Melbourne Sprint Weekend Race 6 Bundoora - General Entry

Runner Club Class Points
Leon KeelyBGM21E1520
Peter BrayMFM21E1475
Simon UppillOHM21E1475
Brodie NankervisEVM21E1444
Henry McNultyLOM21E1443
Theo FleurentBSM21E1437
Patrick JaffeMFM20E1430
Emil GranqvistPOM21E1416
Bruce ArthurMFM21E1413
Andrew BrownBFM21E1391
Todd NeveMFM21E1391
Jarrah DayALM20E1388
James RobertsonBGM21E1374
Rob BakerMFM21E1345
Liis JohansonMFW21E1333
Andrew RowanBKM21E1332
Warren KeyMFM21E1332
Sebastian OhalloranALM20E1331
Natasha KeyMFW21E1325
Ciaran LanePOM20E1324
Ricky ThackrayBOM21E1319
Belinda LawfordAOW21E1309
Aislinn PrendergastEUW21E1309
Even FossumBKM20E1306
Lanita SteerDRW20E1305
Chris NorwoodEUM601305
Joshua BlatchfordNCM21E1305
Simon RouseDRM21E1305
Bridget AndersonOHW21E1304
Jim RussellBGM21E1293
Nicola BlatchfordNCW21E1289
Nicholas CongediOHM20E1289
Sten ClaessensKOM21E1289
Su Yan TayUGW501283
Asha SteerDRW20E1283
Zoe DowlingWRTW20E1283
Tim HatleyBKM501276
Angus HainesOHM20E1274
Martin SteerDRM501267
Jensen KeyMFJunior Boys1267
Kristian RuuskaARM21E1267
Cameron MorrisonENJunior Boys1267
Ian DoddDRM501267
Adam NolanWOM21E1262
Jenny BourneEUW501259
Warwick DavisTKM501251
Glenn JamesBGJunior Boys1251
Mason ArthurMFJunior Boys1251
Timothy JacksonMFM21E1249
Geoff LawfordEUM21E1245
Nicola MarshallALW21E1245
Clare BakerMFW21E1245
Torren ArthurMFJunior Boys1244
Glen CharltonNCM21E1243
Jade KerberEVM21E1239
Sue HancockWRTW501237
Tyson HillyardWAM21E1235
Gordon WilsonBNM601234
Paul PrudhoeCCM601232
Magnus FossumBKJunior Boys1232
Peter CollinsBKM20E1230
Jayne SalesMFW21E1230
Geoff ArmstrongNEM601228
Roch PrendergastEUM601226
Josie YeatmanNEW501223
Carolyn JacksonMFW401223
Emily WoodMFW21E1220
Toby CooperEUM21E1220
Ian DaviesDRM501219
Nicola DalheimMFW501219
Sue KeyMFW501219
Chris Godfred-SpenningBKM401218
Hans EgefalkBGM21E1218
Daniel Del DotBSM Open1218
Brody McCarthyYVJunior Boys1218
Cormac McCarthyYVM501211
Tim WardropYVM Open1208
Janine SteerDRW501204
David KnightBKM501199
Robin UppillOHW501199
Kayleen MorrisonENW401198
Jim GlaspoleNEM501197
Dirk NankervisEVM501193
Geoff PeelNCM501192
Natasha SpargBOW21E1188
Ron ScholesYVM601188
Dennis MewsBKM601186
Serryn EenjesBGJunior Girls1183
Martin KozmaBKM Open1183
Michael BurtBKM501183
Sarah DaviesDRJunior Girls1183
Nick DentCCM601183
Tony SimpkinsLOM701183
Vic SedunaryBKM601175
Matthew KingBKM601174
Julia PrudhoeCCW601173
Hilary WoodCCW601173
Anne RobinsonBKW501169
Caitlyn SteerBGJunior Girls1168
Heather OdonnellYVW401164
Ryan DaviesDRSenior Boys1158
John GavensBKM601156
Andras BogdanovitsDRM401154
Peter GroverDRM701152
Ewen TempletonBKM601149
Jenelle TempletonNEW601146
Don FellNEM601143
Philippa Lohmeyer-CollinsBKW501139
Peter YeatesDRM701137
Heather LeslieBKW601134
Greg TamblynBKM601132
John MeekingYVM701131
Anne ArthurMFW401128
Pamela KingDRW601128
Fiona FellNEW601128
Denise PikeDRW601126
David GoddardYVM701126
Jennifer BinnsLOW601125
Dave LottyURM701124
Ruth GoddardYVW701124
Marian ArthurTTW601124
Judy PrendergastEUW601122
Clive ArthurTTM601120
Kathy LileyYVW601118
Alex ShepherdNEM701118
Aidan MayallBKM Open1116
William DaveyMFJunior Boys1116
Helen AlexanderBKW701116
Debbie DoddDRW501116
Libby MeekingYVW601110
Cassandra DuttonDRW21E1103
Murray HannaBKM Open1101
John ErwinEUM601100
Ilze YeatesDRW601099
Janet KingBKW601093
Laurie NivenNEW601092
Kevin MaloneyNEM701086
Pat MewsBKW601085
Wayne LoveDRM401082
John DempsterYVM701065
Mariann FossumBKW Open1064
Jackie DempsterYVW601058
Jocelyn WattsYVW Open985
Ross BarrGOM70984
Peter BlackYVM70977
Jeff HughesNEM60936
Rex NivenNEM60929