Metro League #4

Runner Club Class Points
David ShepherdRRDivision 11390
Andrew HillWHDivision 11380
Toby WilsonGODivision 11374
Ondrej PavluURDivision 11369
Jo AllisonRRDivision 11354
Jock DavisBFDivision 11342
Alastair GeorgeBFDivision 11339
James McQuillanWHDivision 11324
Andrew BrownBFDivision 11321
Peter AnnettsGODivision 11309
Ant NolanURDivision 11305
Michael BurtonBFDivision 11297
Lee CoadyWHDivision 11293
Andy SimpsonBFDivision 21291
Istvan KerteszGODivision 11289
Barbara HillGODivision 11285
Mark ShinglerBFDivision 21274
Tracy MarshBFDivision 21270
James SouthwellBNDivision 31266
Bart VonhoffBFDivision 11264
John MorrisIKDivision 21264
Douglas JaySHDivision 21259
Darren SlatteryBNDivision 21259
Simon LouisIKDivision 21259
Matt HackettWHDivision 11252
Angus SheddenSHDivision 21251
Alitia DougallBNDivision 31251
Paula ShinglerBFDivision 21243
Mark FreemanBFDivision 11241
Wayne PepperBNDivision 21239
Alexander KaravaevIKDivision 21237
Ross BarrGODivision 21236
Joel PutnamBNDivision 21236
Alex KennedyGODivision 21234
Nikolett HalmaiGODivision 21230
Linda SestaURDivision 31227
Jamie KennedyGODivision 21227
Helen ParkerWHDivision 21227
Warwick SelbyGODivision 21227
John BrayanGODivision 21223
David RedheadGODivision 21220
James LithgowGODivision 11220
Carolyn HauptGODivision 21220
Jackson BoothBFDivision 31219
Finn MackayURDivision 31218
Ross BarkerIKDivision 31218
Peter ShepherdIKDivision 31218
Michael HalmyBNDivision 21218
Joshua BraidwoodWHDivision 21214
Natalya FilippovaIKDivision 31212
Andrew WisniewskiBFDivision 21212
Melissa AnnettsGODivision 31207
Rod EckelsGODivision 21206
Ruth SheddenSHDivision 31201
Callum DavisBFDivision 31200
Colin PriceCCDivision 31199
David BrayGODivision 21197
Mark BrindleyGODivision 31197
David McGheeBNDivision 31194
Ken JacobsonGODivision 31183
Ian FroudeIKDivision 31183
Terry BluettBNDivision 41183
Samuel TsangCCDivision 31177
Tim PerryWHDivision 21176
Marie RingerWHDivision 41176
Peter ThomasonBNDivision 41176
Graeme HillWHDivision 41175
Airdrie LongGODivision 41175
Angus LeungGODivision 41175
Jim MerchantGODivision 31175
Salme FullerIKDivision 41173
Justin BrownGODivision 41171
Garry StewartSHDivision 41164
Jim MackayURDivision 31163
Ian JessupGODivision 41162
Riley GraingerGODivision 51162
Brian CarterSHDivision 41156
Robert SprySHDivision 41156
Stuart McWilliamGODivision 31153
Bob MorganBNDivision 41151
Sharon LambertBNDivision 41151
Julian LedgerBNDivision 41149
Kevin CurbyIKDivision 51146
Carolyn DaviesGODivision 41145
Tania KennedyGODivision 41145
Carol JacobsonGODivision 31145
Colin BurnettGODivision 31142
Tshinta HopperBNDivision 51142
Johnny PetersenGODivision 41139
Ron JunghansGODivision 31138
Peter MeyerSHDivision 51138
Dmitry StukovWHDivision 41137
Anette LarssonWHDivision 41136
Brett SewellBNDivision 21133
Vicki WilmottIKDivision 51132
Dave LottyURDivision 41131
Jan SeehoWHDivision 51123
Nicola NyghBFDivision 41122
James StuartIKDivision 41115
Kevin RobertsGODivision 31113
Ron PallasURDivision 41111
Robyn PallasCCDivision 41106
Simon NashBNDivision 51103
Sandra StewartSHDivision 51103
Roger MailGODivision 41100
Barry HanlonWHDivision 21100
Sue FroudeIKDivision 51099
Peter ErlandsenGODivision 41096
Margaret DuguidIKDivision 51094
James WellsGODivision 41094
Gayle ShepherdURDivision 41086
Ross DukerGODivision 51079
Maria StankovaWHDivision 51074
Janet MorrisWHDivision 51072
Lyn MalmgronSHDivision 51072
Peter HopperBNDivision 31072
Lloyd GledhillGODivision 51064
Ellis LeungGODivision 51063
Yc LeeGODivision 51056
Vickie LeeGODivision 51053
Lee LoweGODivision 51050
Barry PearceWHDivision 41050
David DashGODivision 31037
Donovan RobertsGODivision 51030
Karen LanganWHDivision 51023
Barbara JunghansGODivision 51003
Sue ThomsonGODivision 5960
Cheryl BluettBNDivision 5940
Heidi Van SchaikGODivision 4935
Lisa-Jane TaylorGODivision 5902