTTW601107
Peter YeatesDRM701103
David GoddardYVM701103
Darren EenjesBGM Open1103
Jackie DempsterYVW601100
Janet KingBKW601096
Judy PrendergastEUW601096
Pat MewsBKW601090
Ruth GoddardYVW701078
Sue HealyNEW701071
Jocelyn WattsYVW Open1061
Ilze YeatesDRW601050
Kevin MaloneyNEM701023
John DempsterYVM701012
Mariann FossumBKW Open1000