Victorian Spring Series 1 - Wattle Gully

Runner Club Class Points
Ben GoonanBGOV Course 11291
David BrownridgeBGOV Course 11287
Simon RouseDROV Course 11279
Geoff LawfordEUOV Course 11268
Peter HobbsDROV Course 11266
Brody McCarthyYVOV Course 11262
Robin MarstonBKOV Course 11245
David RowlandsBKOV Course M21244
Chris NorwoodEUOV Course M21244
Tim HatleyBKOV Course M21244
Martin SteerDROV Course M21239
Dion KeechMFOV Course M21239
Ian DaviesDROV Course 11239
Glenn MeyerDROV Course 11238
Warwick WilliamsEUOV Course 11230
Rod GrayEUOV Course 11223
Clare BrownridgeBGOV Course W21222
Mark BaxterNEOV Course M21218
Russell BulmanYVOV Course M21216
Stephen DunbarBKOV Course M21215
Bruce PatersonAROV Course M21208
Artem OsmerkinYVOV Course 11204
Roch PrendergastEUOV Course M21194
Nicola DalheimMFOV Course W21192
Chris Godfred-SpenningBKOV Course M21187
Jenny BourneEUOV Course W31187
Venla-Linnea KarjalainenMFOV Course W31185
Carolyn JacksonBKOV Course W31181
Cormac McCarthyYVOV Course M31178
Gary BuchanEUOV Course M41178
Sonia AliYVOV Course W31178
Ralph KochYVOV Course M51177
Ian MackBKOV Course M31174
Toby CooperEUOV Course 11169
Sophie TavernaCHOV Course W51165
David KnightBKOV Course M31162
Darren EenjesBGOV Course M51161
Sarah DaviesDROV Course W31160
Peter PrimeTKOV Course M51152
Janine SteerDROV Course W31152
John CarberryNEOV Course M31151
Charles BrownridgeBGOV Course M31148
Stephen CollinsBKOV Course M31148
Serryn EenjesBGOV Course W41146
Caitlyn SteerBGOV Course W31135
Geoff ArmstrongNEOV Course M51132
Peter LadaYVOV Course M21127
Andrew HunterBKOV Course 11126
Dennis MewsBKOV Course M51125
Martin KozmaBKOV Course M21123
Blake GordonEUOV Course M51110
Ken DowlingEUOV Course M41107
James LoveDROV Course M41102
Mark HennessyCHOV Course M41101
Mark BesleyDROV Course M31101
Bill VandendoolBKOV Course M31091
Carolyn LaytonNEOV Course W31087
Daryl FleayBGOV Course M51081
Andrea SchiwyALOV Course W41074
Lincoln PatersonYVOV Course M31074
Heather O'DonnellYVOV Course W41073
Prue DobbinBKOV Course W31072
John SteerBGOV Course M41072
Ruth GoddardYVOV Course W51066
Peter SearleBGOV Course M51061
Wayne LoveDROV Course M41061
Wendy TavernaCHOV Course W51058
Matthew KingBKOV Course M41056
Peter JonesEUOV Course M51048
Dale Ann GordonEUOV Course W51048
Geoff AdamsBKOV Course M41047
Terry GavaghanTKOV Course 11047
Peter YeatesDROV Course M51034
Dianne SearleBGOV Course W51021
Pam PrimeTKOV Course W51016
Eric LouwDROV Course M51011
Laurie NivenNEOV Course W51005
Kathy LileyYVOV Course W51004
Peter MaloneyNEOV Course M3996
Philippa Lohmeyer-CollinsBKOV Course W4992
Anitra DowlingEUOV Course W4984
Rose CampbellFNOV Course W5981
David GoddardYVOV Course M5974
Judy PrendergastEUOV Course W5955
Judi HerkesBKOV Course W5931
Tim DentYVOV Course M5907
Margaret KerteszBGOV Course W4901